Smazat

Nemám a hledám kamarádku

Zjistila jsem, že vlastně nemám opravdovou kamarádku o jejíž přítomnost bych stála i když mám trápení.... Nemám ani své koníčky, které bych ve volném čase dělala.. Je hrůza, že můj volný čas vyplňuje jen přítel. A když ten není, tak se užírám doma sama v myšlenkách o ničem...

Milé dámy, je mi 21 let, studuji VŠ, bydlím v Praze s přítelem... přítel je velmi aktivní člověk, pracovně vytížen, se spoustou svých koníčků a přátel ... Já jsem naprostý opak... Původně z Prahy nejsem, a proto jsem si možná nedokázala zatím najít přirozenou cestou opravdové kamarádky... mám spíše pár známých, se kterými se občas "z povinnosti" sejdu... Ráda bych konečně našla kamarádku z Prahy, která mi bude podobná a bude se mnou chtít sdílet nejen holčičí klábosení, ale například i společné sportovní chvilky, radosti i strasti.... Chybí mi inteligentní, vyrovnaná, hezká holka, se smyslem pro humor, která ví, co chce... přesně s takovou bych si rozuměla...
 
arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji GeeLaSens: Nechtěla jsem, aby to z mé strany vyznělo nějak namyšleně, arogantně

Ale vyznělo. V podstatě tak vyznívá každý tvůj příspěvek. Jestli se takhle stavíš k lidem i v reálu, tak se nedivím, že nemáš kamarádky. Já chápu, že máš možná špatnou zkušenost s "kamarádkou", která ti sála energii, takoví lidé bohužel existují. Ale postoj "já jsem ta dobrá, kvalitní a potřebuji někoho stejně kvalitního" ti kamarádky nepřinese. Pokud máš dojem, že tě dosud všichni stahovali a brali ti energii, pravděpodobně nedokážeš nikomu nic dát, tak co s tebou?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji GeeLaSens: Myslím právě, že mám co nabídnout

a co můžeš nabídnout zajímavého, poutavého, speciálního, výjimečného když píšeš "tak se užírám doma sama v myšlenkách o ničem... "
Jaké máš zájmy, koníčky, zkušenosti...co tedy můžeš nabídnout? Asi bys toho o sobě mohla napsat víc konkrétního...

arrow
profile_image
GeeLaSens
od 20. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuji za reakce, ač mě některé neměly čím potěšit. Ale i těmto reakcím rozumím, nicméně nechci se tu obhajovat před někým, kdo mě svým způsobem zavrhuje. Veřejně jsem se o sobě právě konkrétněji rozepisovat nechtěla, a proto jsem doufala, že i na základě takto zkratkovitě napsaného deníku, se ozvou ty, které to mají stejně, najdou pochopení a já se jim ráda rozepíšu soukromě... a ozvaly. Tudíž, můj deníček svůj účel splnil.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na GeeLaSens: jsem myslela konkrétnější - jesli chceš kámošku na plavání, na běhání nebo na nějaký kolektivní sport? Na vernisáž nebo na koncert? Vážné hudby nebo rock...páč to chce alespoň pár společných zájmů...

Jinak je fajn že se chystáš s někým seznámit, reálně a nad sklínkou

arrow
profile_image
sunrose
od 16. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nenapsala si to špatne. Ja mnela hodne kamarádek, ale postupne jsem zjistila, že přítel je vic než oni. Nebo, že mají komplexy a veliké. Že mají problém s pitím, antidepresivama atď. Je ťežke neustále se hlídat, aby jsem nečím nevyprovokovala takového člověka.
Takže chápu, že nekdo chce mit za kámošku holku, co je sebevedomá a vyrovnaná. nežarlivá a nezávistivá. Ja chci radeji kamarátku, co bude hezčí.
napsala co chce a vy ji tady rozebírate a kritizujete. To chlapi nedelají, prostě se spolu kamarádi.

 

Váš příspěvek

Nemám a hledám kamarádku

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené