Smazat

Nenadálý rozchod s partnerem a jeho chování.

Ahojky, chtěla bych znát váš názor na situaci, kterou právě zažívám s partnerem a jak byste vy reagovaly, pokud by se to stalo právě vám. Jsem z toho trochu vykolejená.

Ahoj, s partnerem jsme spolu skoro 3 roky, myslela jsem si, že nám je spolu hezky.
Zítra (5.6.) jsme spolu měli letět na dovolenou, bohužel partner nebyl schopný dovolenou zaplatit a rezervace nám propadla. Nevím z jakého důvodu to nezaplatil. Do toho se ke mně poslední dva týdny nechoval moc hezky, když jsme se viděli, tak si všímal jenom telefonu, nechtěl se mnou mluvit, byl na mě hned kvůli všemu zlý a nepříjemný a zkrátka to nebylo vůbec pěkných několik dnů. Neuměla jsem si představit, že spolu někam poletíme a budeme v kuse závislí jenom na sobě.
Upřímně jsem mu řekla, že si neumím představit, že bysme spolu někam teď jeli a že bychom si měli zrušit dovolenou a naplánovat si ji na jindy. To bylo minulý čtvrtek - 30.5.
Partner se na mě naštval, byl zlý, nepříjemný. Později mi napsal, že se se mnou rozchází, že chtěl jet na dovolenou a že má *** z toho. Nebrala jsem to nějak vážně, vím, že když se naštve, tak je s ním těžká řeč a někdy píše nebo říká hlouposti. Napsala jsem mu, že si o tom můžeme promluvit, že mu dám víkend, aby vychladl a že to vyřešíme v klidu. Včera jsem mu psala jestli se můžeme vidět a promluvit si. Ozval se mi dnes dopoledne, poslal mi SMS, že je naštvaný a že dnes odlétá na dovolenou s kamarádem.
Absolutně na to nemám slov, nevím, jak si to mám vzít. Pro mě je to celkem podpásovka a opravdu nevím, jak mám teď ten týden přežít.
Co byste dělaly vy? Děkuju.
 
arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kolik Ti (a jemu) je let? Pochopila jsem správně, že spolu nebydlíte? Taky je třeba důležitý, jak jste se domluvili s placením dovolené.

arrow
Neprodává v Bazaru

Prosímtě a proč takovýho blbce vůbec řešíš? Umíš si představit kdybyste se vzali nebo spolu měli nedejbože dítě, jak by řešil situace? To by asi bylo dost peklo ne?A ze se na tebe takhle vys..al , že nakonec jel ale bez tebe, to ti to nemohl říct narovinu, ze s tebou jet nechce?A ze je furt naštvaný? Ať je ať se klidně pose.... Ja uz bych se takovými hňupovi vůbec neozyvala, a komunikaci s nim totálně ukončila. Bůhví jestli Nekeca a jede fakt s kamarádem a ne s ňákou náhradnicí.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na askim: As tak, no. Nechtěla jsem to hned psát, ale nejspíš to tak je.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak co, Měsíčnice22? Jak to dopadlo?

arrow
profile_image
Měsíčnice22
od 4. 6. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, dopadlo to tak, že na tu dovolenou doopravdy odjel. Fakt mě to dostalo, ale nedalo se nic dělat, alespoň jsem měla čas být o samotě a promyslet si co dál.
Když se vrátil, tak jsme se sešli a o všem si promluvili a dohodli se, že to zkusíme znovu. Zatím to vypadá dobře, tak uvidíme, jak to bude dál.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Měsíčnice22: Hele, kolik Ti je let? A jemu?

arrow
profile_image
Vejvodka
od 17. 9. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já nevím.. pokud ti tady toto udělal, nevím jestli bych chtěla být s takovým člověkem. Ale přeji hodně štěstí

 

Váš příspěvek

Nenadálý rozchod s partnerem a jeho chování.

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené