Smazat

Nevím jak dál s partnerem

Mám čekat nebo to vzdát? Člověk, který miluje je ochoten udělat mnoho věcí pro toho druhého, ale jak zjisti zda ten druhý o to stojí, jak se chovat a neudělat chybu

Milé holky potřebuji radu. Jsem opravdu zoufalá a nevím jak dál. Potřebovala bych od vás radu, ale nepotřebuji odsoudit. I když vím, že spouta z vás si řekne, holka ty si blázen jak si tohle všechno můžeš nechat líbit.
S partnerem jsme v takové fázi, že spolu nejsme nejsme spolu od silvestra, ale situace je taková. Že mi partner řekl, že se mu za těch pár dní nestýskalo, že je mu lít a že je víc v klidu. Jelikož ho znám už 2 roky a to velice dobře protože jsme měli opravdu velmi intenzivní vztah a dokonale jsem ho poznala tak přesně vím co si myslí, tak vím že to není pravda. Když jsem mu řekla, že mi tahle celá situace ubližuje a že mě to moc bolí jak to teď mezi námi je tak mi na to řekl a to mi zavoláš až po 9 dnech když ti tak chybím! Proč se tedy neozve on. Vím proč chce mě jen vytrestat sice nevím za co. Nic vážného se mezi námi nestalo aby to byl důvod k rozchodu je pravdou že ted před vánocemi jsme se docela dost hádali a on to prostě neustál bylo toho na něho moc. Chapu to, to ale přeci není důvod k rozchodu.Když se ho zeptám zda tedy vztah ukončíme definitivně tak řekne že neví. Když se ho zeptám zda si myslí, že máme ještě šanci spolu být opět řekne že neví. Když se ho zeptám tak proč to tedy nezkusíme tak řekne, že teď nechce. Ale chce abychom spolu vycházeli a nevraceli si věci klíče od bytů a tak.
Má potřebu mi sdělit s kým a kde byl. Nechce abych si myslela, že je někde s někým jiným. Jiná žena v tom opravdu není to vím taky. Tak co si o téhle situaci myslím. Je to pro mě velmi psychický nátlak a přestávám to zvládat. Prosím poraďte jestli máte nějakou podobnou zkušenost. Nevím co mám udělat sbalit mu věci ukončit to definitivně- bojím se pak abych toho nelitovala.
Mám se odmlčet a čekat jak se on vyjádří. Myslí si, že když já o něho stojím tak mě takhle vytrestá a pak už budu dělat jen co on chce.
Co když se k němu vrátím a potom budu mít pořád obavy,že to může udělat kdykoli zas a takhle mě trápit. Opravdu nevím. Jen si neustále pokládám takovéto otázky.
Prosím o rady a názory moc děkuji
 
arrow
profile_image
Beetlejuice
od 19. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To není psychický nátlak ale přímo psychický teror. Nenech se takto terorizovat! Přece nechceš být s člověkem, co tě takto vědomě trestá

arrow
profile_image
Malawiww
od 8. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No nevím kvůli čemu ty hádky byly, ale ustál by třeba finanční problémy když vám bude na ktku viset třeba hypotéka a jeden z vás nedejbože přijde o práci? Ustojí když treba budete mít dítě a bude chodit domů, kde budeš ty unavená a protivná s řvoucím prckem? Cítíš v něm oporu a máš u něj jistotu, ze v nějaké další težší chvíli nepráskne dveřma? Protože jestli jen trochu váháš, tak ho pošli do háje, ať si rozmýšlí jak dlouho chce, ale bez tebe. Nebuď za krávu

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přečti si "Proč muži milují potvory", myslím, že by tě to mohlo hodně uklidnit a nakopnout k tomu, aby sis v první řadě vážila sama sebe.

Já myslím, že to má jen jedno řešení a vidím v tom i šanci pro tebe stát se svobodnějším a štastnějším člověkem, který pevně stojí na zemi na svých nohách. A to je to snažit se naučit být štastná sama se sebou, zabavit se koníčky, uvědomit si, že vždy musíš být ty pro sebe na prvním místě. Nemyslím tím rozchod. Jen na něj netlačit a snažit se užívat si svůj život i bez něho. Netaj se tím, že ho máš ráda a byla bys ráda s ním, ale pokud ne, tak se nebudeš stavět na hlavu. Musí přijít sám, jinak budeš za hadr a to za to opravdu nestojí. Tipuju, že se vrátí sám a ty budeš bohatší o to, že se zbavíš strachu z toho být sama. Věřím, že to zvládneš a budeš štastná.

Rozhodně bych to být tebou neukončovala (alespon ne teď), nejsi na to připravená a myslím, že bys určitě přemýšlela, coby kdyby. Třeba během téhle pauzy se tvoje pocity utříbí k tomu, že už s nim být nechceš, ale nejednala bych zaplavená emocemi.

Takže nekontaktovat, ale když se ozve, tak mu normálně odpověz. Řekni mu, co jsi zajímavého dělala atd.. prostě mluv pozitivně. Můžeš mu říct, že ho máš pořád ráda, ale nechceš s ním být za každou cenu. O nic se nepros.

Zažila jsem něco podobného a pak už ani nezvedala telefon, protože jsem na to prostě neměla. I jsem se smířila s rozchodem. A jak rychle byl zpátky...

Držím palce.

EDIT: Zapomněla jsem dopnit - žádný sex! Už spolu přeci nejste, jak on chtěl!

arrow
Neprodává v Bazaru

Muj chlap jednou tak za rok až půl roku vyvolá jakousi hádku kvůli nesmyslu, aby se mohl urazit, na týden mě vyexpedovat k našim, což jsem tzv. "v trestu", pak se normálně vrátim a vše funguje ok. Jinak je zlatej 😊 ze začátku jsem to strašně prožívala a nechápala, teď už jasný, jsem v trestu, to víš, že jo...
Ale to není Tvůj případ, tohle mi spíš připomíná bejvalýho, to byla herečka... Přesně takový ty kydy typu - nemůžu s Tebou být, ale uplně bez Tebe taky ne, prostě zoufalosti, že já ho neposlala do háje borovýho hned po prvních takových projevech, si nikdy nepřestanu vyčítat. O tomhle soužití dospělých (důraz na slovo dospělý) lidí fakt neni.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc nerozumím tomu, proč zakládáš dva po sobě jdoucí deníčky o tom samém.

Víš, já neříkám, že každý člověk to musí mít nutně v hlavě srovnané. Tvůj přítel možná momentálně opravdu neví, co chce, to by se dalo vcelku pochopit. Ale jediná správná reakce na takové chování je se stáhnout a nechat ho, ať se s tím nějak vypořádá sám.
Protože úplně nejhorší jsou holky, které chlap vyhodí dveřmi a ony se vzápětí vrátí oknem
Rozešel se s tebou, ber to jako fakt a dej mu najevo, že jeho rozhodnutí respektuješ a nebudeš ho přemlouvat, aby se vrátil. Pokud se mu to později rozleží v hlavě a bude se chtít vrátit, pak je na tobě, NE na něm , jestli ho vezmeš zpět.

No jako promiň. Jakmile mi chlap řekne na takovou otázku, že neví a nebo že musí přemýšlet, tak bych ho informovala, že přemýšlet nemusí, že už není o čem. Ten člověk s tebou už být nechce, ale rád by udržoval sex, případně zadní vrátka, kdyby náhodou neměl na práci něco jiného. Člověk, který někoho miluje a chce s ním být, reaguje opravdu jinak. Rozhodně bych neprosila nikoho, kdo neví, přemýšlí atd atd. to by mě samotnou dost přesvědčilo a že se mi to jednou stalo. Největší chybu uděláš, když mu řekneš: Tak jo miláčku, tak přemýšlej, já budu čekat. Ty víš, že jsi můj život..

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji EleanorWoods: Ten člověk s tebou už být nechce, ale rád by udržoval sex, případně zadní vrátka, kdyby náhodou neměl na práci něco jiného


Souhlas, já fakt nechápu co na tom řešíš? Prostě tě nechce, ale je to taková bačkora a srab že ti to ani nedokáže říct a čeká že ti to dojde. Ty jsi však ještě stále zamilovaná, narozdíl od něj a tak na tom hledáš milion jiných důvodu.

 

Váš příspěvek

Nevím jak dál s partnerem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené