Smazat

Nestálé city - nevypořádaná minulost?

Jsme spolu od září a já pořád nevím jestli ho miluji nebo ne. Je to tak že někdy ano někdy ne, pořád nad tím přemýšlím a pak nevím co dělat. Bojím se že na tom má podíl i konec mého minulého vztahu.

Bude to možná trochu delší.. ale vezmu to pěkně popořadě:
Měla jsem vztah, byli jsme spolu od mých 15ti let a ten vztah trval pět let. K jeho konci (rok před tím) jsem podvedla. Vyspala jsem se s někým jiným. Do dnes nejsem schopná si tohle odpustit a té viny toho že jsem zničila vztah se zbavit. Ten rok potom jsme se totiž pořád "hádali", slýchala jsem proč jsem tak zlá, že mu ubližuji co jsem to udělala, proč jsem taková atd.. on brečel, pořád mi psal jak se trápí a jestli se to někdy napraví. Snažili jsme se a zažívali hodně intenzivní chvíle, ale většinou jsme oba brečeli. Pak už brečel jen on a já koukala a připadala si hrozně bez citů. Byl to hrozný stav. Až jsem ten krok udělala a vztah ukončila. Čekala jsem nějaké bolestné prožívání, ale já to všechno utnula. Jen tak z ničeho nic, na jistotu jsem se úplně odřízla a už jsme se neviděli.
Řekla jsem si že žádný vztah nechci, ALE tři měsíce na to jsem se seznámila se současným přítelem a asi po dvou měsících jsem měla pocit, že jsem zamilovaná. To bylo v listopadu, kdy jsme spolu začali chodit. Byla jsem celá nadšená, chtěla jsem s ním bydlet atd.. ale pomalu a postupně se začaly objevovat vzpomínky a jakoby depresivní nálada ve spojitosti s ex.
Možná právě proto mám pocit že k současnému příteli nedokážu úplně cítit to pravé. Pořád si říkám, je to ono? nebo ne? Jaké je to skutečně milovat? Někdy se bezdůvodně stáhnu, např.když se nevidíme pár dní a pak se vidíme přijde mi trochu cizí nebo spíš jako kamarád. Ale to zase po chvilce přejde a většinou je to všechno v pořádku. Teď mi volal, abych zítra přijela dřív a když jsem řekla že nechci (nevím ani proč) řekl mi proč jsem na něj tak zlá a chladná. Obrečela jsem to...
Vlastně nevím co chci slyšet.. mám na srdci těžko a možná se chci jen vypsat, protože už si připadám jako blázen. Vím že bývalého nemiluji a vracet bych se nechtěla, to zas ne.. ale mám pocit že se ty vzpomínky vynořují čím dál tím častěji a kazí mi současný život ačkoli už je to skoro rok.
 
arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já nějak nevím, co ti k tomu napsat Ono totiž mnohokrát slyšené " když to bude "ON" tak to poznáš" funguje ...u mně tedy na 100%.

Jasně, zamilovaná jsem byla milionkrát, pokaždé nejvíc na světě a pokaždé "až navěky věků" (můj nejdelší vztah 5 let) Ale teprve před půl rokem jsem potkala kluka, se kterým mám od začátku hodně zvláštní pocit a vím, že je ten pravý. Nevím jak ti to úplně přiblížit, ale všechno je s ním naprosto samozřejmé, automatické..a i když se občas hádáme tak, že by se za nás nestyděli ani v Itálii, tak oba víme, že se milujeme a patříme k sobě. A ani u nejhorších hádek by mně nenapadlo se s ním rozejít. To radši přečkám ne úplně šťastné období, odpustím mu, že je na mně poslední měsíc hnusný..ale vím, že ten chlap mi za to stojí , můžu s ním počítat, máme společné cíle, plány, názory..A můžeme se na sebe spolehnout naprosto ve všem. Fyzično tam funguje skvěle, přitahujeme se...Asi je blbé to říkat, ale v jeho přítomnosti se cítím jako "doma" s rodinou. Jako by do ní odjakživa patřil. Tak se zkus pohrabat ve svých pocitech, jestli ti to něco říká. Třeba tam najdeš to, co právě hledáš k tomu, aby ses mohla rozhodnout.

arrow
profile_image
K.r.a.p.e.t.k.a
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Připadá mi, že nejsi srovnaná z předchozího vzahu, a tudíž nepřipravená pro nový vztah. Urovnej si všechny záležitosti v hlavě.

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aleopa: Ale teprve před půl rokem jsem potkala kluka, se kterým mám od začátku hodně zvláštní pocit a vím, že je ten pravý.

To se mi u bývalého stalo taky... Ale neklaplo to... Měla jsem pocit, že on je ten pravý, úplně odbourala všechny ostatní chlapy kolem, neexistovali pro mě... Ale vydrželo to necelý rok. Ted začínám nový vztah a prostě mi tam ta osudovost děsně chybí... :/

A tebe naprosto chápu... Když se vidíme, je všechno super, ale jak jsme od sebe, začne mi vše šrotovat hlavou a nejradši bych to zabalila.. :/

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na honeyMichell: Jojo, taky je možné , že i ta pravá láska nemusí vydržet úplně všechno je to ale ohromná škoda...holt, život si občas nevybírá můžu se zeptat, proč jste se rozešli? to už to nešlo zachránit? :/

 

Váš příspěvek

Nestálé city - nevypořádaná minulost?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené