Smazat

Neúspěch u závěrečných jízd z autoškoly

Neúspěch u závěrečných jízd v autoškole. Jak se vypořádat s pocitem totálního pohoření u záverečných zkoušek z autoškoly. Každý si to bere jinak, já bohužel hůř.

Dnes jsem bohužel vyhořela u jízd. Test jsem včéra zmákla na 96%, jízdy na 0%. Mam pocit, jako bych byla nejhorší na světě a totální blb. Celej den jsem se nerovovala a když přišlo na jízdu bylo to ještě horší. Celou jízdu jsem se cítila docela v pohodě, ale když mi na konci řekl mé chyby, chtělo se mi brečet.. Pokud to nezvládnu na podruhé, mam pocit, že už tam nikdy nepůjdu.... Snad se budu zítra cítit líp než dnes a nějak se s tim vypořádám.
 
arrow
profile_image
juillet
od 10. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co máš z toho, já jsem jízdy napoprvé taky neudělala. Testy plný počet, jízdy bohužel - udělala jsem hloupou chybu z nepozornosti. Svět se nezbořil, a nezboří se ani teď! Půjdeš podruhé a všechno bude v pohodě. Neboj. Hodně štěstí!

arrow
profile_image
noranora
od 25. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám pocit, že v poslední době komisaři dost přitvrdili. Důvodem budou asi aféry s "řidičáky zadarmo", které se řešily před časem, a za druhé mám dojem, že je to určitá dohoda s majiteli autoškol, protože vyhozený žák = nutnost připlatit jízdy navíc.
Hodně lidí nyní neuspěje u jízd, rozhodně nejsi sama. Kamarádky dcera udělala napotřetí, synovce už vyhodili počtvrté.
Syn dělal zkoušky před týdnem a z jedenácti lidí prošli dva. Říkal, že to bylo vysloveně o náhodě, jak se to komu povedlo, protože téměř všichni adepti jezdili stejně (tj. špatně). A že záleželo na tom, kolikrát a kde dostal který žák za úkol zaparkovat,zacouvat atd. protože se náročnost těchto úkonů strašně lišila místo od místa. On sám před autoškolou nikdy nejezdil, měl štěstí a prošel, zatímco jeho spolužák, který se naučil řídit dřív v cizině, neuspěl, ačkoli stoprocentně ve skutečnosti jezdí mnohem líp.
Určitě to příště zvládneš, neboj, jenom je důležité, aby sis nevytvořila blok a nebála se jít znovu. Hodně štěstí a pevné nervy!

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejsi první ani poslední, komu se jízda nevydařila. Jen málokdo z okolí udělal zkoušku na první pokus. Jestli Tě to nezruinuje, kup si pár jízd, abys natrénovala. Autoškolu už mám dávno za sebou, přiznám, že zkoušky na 1. pokus, ale taky jsem se šíleně bála. Dodnes si pamatuju, jak jsem se, coby chodec, dívala do aut, někteří řidiči vypadali, že jejich IQ je 70, a tak jsem si říkala, když to udělal i takovýhle d.bil, tak já určitě taky
Držím pěsti.

arrow
profile_image
sweetty
od 20. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Držím palce, ať to napodruhé zvládneš a věř, že jsou i daleko horší neúspěchy, než nezvládnutá autoškola - ve škole, když tě dvakrát vyhodí ze zkoušky, nemůžeš si ji opakovaně zapsat a víš, že následující termín zkoušku MUSÍŠ dát.. v práci, když pokazíš něco důležitýho a víš, že se čeká na tvoji chybu, aby ti mohli dát důvod k vyhození..
Pokud na tom nejsi nějak špatně finančně, tak se fakt svět nezboří

arrow
profile_image
Apolenka
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Podruhé, potřetí...bude to jen a jen lepší, říkala jsem si. Protože také nic nedám na poprvé..zvlášť u našeho nejpřísnějšího komisaře ve městě, kterého poslední dobou nemusel ani náš instruktor. Nakonec jsem to dala, ani nevím proč, po zimě vysvytlo krásně slunko a já najednou čistě jela, jako nikdy předtím... Tak nevím zda mě tenkrát zachránil slunečný den, ve kterém jde vše podstatně lépe či šťastný den komisaře, který celou dobu sršel vtipem a úsměvem, nezvykle. Přeji hodně štěstí (máš na to dost času tak zůstaň klidná) !

arrow
profile_image
mi.misule
od 13. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já měla stejný problém. Pocity typu - to je tak trapný, každý má řidičák, všude jsem "viděla" posmívající se obličeje jak si navzájem říkají - hale, to je ta, co pohořela....!! Moc dobře ten pocit znám. Jízdy jsem dala na 3. pokus. Dnes je to víc jak 5 let, co mám řidičák. Lidi se se mnou nebojí jezdit, jsem vyježděná a nemám jakýkoliv zábrany za volant sednout. Oproti tomu jsou lidi, kteří jízdy dali na 1. pokus a dnes neumí ani jedničku zařadit, protože prostě od autoškoly nejezdí.
Tak že rada - nic si z toho nedělej. Není důležité na kolikátý pokus to uděláš, ale hlavně že to dáš, a pak se budeš snažit vyjezdit. Tak hodně štěstí!

Dobrej den mňel sem jizdi na druhej pokus ale neprospěl jsem to a tak mám poslední pokus mám ještě si zaplatit jizdi ale řekl sem si že stim skončim že už nejdu nechce semi dalši peníze do toho dává sak jedna jízda stoji 1600kč

 

Váš příspěvek

Neúspěch u závěrečných jízd z autoškoly

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené