Smazat

Nemám ráda líbání

Tento příspěvek je spíš prosba o radu a váš názor na téma líbání. Jde o to, že jej nemám ráda, skoro by se dalo říct, že se mi hnusí, a to mě velice trápí, protože vím, že to není normální :-(

Ahoj Holky,

mám takový zvláštní problém - nemám ráda líbání. Nevím proč, není to partnerem, protože se mi to nelíbilo s žádným. Nechápu to, ve filmu to vypadá tak romanticky, ale ve skutečnosti se mi to prostě nelíbí. Pusinka na tvář nebo líbání jiných částí těla mi nevadí, ale prostě na pusu mi to je nepříjemné. Nechápu to, ale vadí mi, že je to takové mokré, vlhké, naruší mi to make-up, přenáší se sliny... Nejhorší je francouzské líbání s jazykem, to už mi příjde úplně nechutné. Vím, že jsem divná a můj postoj k líbání není normální, ale potřebovala bych znát váš názor, čím by to mohlo být, jestli to některá nemáte taky tak a co si o tom myslíte? Kamarádkám se to stydím říct. Ani žádnému příteli jsem to neřekla, ale líbání jsem se vždy vyhýbala, co to šlo..
 
arrow
profile_image
KoloběžkaPrvní
od 1. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji blind.and.smile: ale francouzák je nechutný

Ty si můj člověk Ale teda se studeným jazykem jsem se ještě nesetkala, fakt každý ho měl teplý To mě ani nenapadlo, že může být studený. No fuj Já celkově taky nesnáším, jakmile mi kluk hned začne strkat jazyk do pusy. Jako bych se už tak nesnažila zvládnout to líbání a do toho ještě jazyk..

Reaguji na KoloběžkaPrvní: jsem se kdysi líbala s klukem který byl teda extrémě uslintaný (naštěstí jsem měla připito jinak by to ze mě letělo) ale ke konci už se mi zvedal žaludek a on chtěl pořád a víc a víc a já uplně že já už musím jít kamarádka na mě čeká

arrow
profile_image
KoloběžkaPrvní
od 1. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na blind.and.smile: no tak to je fůůj. Ale teda chudák ostatní, co tady tu naši debatu čtou. Je mi jasné, že spíš my dvě jsme divné a všichni ostatní to považují za něco hezkého a příjemného. Ale ten tvůj příběh je teda fakt nechutný, takového slintáka jsem naštěstí ještě nezažila. Vidím, že na tom může být člověk hůř.

Reaguji na KoloběžkaPrvní: a nebo ještě jeden nechutný zážitek.. Byla jsem (asi dost ) napitá a líbala jsem se s klukem který se právě vyblul D no ráno se mi z toho chtělo zvracet fakt

arrow
profile_image
Příšera
od 9. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale tak jo, někdo líbá líp, někdo hůř, někdo slintá míň a někdo víc, no ) já měla jen dva uslintaný zážitky, právě s tím černochem a pak s tím prvním, se kterým jsem se kdy líbala...to byla taky síla, jsem ho pak vždycky nenápadně objala a utřela se mu do trička tak mě tu neodsuzujte, bylo mi 15

Zkus se líbat s více klukama a na někoho, kdo to umí musíš narazit

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: na někoho, kdo to umí musíš narazit

Cituji Veselka10: 90% mužů líbat neumí

tak já si nikdy nejsem jistá zda to dělám správně. a na ruce to fakt zkoušet nebudu jak našla návody či s kámoškou.

já jsem zastánce nejdřív pomalu se rty líbat a pak třeba trochu jazykem a uvidí se.
ale kolikrát mi ho někdo rovnou strčil do pusy a to jsem se spíš bránila teda.
Uslintané to bylo jen někdy, taky to nemusím, to by se pak člověku zvedl kufr

Cituji blind.and.smile: klukem který se právě vyblul

bože, tak jen z přečtený bych vrhla též..

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neboj, do úst sa ti dostanú aj "horšie" veci ako jazyk a sliny

arrow
profile_image
Elfik
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě bych začla tím že bych to něják něžně řekla tomu druhému tak aby to špatně nepochopil. Protože když to nebude vedět ja chceš zkoušet jak se ti to líbí? Ale nevím jak bych ti poradila jinak tohle jsem neměla. Tak hodně štěstí. A myslím že majka69 to vystihla přesně

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můj drahý taky nesnáší líbání, já ho nesnáším za to, že nesnáší líbání . Zcela chápu, že to prostě pro někoho není. Každej jsme nějakej.
Ale neznamená to, že si třeba do budoucna nenajdeš někoho, kdo je na tom stejně. Nebo naopak člověka, co tě přesvědčí, že je to pěkný.

já mám třeba ráda líbání jen někdy vesměs hlavně asi u sexu jinak se taky nepotřebuju pořád oblizovat, nemám problém dát přítelovi hezkou pusu několikrát za den, ale nepotřebuju být oslintaná pořád

arrow
profile_image
Emma_Belle
od 27. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji KoloběžkaPrvní: A ještě se zeptám - vám to nepřijde takové mokré? Já mám tendenci si potom hned utřít pusu..

no můj přítel u toho taky trochu víc sliní, než by bylo třeba a po ročním vztahu už si normálně utřu hřbetem ruky pusu - naštěstí ho to nepohoršuje, spíš si toho ani nevšimne, nebo to nedělám před ním.
Jinak líbání s ním se mi líbí, ale prostě ráno je mi to taktéž nepříjemné z důvodu makeupu apod. Mám prostě radši to něžnější, olíbkávání ..

arrow
profile_image
ayyy
od 3. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no jak to tu tak čtu, že nemáte rádi libání a že spousta chlapů to neumí, tak já měla na tohle asi štěstí, ptž všichni muži s kterýma jsem se líbala to uměli naprosto excelentně až na dvě vyjímky (jeden co to nikdy nedělal a druhýmu bylo 35!) a někdy je to lepší jak sex.

 

Váš příspěvek

Nemám ráda líbání

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené