Aysel
Naštěstí se vrací přirozený silný tvar obočí...jinak mě to neodpuzuje -znám horší "případy".

arrow
profile_image
nymph_maple
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

v tomto tématu nejde skutečně o to, zda něco někomu sluší či nikoliv, nýbrž jde o to, kdy již líčením překračuje jisté hranice, které by překročeny být neměly - hranice obecného vkusu. Každému z nás sluší něco jiného, ale obecně určitě nikomu nesluší, resp. je zcela nevkusná sytě rudá rtěnka k žlutému chrupu, apod. I vkus je jiný v různých komunitách (něco co přijde nevkusné Evropanovi, může být velmi vkusné u nějaké menšiny v africké buši, a naopak). Chtěla jsem tímto tématem dosáhnout zamyšlení nad tím, kde asi jsou hranice vkusu (dle shody více názorů) a pomoci nám všem být vkusnější...

Cituji Aysel: Já jsem našla taky jedno foto, je na něm moje bývalá spolužačka. Prosím o názory

tak ono toho není z fotky tolik poznat,ale celá kombinace se mi tedy absolutně nelíbí, je to moc modroučké "obláčkové",ehm, jinak spolužačka by asi byla ráda,že tu "visí" nebo se toho přímo dožadovala?

Cituji Máša: Tak přesně takhle to nosím někdy i já Fakt je to tak hrozný?

Cituji Aysel: je to světlé a sluší Ti to k očím.

jojo,to souhlasím,k očím ti to ladí a rozhodně to není nevkusný a přemalovaný-alespon podle mě, ale na druhou stranu-přiznám se dobrovolně-můj šálek kávy to tedy taky není,což ovšem vůbec nic neznamená, čistě můj subjektiví pocit

Cituji Aysel: Mně to přijde hezké, je to světlé a sluší Ti to k očím.

Já jsem našla taky jedno foto, je na něm moje bývalá spolužačka. Prosím o názory
......

No snad to spolužačce nebude vadit..., že je tu zveřejněná...
A oči chtěla mít sladěné k šatům. Shodou okolností, já jsem udělala totéž a na svůj maturiťák jsem dorazila podobně oblečená (střih šatu jiný, ale barva odpovídá) a nalíčená (viz. oči) jako ta tvoje spolužačka. Kdybych ten čas mohla vrátit, rozhodně jdu do něčeho jiného.

Cituji irinda: ehm, jinak spolužačka by asi byla ráda,že tu "visí" nebo se toho přímo dožadovala?

Sedí vedle mě Ale mám příkaz to za chvíli smazat.

Cituji Aysel: Sedí vedle mě Ale mám příkaz to za chvíli smazat.

taky tímto ji zdravím a radím vybodnout se na obláčkově modrou edit: a dodávám,že jinak je kočka

Cituji irinda: taky tímto ji zdravím a radím vybodnout se na obláčkově modrou

Ono už je to skoro pět let zpátky, takže zmoudřela a modré stíny už nenosí, nebojte holky.

arrow
profile_image
Slunicko007
od 22. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Asi jsem divná, ale já se v líčení vyžívám. Myslím, že jsem hezká i bez make-upu, ale mně prostě hrozně baví být namalovaná. Přítele mám tři roky, takže rozhodně nepotřebuju nikoho okouzlovat, dělám to jen kvůli sobě.(a musím říct, že chlapi se stejně víc otáčejí, než když jdu bez make-upu) Ráda nosím výrazné tvářenky ala marfuša, hodně namalované řasy (samozřejmě, že neslepené, jen je mám prostě super dlouhé, tak proč to nezvýraznit) Nejde o nevkus, jen o to, že se mi to tak prostě líbí. Přirozený a decentní make-up můžu nosit ve 40-ce ti, nevím, proč se ve 20-ti nevyřádit.

On je rozdíl mezi tkzv. divadelním líčením, kdy je vše jaksi dramatické a normálním denním, kdy je jen třeba zakrýt nedostatky třeba pleti a zvýraznit přednosti. Mě osobně se jako malé líbily tanečnice latiny apod...ale jen z dálky. Zblízka to byl děs a hrůza. Takže spolužačka chtěla něco zvláštního, sladila se a splnila tím účel Jinak modrá na očích nevadí (proč taky), ale nesmí k tomu být tvrdé líčení (černé linky, černé obočí, nános řasenky). Máše sluší, má něžné oči

arrow
profile_image
katka__s
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji nymph_maple: v tomto tématu nejde skutečně o to, zda něco někomu sluší či nikoliv, nýbrž jde o to, kdy již líčením překračuje jisté hranice, které by překročeny být neměly - hranice obecného vkusu.

Jenomže každý má vkus jiný. Odsuzovaly jste tady, že je hrozný když má někdo namalovaný jen oči, ale nepoužívá makeup. Já makeup nepoužívám (jen na plesy) a přesto si oči maluju, protože si je chci zvýraznit. To ale neznamená, že si musím dávat i makeup, když se mi to nelíbí (a odstín si vybrat umím, jenom se v tom necítím). A odsuzovat něco co se nám nelíbí, je hrozně jednoduchý. Ale jenom proto, že se nám to nelíbí, to nemusíme označovat jako nevkus.

Slunicko007
Nechceš nám ukázat nějakou fotku? Jsem strašně zvědavá

arrow
profile_image
nymph_maple
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji katka__s: Odsuzovaly jste tady, že je hrozný když má někdo namalovaný jen oči, ale nepoužívá makeup. Já makeup nepoužívám (jen na plesy) a přesto si oči maluju, protože si je chci zvýraznit.

pozor, to mě mrzí, že jsme se nepochopily, ale my se bavily o tom, že příliš výrazné oči k nenalíčené problémové pleti strhnou pohled na právě nedostatky takové pleti, jinak tu opakovaně zaznělo, že kdo má pleť pěknou, ať si líčí byť jen očka

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aysel
Mi na ni přijde docela hezký, ale šaty, doplňky bych volila jiné. Sama bych se ale takhle nenamalovala.

arrow
profile_image
katka__s
od 14. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji nymph_maple: příliš výrazné oči k nenalíčené problémové pleti

Záleží co považuješ za problémovou pleť?!

Cituji katka__s: Záleží co považuješ za problémovou pleť?!

Tak za mě třeba výrazné červené fleky, rozhnípané akné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené