Smazat

Neustále vyžaduji sex a partner to nezvládá

Nedokážu vydržet bez sexu. Partnera miluji, sex s ním je dokonalý, lepší orgasmus jsem neměla. Obávám se, že jsem nymfomanka a některé dny propadám i menším a chvilkovým depresím.

Jsem neustále nadržená, nevím proč, mám neustálou chuť, energii. Můj partner je časově vytížený, má těžkou práci a plně chápu jeho časté vyčerpání z práce. Trápí mě, že na něj neustále dorážím, o víkendech, kdy má volno to stihneme i čtyřikrát za den, v tomto je partner skvělý. V začátcích našeho vztahu to zvládnul sotva párkrát týdně. Teď to děláme i dvakrát denně, pauzu máme maximálně den a to po celou dobu našeho vztahu (jsme spolu rok a půl). Stačí mi malá zmínka týkající se sexu, těla nebo film, kde je nějaká úchylná scénka a už se po něm plazím a chci mu to udělat alespoň rukou. Už je ze mě zoufalý, ale sex má rád, dopřeju mu všechno, věci, které doposud neokusil, sex máme skvělý, jako s nikým jiným. Shodneme se i v našich nezvyklých úchylkách. Jen mě strašně trápí, že mi prostě nestačí. Už i mě ta nadrženost mučí. Masturbace mě nebaví, potřebuji jeho. Zkoušela jsem to, dělala jsem si to několikrát za den a stejně mi to nepomohlo. Stačí mi cítit jeho vůni, jeho tričko, vidět ho ve sprše. Cokoliv.
 
arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: Děkuji. Konečně se našel někdo, kdo mě aspoň trochu chápe. Já vím že hodně žen podobnou situaci řeší milencem. O tom jsem tady také už psala, proč to tak nechci. Nedokážu tak potlačit city a nevím co by se dělo. Pokud by ten chlap byl opravdu dobrý milenec, byl ke mě pozorný a byl volný mohlo by to dopadnout tak, že bych opustila rodinu a to nechci dětem udělat. a v podstatě ani manželovi. Protože kromě toho katastrofálního sexu to je s ním dobré. Co se týká maséra, tak nezapírám, že ho mám docela dost ráda a vždy se na něj těším. Ne jen na jeho ruce, ale i na jeho úsměv a příjemné milé povídání. Takže to tak úplně bez citu není. I když se to daří udržet na úrovni masér-klientka, protože to je za peníze. Ale přiznávám, že si tykáme a když odcházím , dám mu pusu. Omlouvám se za tuto mou zpověď. Najdou se jistě tady takové, které mne budou kritizovat a rýpat do mne, ale mě je to tak nějak jedno!

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji Evelinde: Co mám podle tebe dělat? Léta jsem žila "tragickým" sexem jak píšeš. Mám zatnou zuby a kvůli dětem se úplně vzdát sexu s milým příjemným chlapem a celý život si to dělat sprchou?

Já si myslím to samé co Veselka, nijak Tě neodsuzuju, chápu, že nechceš rozbíjet manželství a tohle je asi nejlepší varianta (pokud se do onoho maséra nakonec nezamiluješ.
Já mám akorát problém s tím, že to tu často doporučuješ jako řešení mladým holkám bez závazků, které by si ještě mohly najít kompatibilního partnera...... Možná si to neivědomuješ, ale Ty jim vlastně radíš, aby celý život strávili jako Ty místo aby hledali někoho, s kým si to budou užívat. To mi přijde vážně podivné....

Cituji Veselka10: Je obvyklé, že partneři mají různý sexuální apetit a ten se navíc během života mění a mělo by platit, že ten, který má v dané chvíli vyšší potřebu se spíš přizpůsobí tomu s nižší potřebou

Přesně tak, tohle je základ, kterého by se měla zakladatelka držet.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bakalářka: Přijímám tvou kritiku. Máš pravdu, že si to neuvědomuju. Přemýšlím trochu jinak, než mladá holka. Vidím to ze svého uhlu pohledu. V podstatě ani neví komu odepisuji a v jaké věkové kategorii se pohybuje.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji bakalářka: Já mám akorát problém s tím, že to tu často doporučuješ jako řešení mladým holkám bez závazků, které by si ještě mohly najít kompatibilního partnera

Přesně tak
Reaguji na Evelinde:
Nebudu ti radit, co máš dělat, já bych v tvojí situaci volila buď rozvod (pokud jsou děti už starší), nebo milence. Ale je to tvůj život, dělej, jak uznáš za vhodné, jen to necpi ostatním jako pomalu univerzální řešení každého problému.

arrow
profile_image
blackorchid
od 19. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jako řešení navrhuji zapůjčení mého partnera, on by byl z takový ženský nadšený. Zabijem tím dvě mouchy jednou ranou.

arrow
profile_image
podpatkovaprincezna
od 3. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za reakce. S velkou většinou souhlasím. A vím to. K mé vytíženosti - do práce jsem šla v 7:00 a vracela jsem se i ve 3:00, většinou ve 23:00. I tak jsem šílela po sexu a byla jsem schopná se opozdit v práci, abych si užila alespoň deset minut sexu. Tehdy i sám partner nebyl z mé práce (pracovní doby) nadšený a sex mu chyběl. Teď už v práci od rána do rána nejsem. A bohužel o to víc zase pociťuji nedostatek sexu a neustálou chuť. Jsou vzácné dny, kdy na sex nemám náladu a jsem sama (mile) překvapená. Protože mě to vážně štve a vím, že jsem prostě pořád nadržená.

arrow
profile_image
podpatkovaprincezna
od 3. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ILChazz: Přesně tak. To dorážení je snad to nejhorší a proto se krotím. A i když to vím, stejně někdy dorážím a pak vzniká přesně to, co jste uvedla. Musí mě odmítat, pak už sex ani nechce a tak dále. A ještě k vašemu návrhu, abych si našla další aktivitu. Začala jsem cvičit, ještě chci chodit na kurz tance a kamarádka chce parťačku na běhání, což jsme řešily před pár dny, takže do toho se také pustím.

 

Váš příspěvek

Neustále vyžaduji sex a partner to nezvládá

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené