Smazat

Nepříjemný šéf - hádat se, či nehádat

Ahojte,

chtěla bych znát váš názor.
Mám šéfa, je dost složité povahy. Vždy musí mít pravdu a ač je to chlap, tak mi přijde, že hádky potřebuje k životu. Ve firmě se ho lidí bojí, protože je dost nepříjemný.
Teď se stalo to, že jsme se tu dva dny dohadovali o jedný věci. Nakonec se ukázalo, že pravdu jsem měla já. To že mám pravdu já, jsem se dozvěděla od kolegů, on neřekl ani slovo. což teda ani nečekám. Ale říkám si, jestli má vůbec cenu se s ním hádat.
Jak to máte vy? Hádáte se se svým šéfem? nebo mu řeknete, jak to bylo a víc to neřešíte, ať si prostě vyšiluje? A má vůbec cenu hádat se se šéfem, který si v hádkách libuje? Není lepší držet h... a krok?
 

jestli o tu práci nechceš přijít, tak se se šéfem radši nehádej

No pokud je to člověk, co se jen potřebuje hádat, tak bych radši byla zticha a dělala si věci podle svého... Jemu to odkejvat a jet si svým stylem. Pokud se jen potřebuje hádat a machrovat, tak na takového člověka neplatí rozumné argumenty. Jiná věc by byla, pokud by to byl inteligentní, přestože cholerický, člověk, který se dovede hádat konstruktivně. Pokud to nedokáže, tak se jen sama vysiluješ a stresuješ

Můj šéf občas dělá takovýto "kolektivní vina", ale v tom případě mu klidně řeknu, že já jsem v tom nevinně, podložím to důkazy a on sice nic neřekne, ani nekvákne na omluvu, ale vím aspoň, že to uzná, i když beze slov.

arrow
profile_image
denisatenisák
od 30. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak pokud si vyloženě v hádkách libuje, tak bych to už neřešila, ale pokud je alespoň malinko normální, tak bych mu úplně v klidu bez posměchu v hlase, řekla, tak to nakonec bylo tak a tak , pročistí se tím vzduch páč on ví, že ty víš a je kolem toho ticho.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Edie Sedgwick:
ono to není tak, že by se se mnou hádal každý den... je to jednou za čas... ale jinak se hádá každý den s někým... ale i tak si říkám, jestli je to k něčemu dobrý a jestli si tím vlastně neřežu pod sebou větev... i jsem si říkala, že bych mu dala najevo, že vím, že já jsem měla v tom posledním sporu pravdu, ale pak jsem to raději zavrhla, aby se to neobrátilo proti mě...

arrow
profile_image
Haniccino
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj šéf je to samé, a hádám se s ním každý den. Jinak bych ani nemohla dělat svoji práci. Nechat ho a udělat věci po jeho prostě někdy nejde, a když vím že mám pravdu tak se za to poperu. Proto tady jsem a nemyslím že by mě kvůli tomu vyhodil.

Cituji redzac: jestli si tím vlastně neřežu pod sebou větev

to jsem právě myslela

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Edie Sedgwick:
ale zase na druhou stranu si říkám, že přeci tu vinu na sobě nenechám.... achjo, je to těžký, ale jsem ráda, že nakonec jsem měla tu pravdu já... aspoň vidí, že tu práci dělám pořádně

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Haniccino: Nechat ho a udělat věci po jeho prostě někdy nejde,

to je přesně případ mého šéfa, šílená konzerva, co si jede po svém, bohužel či bohudík nejsem hádavý typ, takže si udělám záležitosti po svém a pak mu je přednesu, obhájím a je klid

jednou jsem měla šéfa, se kterým jsem se hádala denně - dělala jsem tam jeho asistentku + účetnictví

hádky byly typu, vybral jste peníze, nemám doklad, máte mít v kase tolik a tolik, . .. .

jeho argumetn byl - snad si nemyslíte, že jsem ty peníze ukradl, tak asi máte v účetnictví pěknej ****** . . .

popřípadně, jak to, že jsem ve ztrátě, opravte mi to do plusu - že to prostě jen tak jednoduše nejde - to neexistovalo

v tomhle případě jsem si raději našla jinou práci

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na redzac:

šéf má vždycky pravdu

Pokud by mě osobně tlačil šéf k tomu, že bych se nemohla svobodně vyjádřit a nikdy by nechtěl akceptovat i můj názor , hledala bych si jiné místo. Mě by taková práce nic nedávala ba naopak brala.

To je hrozně individuální....jsi jinak v práci spokojená, nebo ti tento hádavý šéf nesnesitelně ztrpčuje průběh pracovní doby?

No a obecně si myslím, že nemá cenu se hádat s člověkem, který se hádat neumí, argumentuje nesmyslně a navíc je ještě na vedoucí pozici...

arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych se asi s šéfem nedohadovala, řekla bych mu to své a dál nic..

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Dasule:
v práci jsem spokojená... v pátek opět hádka, pravidlo, který tu doteď fungovalo, tak ho celý převrátil a omlátil mi o hlavu, jak to dělám... takže jsem se nehádala, jen si k tomu řekla svý a dál to s ním neřešila... viděl sám, že to přehnal... a rozhodla jsem se, že se s ním fakt nebudu hádat, nemá to cenu, prostě se nechám zj...bat a hodím to za hlavu...

 

Váš příspěvek

Nepříjemný šéf - hádat se, či nehádat

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené