arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Petina: to mu jako rodiče a přátelé "dovolili" tahat za nos dvě holky?

Přesně, to je děsný! Ale podle mě to ani vědět nemuseli že se mu to chození s oběma nějak prolíná, bůhví co jim nakecal.

mishka999: jak dlouho si s ním byla a proč jste se rozešli? možná to tu nechceš rozvádět

já pořád nedovedu pochopit, jak to jde zvládnout - mít víc partnerů najednou, myslím technicky. Vždyť to musí být hrozně vyčerpávající, vymýšlet kde je, do kdy, s kým, výmluvy o dovolených, atd. Jak si můžou pamatovat všechny ty lži? Fakt mi to hlava nebere, jak dlouho jim to prochází. Přitom si nemyslím, že by ty holky byly hloupé. Ten člověk musí být nějaká patologická osobnost a má, podle mě, docela velký problém - že cítí potřebu druhého podvádět, kontrolovat a manipulovat. Možná to vypovídá o malém sebevědomí a tohle je jedna z možností, jak si dokazuje, že to zvládne a je hrdina.

Cituji petlushe: pošlete ho do háje a promluvte si a usmějte se nad jeho stupidností

Já už do háje poslala dávno S takovým nemíním ztrácet své mládí

Cituji Petina: to mu jako rodiče a přátelé "dovolili" tahat za nos dvě holky? když o vás obou věděli? nechápu, že když on byl takový prevít, neřekl nikdo nic z jeho okolí

Já to sama nechápu, takže mě se neptej. Vímm že se ta slečna několikrát ptala jeho kamaráda, zda spolu chodíme a on jí řekl, že ano. Jak to pak ten dotyčný dokázal znovu zakecat, to mi hlava nebere.

Cituji Monullinkka: To si myslel že to nezjistíte nikdy nebo co? je mi z něj zle.

Zřejmě Já už s ním naštěstí nemám nic společného a jsem šťastně zamilovaná

mishka999
myslím, že ta marieee momentálně asi spíš víc nesnáší tebe, než ho, ale to chce čas, jakmile se ji to rozleží, tak pochopí, že vlastně ty jsi za nic nemohla...

mishka999 Já už do háje poslala dávno S takovým nemíním ztrácet své mládí[/quote]
však jsi udělala dobře ted jenom, aby to došlo jí neboj, on taky padne na hubu... boží mlýny melou ...

Cituji Petina: a tys v té době o marii věděla, nebo lhal i tobě, že nikoho nemá?

Nejmenuje se Marie, ale to je vedlejší Mimochodem se obě jmenujeme stejně, jsme blondýnky a bydlíme ve stejném městě No já jsem o ní v té době věděla jako o jeho bývalé.

Cituji Monullinkka: jak dlouho si s ním byla a proč jste se rozešli?

Moc dlouho ne. Asi půl roku. Rozešla jsem se s ním, protože už jsem ty jeho lži nemohla dál snášet. Jestli si myslel, že mu to žeru, tak se spletl. Nemíním ze sebe dělat blbce.

Cituji Tatou: Ale podle mě to ani vědět nemuseli že se mu to chození s oběma nějak prolíná, bůhví co jim nakecal.

Dle toho jak se ke mně choval před rodinou a přáteli, já jsem byla jeho přítelkyně a ona jen kamarádka/bývalá.

Cituji Janya: Vždyť to musí být hrozně vyčerpávající, vymýšlet kde je, do kdy, s kým, výmluvy o dovolených, atd. Jak si můžou pamatovat všechny ty lži?

No právě! Je to až neuvěřitelné. Tedy pro mě. Já si něco takového nedovedu ani představit, ale někteří jedinci to dokážou. Já už měla chvílema pocit, že je snad nemocný a říkat pravdu neumí.

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: Já už s ním naštěstí nemám nic společného a jsem šťastně zamilovaná

Kéž by to takhle dopadlo i s Marií a to myslím v dobrém slova smyslu. Měla by ho odkopnout a hlavně se ho už na nic neptat, poslední dvě stránky týhle diskuze hovoří za vše

Cituji Tatou: Měla by ho odkopnout a hlavně se ho už na nic neptat, poslední dvě stránky týhle diskuze hovoří za vše

to rozhodně ano. I když mě napadá, že ona se vždycky nějaká slečna/paní najde, která jim ty kecy uvěří a bude odpouštět až do bezvědomí. Kdyby všechny ženy byly s takovými podvraťáky rychle hotové, nebylo by tolik nevěry a domácího násilí. To, že z toho ti chlapi nemají strach, jasně ilustruje fakt, že jim to pořád ještě více méně úspěšně funguje a hlavně, že to za to stojí! Občas je nějaká po zásluze vykopne, tak honem běží k jiné, která to má napsané na čele - štípej na mě dříví, odpustím cokoli.

Cituji petlushe: myslím, že ta marieee momentálně asi spíš víc nesnáší tebe, než ho, ale to chce čas, jakmile se ji to rozleží, tak pochopí, že vlastně ty jsi za nic nemohla...

Já jí rozumím. Když jsem s ním chodila, tak jsem ji taky "nesnášela", protože jsem do něj byla blázen. Ale postupem času jsem pochopila, že za všechnu to bolest nemůže ona, ale on. Už k ní žádnou nenávist necítím, naopak je mi docela líto, že ona teď prožívá to samé, co tenkrát já a ta nedůvěra je hrozná...

Cituji petlushe: neboj, on taky padne na hubu... boží mlýny melou ...

Ano melou. Já nikomu nic špatného nepřeju, ale lži opravdu nenávidím a vždy nenávidět budu.

Cituji Tatou: Měla by ho odkopnout a hlavně se ho už na nic neptat, poslední dvě stránky týhle diskuze hovoří za vše

Já jí nechci říkat, co má nebo nemá dělat, to ona si musí srovnat v hlavě sama, zda s ním chce i dále být. Je to jen na ní.

No myslím že kdyby s ním chtěla i po tomhle být tak by mu absolutně nemohla věřit, navíc by byla blázen. takhle by to šlo pořád dokola. on se nezmění, najde si další, asi si musí pořád něco dokazovat.
mishka999: jsem ráda že si se z toho dostala a teď si šťastná. tak hlavně a´t to vydrží. Teď tě možná nenávidí ale časem dojde na to že ty si za to nemohla. od takového chlapa ruce pryč.

Cituji Monullinkka: No myslím že kdyby s ním chtěla i po tomhle být tak by mu absolutně nemohla věřit

Já už bych mu nevěřila ani co měl na snídani

Cituji Monullinkka: jsem ráda že si se z toho dostala a teď si šťastná. tak hlavně a´t to vydrží

Děkuju moc Taky doufám

Cituji Petina: I když já teď znova čtu ten první příspěvek od marieee a on s váma zároveň vlastně nechodil, o ni se snažil, s tebou byl, ne?

No vždyť jsem to psala. Se mnou chodil a s ní se stýkal jako s kamarádkou/bývalou. Ovšem jí řekl, že kamarádka jsem já, takže nevím, jak to tenkrát v tom období brala a co spolu měli/neměli.

Cituji Petina: tak to víš, že pokud jí chtěl zpátky, tak jí nebude vykládat, že spolu chodíte, ale raděj řekne, že jste jen kamarádi

Fajn, tak mi měl říct, že ji chce zpátky a ne jak mu hrozně ublížila a jak by se k ní už nikdy nevrátil. Já bych tu pravdu unesla a aspoň bych nebyla tak blbá, abych opouštěla docela fajn život v Londýně. Nu což, už je to pryč

Petina
no já tedy nevím, když jedu s jednou pod stan, tak druhý nepíšu lásko, jsem s kámošema. Prostě mlha přede mnou, mlha za mnou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené