Smazat

Nedostatek sexu ve vztahu

Ahoj,mám přítele 2 roky,bydlíme spolu a poslední dobou mi dost chybí sex.Přítel je věčně unavený a nemá moc chuť se milovat,už si ani nepamatuju,kdy mě naposledy sváděl,toužil po mě.

Stále ho svádím já,někdy mě odmítne že nemá chuť.A mě moc chybí že nechce sex sám od sebe,že po mě netouží.Ani se mě pořádně nedotkne.Před pár dny jsem mu nabídla,že bychom se mohli podívat spolu na erotický film,ale to taky odmítl.Vím že mě nepodvádí.Řekla jsem mu,že mi to chybí a na to mi odpověděl,že on prostě není stále při chuti..Chtěla bych vás poprosit o rady ,jak byste řešili nedostatek sexu ve vztahu.Děkuju
 
arrow
profile_image
kobyllka
od 15. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moc vám děkuji za vaše názory,je pravda,že už jsem taky přemýšlela,jestli to není tím,jak často sleduje porno,pak je dost nabaženej z internetu a na mě už nemá ani chuť,říkám si,že každý chlap se na to dívá,ale byla bych moc nerada ,kdyby to přešlo v tu závislost. Nevíte jak se to dá řešit?

 

Téma Nedostatek sexu ve vztahu je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené