arrow
profile_image
luy
od 10. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Už asi čtvrtým rokem zažívám problém s jizvou v T-zoně a ani postupem času se jizva nezlepšila, ale spíš snad zhoršila. Jizva byla způsobena akné, nesmyslným použitím alpy a tím vypálení místa a následná aplikace framykoinu -> vznikl velký strup, ale pleť se i tak srovnala, spíš to začalo po čase a tvořením akné na stejném místě, což se už nehojilo. Byl jsem mladý, nikdo si není vědom následků v tomto věku.
Jizva je do hněda, někdy až do červena.
Moje sebevědomí už je tak nízké, že spíš trávím čas sám než mezi lidmi, kde je moc světla.
Zkoušel jsem i glyco a... nezabírá. Už vážně nevím co dělat.
Mohl by mi pomoct laser nebo něco takového?
Děkuji za každou odpověď.

arrow
profile_image
Lilitha
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nezlob se, ale já tam nic nevidím..myslím, že to řešíš naprosto zbytečně....jestli nechodíš ven kvůli tomuhle, tak jsi blázen. Podíval ses někdy kolem sebe, co chodí všude za různí lidi? Tohohle si vážně určitě nikdo nevšimne a trápíš se zbytečně...
Každopádně si pro svůj dobrý pocit domluv konzultaci na nějaké laserové klinice a tam ti řeknou, jestli to má význam nebo ne....Jinak mě se teď do rukou dostal šípkový olej, a je na něm napsáno, že je skvělý na jizvy po akné, stařecké či jiné skrvny apod., tak třeba můžeš zkusit i to, ale vyzkoušené to nemám.

Já tam nic nevidím. Akné také ne

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Nevidím vůbec nic, problém nebude v jizvě, ale v Tobě. Prý na hojení jizev dobře pomáhá měsíčková mast. Laser je zbytečný, ten se používá spíš u vystouplých jizev, kdy dojde k jejich zarovnání s pokožkou.

arrow
profile_image
whitelily
od 26. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To opravdu řešíš tu pidi pigmentovou skvrnku? Závidím ti, já mít na obličeji jen takový mikro-kaz tak skáču metr vysoko štěstím! Já mám po vyléčeném akné obličej důlkovatý jako dráhu na minigolf, a nijak zvlášt to neřeším, denně potkávám lidi, kteří jsou na tom daleko hůř.

Doporučuji ti spíše dělat něco pro své sebevědomí, výtvarnictví, sport, prostě dělat něco co tě bude bavit, a v čem budeš dobrý. Ze sezení doma budeš mít jen další mindráky.

arrow
profile_image
Eddie32
od 9. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

cože?? Vždyť Alpa je ten nejlepší způsob, jak se zbavit akné! Plus zásyp Aknepur na to a hotovo. Já jsem měla těžké akné a nemám na obličeji ani stopu. Kromě toho na tvém taky nic nevidím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené