Smazat

Neustálé návraty

Jaký máte názor? S bývalým jsem chodila cca 3 roky. Rozešeli jsme se protože se opět vrátil ke své bývalé přítelkyni (jemu je 35 a ji o 7 let vice). Vůbec nechápu v jejich věku neustále rozcházejí a schazeni se. Znaji se už nejméně 9 let, ale rozešli a sešli se už nejméně 7x. I se mnou se rozesel 2x kvuli ni, ale nikdy to nemelo dlouhe trvani, proto jsem doufala, ze uz o ni usilovat dal nebude.

Proč se o ni pořad snažil? Muže jim to někdy vůbec fungovat? Asi ji musí mít hodně rád, když se o ni pořád snaží, problém bude asi v tom, že ona si jím není jistá a vždy to ukončí, samozřejmě pravý důvod nevím. Snažím se to pochopit a vyrovnat se s tím.
 
arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc jsi toho nenapsala, ale to je celkem fuk. Nechápu, že ti stojí za to se jím vůbec zaobírat, když tíhne pořád k nějaké bývalce a tebe má zřejmě jen jako jistou utěšitelku.

arrow
profile_image
moni0002
od 16. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já vím no, ale prsotě mi to zatím pořád leží v hlavě, že to takhle u někoho může fungovat

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na moni0002: Jsou zkrátka věci, myšlenky, pochody, které nepochopíš ani kdyby ses na hlavu stavěla. Nad ledasčím můžeš mávnout rukou a brát to jako fakt, ale určitě ne nad chlapem, který se s tebou opakovaně rozchází kvůli jiné babě. Toho je nejlepší poslat co nejdřív k vodě, ať už ho k takovým "úletům" vede cokoliv.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mne je v jeho životě důležitá Ona a ty jen tak na druhé koleji, víš jak Jak to čtu, tak jsem si vzpomněla na slova jedné ze svých oblíbených písniček :
...
Pár dní od rozchodu
vedu si do schodů
novou společnici.
(Aby jsi věděla,
že si nic nedělám
ze srdcebolu,
ale kdyby ses vrátila,
tak bych ji, má milá,
svrh\' z těch schodů dolů)

Vykašli se na něj

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Být tebou seberu poslední zbytky hrdosti a vykašlu se na něj nadobro. To tě baví pořád čekat, jestli se k tobě zase vrátí a jestli s tebou pro tentokrát konečně zůstane, nebo jestli mu zase přepne a zase s tebou rozejde a dá se dohromady s bývalkou? Vždyť tohle je hrozně ponižující... Jejich myšlenkovými pochody bych se už dál nezabývala. Znám i starší pár, který se pořád rozchází a zase dává dohromady a ještě je ten rozchod vždy plný emocí a řečí o tom, jak už opravdu znovu ne! A hle, zatím to vždy byly jen kecy některé lidi je těžké pochopit.

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je lepší v posteli a ještě mu dává najevo, že o něj vlastně nestojí a ty jsi ta, co na něj pořád čeká, až se vrátí Vykašli se na to

Taky bych radila sebrat poslední zbytky hrdosti a nevracet se k němu.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsi pro něj jenom výplň času, když zrovna nemůže být se svou osudovou. Což ona asi pro něj bude, protože když se někdo s někým střídavě schází a rozchází takovou dobu, tak na tom něco bude.
A promiň, ale nechápu, jak můžeš stát o chlapa, který tě už dvakrát(!) opustil kvůli jiný ženský. To tě fakt nenapadlo, že mu sloužíš jenom jako náhrada nebo pobavení, když není po ruce žena jeho srdce? Poprvé bych to i pochopila, ale podruhé? Máš to zapotřebí? Vykašli se na něj, on ji zřejmě z hlavy nikdy nepustí. Láska se dá někdy nahradit jinou láskou, ale tady jasně vidíš, že ne vždy a že někdy ta vášeň přetrvává hooodně dlouho.

arrow
profile_image
moni0002
od 16. 6. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nevím, asi jsem blbá, měla jsem ho rada a nevěřila jsem, že to budou zkoušet pořad a podruhé spolu nebyli ani měsíc, myslela jsem, že je to definitivni.

 

Váš příspěvek

Neustálé návraty

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené