Smazat

Nevěřím klukům ...

Ahoj holky, potřebovala bych slyšet Váš názor .. Jedná se o to, že nevěřím klukům, i když nemám defakto žádný důvod nevěřit... Věřím jen sama sobě a jsem tím nejspíš moc zaslepená ..

Myslím, že titulek je jasný.. Nedá se říct, že bych měla přímo špatnou zkušenost s tím, že by mě někdo někdy doslova podvedl. Bývalý přítel na tom má svůj podíl ale určitě ne všechen. Už před ním jsem měla takovou nejistotu .. Jde o to, že mám takový pocit z toho, že kluci dost často lžou. bývalý přítel si vypisoval s holkama a lhal mi že si s nikým nepíše a pak jsem se dozvěděla co si s nima psal a nebylo to nic pěkného.. Rozešli jsme se .. je mi bez něj mnohem líp, jenže jde o to, že jsem poznala dalšího kluka ale už teď vím, že je od rána do večera na fejsu a že si taky bude furt s někým psát a já to prostě neunesu .. Jsem asi divná ale prostě vážně se bojím někomu věřit ... ať už de jen o blbé psaní .. vím jaká je dnešní doba, slíchám to od kamarádek, vidím to kolem sebe, každý každýho podvádí chtěla bych mít kluka podle svých představ - bez virtuálního světa, což je v týhle době asi nemožný ... Myslíte, že potřebuju čas a že když se do někoho opravdu zamiluju a on do mě, že se to změní ? nebo pořád budu žít v takový nejistotě a nedůvěře ke svému partnerovi ..? Jako třeba budu věřit a le vždycky budu taková "nejistá" budu se bát že dělá něco za mými zády nebo něco takového .. má to někdo podobně jako já? děkuji za každou radu
 

"Jako třeba budu věřit a le vždycky budu taková "nejistá" budu se bát že dělá něco za mými zády nebo něco takového"

Mám to bohužel naprosto stejně, ale snažím se od těchto myšlenek oprostit jak to jen jde..protože si myslím, že když na to neustále myslím a vlastně nemám ani důvod, tak si tu situaci, která nechci aby nastala, sama přivolávám..

arrow
Neprodává v Bazaru

Co si zkusit najít kluka "co není od rána do večera na fejsu"?

Reaguji na Ropotamo:
To mě taky napadlo ... ale nedokážu si to představit že se budu s někým seznamovat a jako jediný co mě bude zajímat je jak dlouho tráví čas na fejsu ...

Cituji KlaraPla: která nechci aby nastala, sama přivolávám..

To je taky pravda.. a věřím že je to pro tebe taky velmi těžké.. Já jsem právě typ člověka, kterého když něco štve, vadí, není to tak jak bych to chtěla mít, tak se v tom musím furt rýpat a myslet na to nedokážu něco jen tak hodit za hlavu ..

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ach jo, a proč se z té minulé zkušenosti nepoučíš? Vidíš, že současný potenciální partner je taky možná seznamkový závislák - tak proč nad ním vůbec uvažuješ?
Jít do vztahu s tím, že se kvůli tobě možná změní, je vážně hloupost. Prostě musíš vyfiltrovat ty nevhodný kandidáty už od začátku. To neznamená, ptát se všech na prvním rande, jak jsou na tom s Fejsbukem Ale nehrnout se do vztahu hned po hlavě, dát si na čas a trochu toho člověka oťukat. Prostě randit, nic moc si od toho neslibovat a dál se uvidí. Jakmile zjistíš, že dál paralelně loví jinde, nebo dělá cokoliv jinýho, co ti je proti srsti - dát mu první varování a upozornit, že tohle rozhodně tolerovat nebudeš. Prostě stanovit ty hranice na začátku. Uvidíš, co na to on - nelíbí se mu to - půjdete si každý svou cestou a najdeš si někoho vhodnějšího. Souhlasí - výborně, směle do toho.

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A nejlíp uděláš, když se porozhlédneš po klukovi, který má nějaké normální koníčky. Pak budeš mít větší jistotu, že jen pořád nesedí u PC a neví co by.

Reaguji na Lasička_:
Ale já právě nemám žádného současného partnera .. pouze jsem se seznámila s jedním klukem nic víc a mám ten pocit i u něj i když bezdůvodně a nedovolí mi to si s ním začít něco víc .. i když by sme oba časem chtěli .. jsme jen kamarádi a nechci nikam spěchat, což ho určitě odradí

arrow
profile_image
berush03
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neboj jsou i kluci, kteří na FB a podobné sociální sítě moc nechodí. Mají FB třeba jenom na to, aby se domluvili s kamarády na nějakou akci a podobně. Ne všichni žijí facebookem Když se s někým seznámíš, tak ho zkus více poznávat a nehnat se hned do vztahu. Brzo poznáš, jaký ten kluk je Myslím si, že pokud by byl takový ten vypisovací typ s holkama a hodnotil denně jejich fotky, tak se bohužel nezmění. Nemá to cenu. Ale naštěstí jsou typy kluků, které tohle facebookování fakt nebaví a mají normální zájmy jako sport atd. Chce to zkoušet a poznávat. Četla jsem i tvůj minulý deníček a myslím si, že je dobře, že jsi to bývalému netolerovala. To, co od kluka očekáváš, je úplně běžné ve vztahu. Vůbec se netrap tím, jestli můžeš věřit nebo jak věřit klukovi. To on by si mě tvoji důvěru získat A pokud ne, tak za to nestojí

arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi bych se na to vykašlala, pokud ten kluk taky tráví jak tvuj ex x hodin na fb tím, že hodnotí fotky holek a seznamuje se na fb.. Od začátku se s nim budeš akorát trápit.. Lepší je si najít kluka, který má jiný koníčky - sport atd. a tolik tim fb nežije.. Jinak pokud je tvůj problém, že nevěříš žádnýmu klukovi.. tak.. nevim.. Mě třeba bývalý taky podrazil a xkrát.. ale to neznamená, že už nikdy klukovi nebudu věřit.. Možná budu opatrnější, to ano. Ale dokud mojí důvěru nezklame, tak mu věřit budu.

 

Téma Nevěřím klukům ... je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené