Smazat

Nešťastná láska

Chci napsat o své nešťastné lásce. Už nevím co mám dělat. Možná máte někdo podobnou zkušenost. Dost holek které znám s tím zkušenost mají. Tak snad mi někdo z vás poradí...

Už dva roky jsem zamilovaná do mého nejlepšího kamaráda a nedokážu se té lásky zbavit. On o mě nemá zájem. Ví, že jsem do něho zamilovaná, ale vůbec to na něj nemá vliv, řekl mi že chce být jenom kamarád. Kamarádky mi říkají abych se na něj vykašlala, jenomže to nejde.... Stále mě k němu něco přitahuje. Pro mě je prostě dokonalý. Hrozně moc pro mě znamená a nechci ho ztratit jenom proto že já jsem do něj zamilovaná. Mám pocit že nás to od sebe čím dál víc odděluje. I on mi říká abych si někoho našla, ať na něj zapomenu. Nedokážu to! Pořád mě to k němu táhne a já nevím co mám dělat. Už jsem z toho zoufalá.... Co mám dělat?!
 
arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vím, co prožíváš, zažila jsem to stejné Ovšem rady není....láska se prostě vynutit nedá....Jeho dokonalost je iluze, kterou sis vytvořila....Co máš dělat? Utnout s ním kontakt, alespoň do doby, než se z toho dostaneš....to ale asi slyšet nechceš...mám pocit, že chceš slyšet rady, jak ho zlomit a donutit, aby tě miloval....jenže to je bludný kruh a zamysli se nad tím, že už ses připravila o dva roky života, které jsi darovala někomu, kdo o to nestál....život je moc krátký...

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasím, utnout kontakt, nebo omezit na minimum na dobu, dokud tě to nepřejde. Měla bys trávit víc času s jinými lidmi, vždyť i jemu to musí být nepříjemný. Taky se mi to stalo a stalo se to víckrát i z opačný strany a ve většině případů jsme se už nezvládli stýkat vůbec, pokazilo se to. Je to strašnej pocit se kamarádit s někým, o kom víš, že tě strašně chce. Člověka to omezuje, otravuje a přitom je mu trapně a líto. Tak se vyvaruj špatnýho konce a utni to, aspoň na čas. Přijde jinej, neboj

Holky mají pravdu. Přeruš s ním kontakt.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to zažila opačně, kluci bývávají zabouchlí do mně a tím pádem si myslím, že mu to musí být taky už nepříjemné po delší době, že se ho snažíš získat přes jeho nevoli. Ze začátku to zalichotí, ale pak to přejde časem v averzi a přátelství je pak konec. Proto souhlasím s příspěvky nade mnou. Holky mají pravdu. Utnout na nějaký čas kontakt, dokud se z toho nedostaneš a potkávat jiné lidi, vyhýbat se mu. Jinak se holka utrápíš pro nepravého.

arrow
profile_image
Hatake Nejtyna
od 7. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuju holky, ale je tu problém. Vždycky když jsme se na chvíli přestali bavit, nebo jsme se pohádali kvůli blbinám tak mě to hned přešlo, jenomže když jsme se zase začali bavit tak se to vrátilo. Když jsme venku nebo se jen tak náhodou potkáme chovám se jako kdyby pro mě byl jenom kamarád, prostě jakoby ta láska najednou z povrchu zmizela, ale uvnitř je pořád. Takže se vlastně přetvařuju.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Hatake Nejtyna: No, tak s ním ten kontakt utni, neříkáme pohádat se, ale dát si delší pauzu a nevídat se hlavně osobně. Choď ven s někým jiným.

arrow
profile_image
lva
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To asi nie je láska. Láska je vždy o dvoch. A o blízkosti.
Asi nie si pripravená na vztah, tak jednoducho snívaš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lva: To asi nie je láska. Láska je vždy o dvoch. A o blízkosti.
Asi nie si pripravená na vztah, tak jednoducho snívaš.

Pěkná blbost, každé jedno slovo

Jinak dost se divím, že on s tebou ještě neutnul kontakt. Jak psaly holky, taky se mi to stalo opačně (a to víckrát), že se do mně zamiloval kamarád a bylo mi to hodně nepříjemné. Už jsem se s ním nedokázala bavit jako předtím, prostě mi to vadilo.

arrow
profile_image
Beetlejuice
od 19. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám zkušenost, trvalo to více než dva roky (ano bohužel) a bylo to celé pěkně ***** Kontakt jsem během těch let utla několikrát, ale on se ho pokaždé snažil obnovit a já to samozřejmě (naivně) brala jako naději, že přeci jen budeme spolu Kontakt se tudíž obnovil, on byl spokojený a já zas nešťastná, atak to šlo pořád dokola...a pak jsem potkala někoho nového a to mě "vyléčilo"

 

Váš příspěvek

Nešťastná láska

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené