Smazat

Neopětovaná láska

Chtěla jsem se někou svěřit a říct těm, kteří jsou v na mém místě, že přijde lepší! Určitě každý někdy zažil neopětovanou lásku, takže tady je můj příběh.

Nastoupila jsem do prvního ročníkku střední školy. Těšila jsem se na to jak to tam bude fajn. Jenže po dvouch měsících se můj život změnil v peklo. Potkala jsem úžasnýho kluka, přesně můj typ, byl dokonalej. Jmenoval se Tomáš. Nikdy jsem si nemyslela, že bych s ním mluvila nebo tak. Ale jednoho dne si mě přidal do přátel na sociální síti Facebook, určitě každý zná Byla jsem z toho uplně vytřeštěná, no jak jinak mladá bláznivá 16cti letá holka. Čekala jsem jestli napíše sám od sebe, ne nenapsal. Tak jsem začla jednat. Napsala jsem mu : „ Ahoj, my se známe? „ Otázka jak pro debila, ale jak jinak začít, nic jiného mě nenapadlo. Odepsal „ ahoj, tušim, že ze školy „ Pokračovala jsem „ už asi vím, neměl jsi jeden čas berle „ On „ jojo, to jsem byl já „ Tak jsem odpověděla, že už o koho se jedná. Musel dobře vědět, že celou dobu jsem věděla o koho se jedná )
Jednou jsem šla s kámoškou po schodech a oni seděli ve své třídě, a když jsme scházeli jeho kámoš do něho šťouchl a oba se na nás koukli. V tu chvíli jsem byla v sedmém nebi. Pokračovalo to tím, že vždy když jsem kolem něho prošla, tak se naše oči se střetnuli, ale né jen na chvíli to byly sekundy a sekundy, než se zas odtrhly. Skoukl mě od hlavy až k patě a kámoška to okomentovala jednoduše „ Ten tě chce! „ Říkala jsem si, pane bože, tohle je jen sen, tohle není skutečné!. Začli jsme si znova psát, vyptával se mě jestli jezdím na diskotéky a že by jsme mohli zajít na panáka. A začali jsme spolu flirtovat a trošku i těch sexuálních narážek zaznělo. Jednou mi napsal jestli by za mnou nemohl přijet, ale v tu dobu se mě na tuhle stejnou otázku zeptal jiný kluk a já mu řekla ano. Nemám ve zvyku lhát, tak jsem mu to napsala. Vyptával se kdo to je, byl to jeho spolužák. Hnedka druhý den se ho na mě vyptával.
Uvědomila jsem si, že jsme udělala hroznou chybu, tak jsem tedy zrušila tu první schůzku a omluvila jsem se Tomášovi a zeptala jsem se ho jetsli by to šlo vrátit zpět. Pomalu a jistě jsem se do něj zamilovala.Asi za týden za náma přijel na jednu zábavu v naší vesnici, bylo to super, jen jsme si povídali. Myslela jsem si, že z toho bude něco víc, ale najednou z mého kámoše vypadlo, že už rok chce jinou holku. Docela mě to překvapilo, říkala jsem si, tak proč tohle dělá, když chce jinou. Nechápala jsem. Zeptala jsem se ho jestli to je teda pravda a jestli mezi náma něco bude. Odpověděl, že tu dívku miluje, ale ona ho nechce a že mezi náma zrovna teď nic nebude, možná v budoucnu ano, ale teď ne. Byla jsem z toho dost rozhozená, protože jsem byla až po uši zamilovaná. Začla jsem tedy jednat, byla jsem až moc dotěrná. Zasypávala jsem ho smska, pořád jsem mu psala atd.. Nejhorší bylo, že on mi odpovídal a dál se na mě ve škole koukal jak na svou kořist, kterou zaručeně chce. Nechápala jsem ho! Mluvil o mě s kámoši, prý je mnou fascinován, že jsem nádherná.
Jela jsem tedy na diskotéku, kam on obvykle jezdí. Když mě uviděl byl docela překvapený, pozval mě na panáka, no a pak to začlo. Tancovali jsme spolu a začali se líbat. Zeptal se mě jestli nechci jít ven, samozřejmě jsem řekla ano. Vášnivě jsme se tam líbali a osahávali a tak. Na sex nedošlo, protože nás vyrušili nějací puberťáci. Když to všechno skončilo řekl mi, že tohle nic neznamená. Byla jsem z toho v háji. Začala jsem brečet a odešla. Druhý den všichni veděli, že mezi námi něco bylo, ale on to neřešil. Jezdila jsem tam každou diskotéku a on si mě furt nevšímal, diskotéky jsem většinou probulela. Říkala jsem mu, že nihoko jiného než jeho nechci, že ho mám moc ráda. Na další diskotéce proběhl stejný scénař jako první diskotéku, pomilovali jsme se. Druhý den, když jsem se probudila na jeho posteli se mnou ani nepromluvil, tak jsem odjedla domů.
Další dny už na mě ani nekoukl. Snažila jsem se o jeho přítomnost, zvala jsem ho na schůzky, ale většinou šel jen ze slušnosti. Když se to stalo znovu, tak odešel ráno pryč a já nevěděla co dělat. Ubrečená jsem volala tátovi ať pro mě přijede, že se nemám jak dostat domů. Doma jsem dostala takový seřváka, že si to nedokážete ani představit.
Rozhodla jsem se, že na něj kašlu a už se na něj ani nekouknu, ale najednou si mě ten „ debílek „ zase začně všímat. Hazí po mě očka a lajkuje mi všechny fotky co přidám na FB. Sám od sebe mi píše smsky, vážně nevěděla jsem co to má znamenat. Šla jsem tedy za ním, aby mi to vysvětlil. Řekl mi, že ví že ho moc chci a vidí jak se kvůli němu trápím, ale že teď vztah nechce, že na to nemá čas. Objal mě a já byla ještě víc v ****** než předtím.
Tolik probrečených nocí kvůli jednomu klukovi? To už jsem nezvládla. Chtěla jsem to vzdát a jít dál. A taky, že jsem to zvládla, našla jsem si milýho, krásnýho kluka Jirku, který mě miluje a váží si mě. Už spolu budeme rok. I když furt myslím na Tomáše a zdají se mi o něm sny, vím že Jirka je to nejlepší co mě mohlo potkat, a že bych to co zažívám s Jirkou, tak s Tomášem bych nikdy nezažila. Tak to byl můj příběch neopětované lásky
 
arrow
profile_image
Lenka. M
od 9. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Omlouvám se za chyby

arrow
Neprodává v Bazaru

Leni, nechci tě nějak odsuzovat, ale je vidět, že jsi hodně mladinká, taky jsem byla telátko.
Zásadní chyba je - dolézat a to kdykoli, další být stále k dispozici (i když se choval jako hulvát a i když ti řekl, že nic jako vztah nechce).
Nikdy taky neměn kvůli nikomu jinému plány a když, tak jen proto, že ty to chceš.
Chodit na každou diskotéku byla velká chyba, to jsi pak byla opravdu za kravku.

Já jsem měla těch lásek víc, ale u mě šlo pouze o platoniku. Čili chození na místa kde jsem je měla možnost zaručeně potkat, (trochu stalker no hlavně pak být nápadná, a hlasitá a tak. Dokonce jsem i dopisy jim napsala, který byly poslaný přes osobu kolem něj, kterou jsem znala. Ostuda jak prase
Naštěstí jsem z toho trochu vyrostla, ale ráda bych měla možnost ty kluky poznat, já se vlastně "zamilovala" do jejich vizáže, jednání, chování, ale nikdy jsem s nima nemluvila, a nic takového Od poslední moje platonická láska byla na střední a čili jsem toho týpka už 6 let neviděla. Jsem mu napsala na fb jak se omlouvám, jaký jsem byla telátko, ani jsem mu nestála za to aby odepsal. Čili - ***** a jeho chyba

Aspon, že jsi našla fajn kluka a jsi štastná. Tomáš je očividně jen frajírek, který holt využívá situace a co je zakázaný, to je lákavý, tak bacha.

to jsme asi zažila každá, nebyla jsem jiná i do teď mě takhle jeden klučina drží.. a to už dávno nejsem v pubertě..

arrow
profile_image
Seksima
od 13. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem to zažila..

 

Váš příspěvek

Neopětovaná láska

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené