Smazat

Nejoblíbenější sexuální poloha

Zajímaly by mě vaše nejoblíbenější sexuální polohy mám přítele pouze krátce a před ním vůbec žádný nebyl a ani žádné pořádně neznaám , a tak mam odzkoušeno jen pár poloh a stále se učím nové, jiné ...a proto bych chtěla vědět které polohy jsou na dráždění klitorisu nejlepší, pár článků na internetu jsem si už pročetla, ale zajímalo by mě to spíše jak to chodí v praxi a také by mě zajímalo které polohy nejvíce dráždí partnera, aby si to naplno užil i on??
 
arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Evelinde: já bych šla raději do sexu s jiným chlapem. To ti říkám na rovinu

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Moňas: Jenže já se bojím, že bych se zamilovala. Jsem dost emotivní. A nechci rozbít rodinu. Vím, že tohle není uplně ideální řešení. Ale najít si milence se bojím.

arrow
profile_image
kirkeee19
od 25. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Evelinde: Jenže já se bojím, že bych se zamilovala. Jsem dost emotivní. A nechci rozbít rodinu. Vím, že tohle není uplně ideální řešení. Ale najít si milence se bojím.

nezlob se, ale nechci tady řešit Tvé problémy tohle je deníček na jiné téma

No já slyšela, že to má rád chlap zezadu, protože se tak rychleji udělá. A nebo on na zádech, protože ho pohodlněji udělá partnerka ))

Jinak já mám ráda všechny polohy, ale jsem raději, když si mě ten chlap vezme A co si budeme povídat pro ženskou je ta oblíbená poloha důležitější..

arrow
Neprodává v Bazaru

nahoře - to mám vždycky orgasmus. pak i zezadu na zádech, z boku .. já to mám ráda asi jakkoliv pokud to je s tím koho miluju .).)

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lintu: nahoře - to mám vždycky orgasmus. pak i zezadu na zádech, z boku .. já to mám ráda asi jakkoliv pokud to je s tím koho miluju .).)

tak to mám stejně
Reaguji na kirkeee19: myslím, že čim dýl spolu lidi jsou tim je to lepší a lepší, sex najednu noc musí být hroznej (pokud to není gigolo a neví přesně co má dělat) ale i tak..... pro mě je celkem dost důležitej jazyk a vše kolem a nekym cizím mi to přijde fakt nechutný!! Jinak muj přítel měl nakoukané hodiny a hodiny porna a to byl před tím panic a nestačila jsem se divit! Není to tak, že čim víc jich měl, tim je lepší milenec. Ty polohy jsou o experimentech a hlavně se před sebou nestydět v žádné poloze i když ti u toho zmodrá hlava a navalí špek na břiše to říkám s nadsázkou prosímvás

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nikdy jsem to takhle s nikým neřešila ale miluju (vyžaduju to spíš já, né on ) když si pustíme pečko a děláme to podle nich.. ale né striktně, spíš pro inspiraci a tak.. omg

 

Váš příspěvek

Nejoblíbenější sexuální poloha

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené