Smazat

Necítím vzrušení a nemám chuť na sex

Ahoj holky, vyskytl se u mě problém, se kterým si nevím rady,takže bych vás chtěla poprosit o vaše názory a zkušenosti.
Je to něco málo přes 3měsíce,co jsme se rozešli s přítelem(chodili jsme spolu 3roky a z toho rok a půl jsme spolu žili). Od rozchodu jsem totálně ztratila chuť na sex. Během těch 3měsíců jsem měla sex všehovšudy 3x(šlo o "jednorázovky") a to jsem v každém z případů byla lehce opilá. Nyní se s někým stýkám-moc se mi líbí,ale prostě chuť je tatam-přespala jsem u něj jednou,ale na sex nedošlo,protože prostě nic necítím(žádné vzrušení)..vůbec to nechápu,vždy jsem byla velmi aktivní po téhle stránce a najednou si připadam jak nějaká stará panna.Antikoncepci neberu ze zdravotních důvodů,takže v tom problém nebude.
Chtěla bych se tedy zeptat,jestli s tím máte někdo zkušenosti či nějakou radu?
Moc děkuji za reakce..
 
arrow
profile_image
bziiiza
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Shaquille: ono se řekne rok,jaká je to dlouhá doba...ale když si vezmu,že už je to přes čtvrt roku-docela to letí ten čas.Navíc se mám čím zaměstnat,tak to asi uteče ještě rychleji...vzhledem k tomu,že to byl muj první vážnej vztah,tak máte pravdu a měla bych se uklidnit jenže zas,když mám možnost jít na rande,tak proč nejít?tomu nerozumim...izolovat se od chlapů mi přijde zvláštní

arrow
profile_image
Jully
od 14. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bziiiza: .ale když si vezmu,že už je to přes čtvrt roku-docela to letí ten čas

Cituji bziiiza: jenže zas,když mám možnost jít na rande,tak proč nejít?tomu nerozumim...izolovat se od chlapů mi přijde zvláštní

Tohle vypadá, že to s tím vztahem nebylo až tak vážné.
To, co tady holky popisují, jsou pocity poté, co se rozešly s někým, s kým měly opravdu silný vztah a milovaly ho. Pro dívku/ženu, která přijde o muže, kterého opravdu milovala, je naprosto přirozené dát si pauzu, klidně i na rok. Taková žena se do toho nemusí nutit, prostě to tak cítí, nikoho jiného nechce, protože toho člověka samozřejmě miluje ještě nějakou dobu po rozchodu a potřebuje čas, aby se od těch pocitů odpoutala.
Pokud Ty uvažuješ tak, jak jsem ocitovala, tak to nebude Tvůj případ. Celkově se mi podle příspěvků zdáš být citově chladná. Samozřejmě nevím, kolik Ti je, možná je to zatím jen citová nevyzrálost, která se časem vytříbí.

Každý jsme jiný. Já jsem například za posledních 10 let potkala jen 4 muže, kteří mě fyzicky přitahovali natolik, že jsem s nimi měla chuť spát. Všem ostatním jsem striktně říkala ne - spát s někým jen proto, abych s někým spala, mi přijde zrůdné. A neumím si představit, že někdo potká několik přitažlivých mužů během pár měsíců, zvlášť tady v Čechách, kde jsou muži nic moc. Jde jen o to, kde má kdo nastavenou hranici sebeúcty.

Stejně tak je mi cizí myšlenka "když mám možnost jít na rande,tak proč nejít?" - na rande mě někdo zve každý týden, ale já to vidím přesně opačně - proč bych měla chodit? Pokud ten člověk není z mého pohledu naprosto úžasný po všech stránkách, byla by to pro mě jen ztráta času.
Prostě každá jsme jiná, ale myslím, že Tvůj problém opravdu nebude v tom, že bys byla stále vázaná na svého bývalého.

arrow
profile_image
Dasule2
od 8. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jully:
Ono je to fakt asi o povaze.
Málokdy s tebou v diskuzích souhlasím, tohle cítím stejně. Každej se s tím prostě vyrovnává jinak. Já taky nevím, proč bych měla chodit na rande pokaždé, když mám příležitost...o nápadníky nouzi nemám, ale jdu jen s tím, u koho je to vzájemný - a to se tak často nepoštěstí...navíc já jsem celkově taková pomalá, se všema chlapama jsem prvně aspoň chvíli kamarádila
Na druhou stranu zase tím můžu o dost "přicházet", protože vím o spoustě holek, co narazily na super chlapa relativně krátce po rozchodu...

arrow
Neprodává v Bazaru

tak s tímto zkušenost nemám, ale jak už tady bylo zmíněno, asi to bude tím rozchodem dej tomu čas...

arrow
profile_image
bziiiza
od 21. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jully: Každý jsme jiný.

Přesně tak..Děkuji ti za názory.Sice s nimi nesouhlasím, ale občas se v nich něco "zajímavého" mihne..

Všem Vám moc děkuji za názory...je mi jasný,že tohle byla pro mě super zkušenost,že svěřovat na veřejné diskuze své problémy, je blbost jako trám. Vážím si těch z vás, které mi dodaly odvahu a neodsoudily mě k věčným mukám v očistci..a vážím si i těch,které mě máte za citově chladnou poběhlici, že i když jste mi přisoudily tuhle nálepku, tak jsem vám i tak stála za námahu a investovaly jste do mě svůj čas a energii a na tuto diskuzi reagovaly.
Ať se Vám daří...a žijme si každý podle svého...protože jak řekla JULLY:

"Každý jsme jiný"

 

Téma Necítím vzrušení a nemám chuť na sex je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené