Smazat

Nepochopený rozchod

Ahoj holky, nikdy by mne nenapadlo, že sem budu psát deníček. Možná potřebuji slyšet jen názory nezaujatých lidí a vyzpovídat se. přítel se se mnou rozešel po skoro 3 letech vztahu...

Asi před rokem jsme měli velikou krizi, hodně jsme se hádali, jsem hádavý typ... A on absolutně není. Tenkrát jsme se málem rozešli, ale zvládli jsme to. Od té doby jsme se pohádali maximálně 6 krát.... Oba dva jsme se snažili spolu lépe vycházet. Bylo nám spolu strašně moc hezky, měla jsem pocit, že jsme k sobě stvořeni. Hrozně jsme si rozuměli, snad nikdy na mě nebyl zlý. Nemám na něho snad žádné špatně vzpomínky, choval se ke mně jako gentleman. Vůbec jsem ho neomezovala, říkala jsem mu, ať beze mě klidně někam zajde, to nechtěl. Měli jsme k sobě maximální důvěru. Před pár dny ale přijel se všema věcma na víkend, přijel o půl hodiny déle než měl, tak jsem se ho zeptala kde je, že jsem už měla strach(nikdy nemývá zpoždění). Řekla jsem to uplně normálně, ale jeho to naštvalo, řekl, že nestíhal.

Potom mi tady seděl na židli, a tak jsem se ho tpala, jestli si nejde ke mně lehnout, jako vždycky, no tak šel. Pak tady ležel jako tělo bez duše.... tak jsem se ho ptala co se děje, že uplně cítím že se něco děje, fakt jsem to vycítila.... řekla jsem mu, že cítím, že o něho přicházím. Celou dobu mi tady jenom mlčel. Pak z něho uplně vylítlo "potřebuju pauzu". Z toho jsem byla uplně v šoku. Nedokázala jsem to pochopit. Řekl, že chce být sám. Že já za nic nemůžu, že se něco děje uvnitř něj nějakou dobu. Když jsem se zeptala jakou dobu, nebyl schopný odpověděť. Tohle mi samozřejmě jako důvod nestačí. Odjel by ode mě beze slov, kdybych se ho nezeptala když byl na odchodu co teda jako s námi bude a on řekl, že je prostě konec. Ani slza mu neukápla. Hrozně mi chybí. Podotýkám, že ještě než přijel bylo mezi námi vše v pořádku........ Ještě v úterý jsme se viděli, o víkendu nám spolu bylo nádherně. Psal mi romantické smsky, a teď tohle?? Vůbec mě nic nenapadá, nějaký rozumný důvod.... Přijdu si jako blbka

Na facebooku si smazal všechny naše fotky, a to na facebook jindy skoro nechodí. Myslím si, že v tom jiná určitě není, on by podvést nedokázal, navíc by neměl kdy, pořád byl bud se mnou, ve škole, nebo doma... Absolutně nevím, co mám dělat. Ani jeho kamarádovi údajně nic neřekl, že se o tom nechtěl bavit. Celkově nerad mluvil o problémech.... Mohl alespoň něco říct. Nevím, co si mám počnout, nechci se s tím smířit. Myslím si, že už mi ale nenapíše. Vůbec si to nedokážu rozumným důvodem vysvětlit. Byla to obrovská láska.... je to už můj druhý přítel...předtím jsem měla přítele také 3 roky, tam to ale bylo lehké dostat se z toho vztahu, protože jsem na něho měla spoustu ošklivých vzpomínek. Pořád čekám, jestli se hodlá ozvat, podat mi vysvětlení... achjo je mi fakt mizerně.... ani jíst nemohu, je mi na zvracení.

Omlouvám se za dlouhý text.
 
arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tedy to je zvláštní no. Leda by se opravdu v něm něco dlouho odehrávalo, možná nejistota pevnosti vašeho vztahu, možná ta krize a možná v tom opravdu může být jiná. Tím ale zatím nemyslím třeba fyzickou nevěru, ale to, že třeba narazil na dívku, která ho zajímá natolik, aby to s ní později zkusil a možná i proto si vymazal ty fotky, aby vypadal, že má čistý štít. Ale opravdu je to vše jen polemizování. já bych se na tvém místě cítila stejně, až na to, že já nikdy chlapa nenechala odejít bez vysvětlení. Tak lehké to u mě při rozchodu zase nemají, že bych řekla. "Leť si, kam tě křídla nesou a bon voyage." Vždycky mi to museli říct na rovinu, už jen proto, abych se mohla poučit z chyb přeci. Člověk prostě potřebuje tu interakci a zpětnou vazbu právě proto, aby se s tím mohl vyrovnat, aby věděl proč se to stalo a neměl pak takhle blbě brouka v hlavě.

Reaguji na MKay:
Děkuji za reakci.... Já si myslím, že v tom žádná jiná není, kdyby jo, tak by mě to hodně překvapilo. Leda že by si je vymazal proto, aby mi ukázal, že to myslí vážně. Já jsem z něho opravdu nemohla dostat skoro ani slovo....

Cituji MKay: Člověk prostě potřebuje tu interakci a zpětnou vazbu právě proto, aby se s tím mohl vyrovnat,

Přesně tak, jak se s tím mám vyrovnat, když nevím, co se stalo

Nevím, jestli se mu mám za pár dní třeba ozvat, a zkusit si o tom všem promluvit, dostat z něj ten důvod. Ale když si vzpomenu na ten den co se se mnou rozešel, pochybuju že mi vůbec odepíše, zvedne telefon.

Cituji danca187: Já si myslím, že v tom žádná jiná není, kdyby jo, tak by mě to hodně překvapilo

a proč si myslíš, že by v tom jiná být prostě nemohla?

Já bych ho taky nenechala odejít bez toho aniž by mi to vysvětlil...

Cituji Cherry_: Já bych ho taky nenechala odejít bez toho aniž by mi to vysvětlil...

Holky přísahám já jsem se snažila to z něj dostat.... prostě on nemluvil. Řekl že musí odjet domů.

Cituji Cherry_: a proč si myslíš, že by v tom jiná být prostě nemohla?

Když jsem občas nahlédla na fb, s kým si píše, ne že bych si četla zprávy, prostě jsem to jen otevřela pro jistotu a když jsem viděla že tam nikoho nemá tak dobrý, ne že bych mu lustrovala zprávy.
Protože nikam nechodil, když trávil čas jinak než se mnou tak byl s kámošem, který byl u něho... Po jiných holkách ani nekoukal! a řekl mi, že chce být sám... Jasně no, jistotu mít nemůžu....

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na danca187: Samozřejmě je tu možnost, že mluvil pravdu a chce být opravdu teď sám..třeba mu to přerostlo už přes hlavu...lidé mívají různé fáze v životě..

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jinak jak říkám no, třeba se natolik stydí, že začal myslet na jinou, že to ani neřekne nikomu..ale s tím se asi nic dělat nedá, jestli má takovouto povahu...pak už nezbývá, než to v sobě nějak zkusit uzavřít s tím, že třeba později zjistíš, co se vlastně stalo...později třeba jeho kamarád nebo rodina ti to budou moci říct nebo i on sám...někdy lidé potřebují i čas na to, aby se s něčím přiznali a svěřili..obzvlášť, když je takový zamlklý a zpravidla se moc nesvěřuje i ostatním...

Cituji MKay: jestli má takovouto povahu..

ano, on a řešení problémů... sakra přijdu si jako pipka.... tolik věcí co jsem pro něho dělala, ještě před pár dny mi říkal jak jsem dokonalá žena a že mu může každý závidět. Já nevím, asi se mu zkusím ozvat, nějak to dostat z něho..pochybuji že mi napíše

arrow
profile_image
Malawiww
od 8. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nechci být zla, ale právě ti lidé, kteří říkají ,,můj přítel by nemohl/nemá kdy/nemá kde/nikdy by to neudělal…" se dost často velmi šeredně pletou. Můj současný přítel byl totéž, ruku do ohně bych za něj dala, že by mě NIKDY nepodvedl ani myšlenkou. Byla jsem si jistá jak nikdy s ničím, všude jsem to pyšně prohlašovala. Taky neměl kdy a kde ani s kým a bum- jednoho dne se stalo. Od té doby jen kroutím hlavou, VZDYCKY je ta možnost, neexistuje ,,můj přítel by nikdy…" (pokud mu neufikneš koule)... Já osobně si myslím, že v tom je jiná. Nejde mi do hlavy že by se z ničeho nic tak otočil, v pondělí tutu nunu a v úterý bum a rozchod… Pokud jste se nepohádali. No a pokud ti to nebude chtít vysvětlit, nedá se nic dělat. Z ničeho se poučovat nemusíš, pokud máš sama čistě svědomí a ani trošku té nehlodá, žes něco udělala špatně ty, tak na to kašli a výdrž, hlavně se nedoprošuj a nedělej scény, holt aspoň předstírej hrdost i když vevnitř té to bude užíra... první dny jsou nejtěžší, ale zvládneš to

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, určitě se mu neozývej. Není přece důležitý, proč.. I když na tohle máme očividně každý jiný názor. Ale já bych se mu už neozvala a nechala to plavat. On Ti to očividně řilct nechce a zpětná vazba je dobrá od někoho nezaujatého. Třeba ho to jen přestalo bavit a vážně chce být sám. Třeba je v tom jiná. A jak tu bylo řečeno, nemusí s ní nic mít, jen ho mohla zaujmout..
Na druhou stranu píšeš, že si sebou přivezl věci na víkend, takže to chladně promyšlené neměl. Nepsala bych mu a počkala bych jestli se ozve on - to je totiž podle mě jediná možnost- dát mu prostor aby zjistil že mu chybíš, a necítil tlak..

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Malawiww: to souhlasím, ta možnost je tam taky..

Nejhorší na tom je, že se můžeme kdykoliv potkat... uplně se děsím toho, že spolu třeba pojedeme autobusem :/ Děkuju moc za názory, utvrdily jste mě, že mu nemám psát.... Kdybych pro něho byla ta princezna tak by se takhle nezachoval! Holky ještě něco....nevím jestli věřítě na znamení... Ale co se mi stalo: dostala jsem k Vánocům od něho řetízek(takové to lanko) s srdcovým přívěskem.... jeden den(asi před měsícem) jsem si ho dala na poličku v koupelně a ráno když jsem šla do koupelny řetízek visel dolů, byla na něm jasně udělaná 8... a datum rozchodu: 26.02. 2015.... No až na tu 2 v únoru mě to teda docela děsí, muselo to být nějaké znamení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky bych to nechala plavat, na rozchod ani racionální vysvětlení být nemusí, třeba ho to prostě přestalo bavit, už tě nemiluje, chce být sám... A ani on sám nemusí vědet proč. Já taky nevím, proč jsem se rozešla s ex, nic špatné neudělal, byl milý, pozorný, nepodvedl mě, ale prostě mě ten vztah přestal naplňovat, láska se vytratila. A docela by mi lezlo na nervy, kdyby se v tom chctěl vrtat, požadoval vysvětlení a pod. Navíc to vypadá, že tvůj ex je pevně rozhodnutý.

Cituji danca187: dostala jsem k Vánocům od něho řetízek(takové to lanko) s srdcovým přívěskem.... jeden den(asi před měsícem) jsem si ho dala na poličku v koupelně a ráno když jsem šla do koupelny řetízek visel dolů, byla na něm jasně udělaná 8... a datum rozchodu: 26.02. 2015.... No až na tu 2 v únoru mě to teda docela děsí, muselo to být nějaké znamení.

ehm, no já tam žádné znamení nevidím a musím říčt, že na takové věci nevěřím. Nevím, co tě na tom děsí.

Cituji eM.X: Taky bych to nechala plavat, na rozchod ani racionální vysvětlení být nemusí, třeba ho to prostě přestalo bavit, už tě nemiluje, chce být sám... A ani on sám nemusí vědet proč. Já taky nevím, proč jsem se rozešla s ex, nic špatné neudělal, byl milý, pozorný, nepodvedl mě, ale prostě mě ten vztah přestal naplňovat, láska se vytratila. A docela by mi lezlo na nervy, kdyby se v tom chctěl vrtat, požadoval vysvětlení a pod. Navíc to vypadá, že tvůj ex je pevně rozhodnutý.

Děkuju moc za názor..vlastně s tebou souhlasím. Myslím si, že nějak tak to i on cítí....

 

Téma Nepochopený rozchod je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené