Smazat

Nevyrovnanost, nízké sebevědomí, duševní slabost

Afektivní chování, vznětlivost, nevyrovnanost, deprese, bezmoc, žárlivost, pláč, strach apod. ........................................................

Ahoj všem.
Už nevím, na koho jiného se obrátit a cítím potřebu se vypsat, někomu o svém problému říct, svěřit se a stejně tak jsem zvědavá na vaše názory a reakce.
Mám vcelku už dost vážný problém. Duševní problém. Trpím nevyrovnaností a především nízkým sebevědomím. Abych to celé přiblížila.. na začátek bych napsala, že nejsem vůbec ošklivá, myslím, že jsem sympatická a pěkná. Postavu mám vypracovanou. Našla jsem si přítele a jsme spolu asi rok. Je velice přitažlivý a vím, že se líbí ženám. Je to nejhezčí chlap, se kterým jsem doposud byla. Přijde mi bezchybný. Jenomže já začala být kvůli tomu strašně žárlivá. Když jsem sama na veřejnosti, cítím se dobře, sebevědomě, fajn, uvolněně, ale když jsem ve společnosti lidí, především žen, s přítelem, jsem hodně nesvá. Cítím se méně atraktivní, než ostatní ženy, neustále hledám, v čem je kdo lepší než já a dost pozoruji, zda se některá ze žen příteli libí, či on jí. Cítím ohrožení v každé jiné ženě. Cítím se pak bezdůvodně ublížená a jsem schopná příteli ztropit absolutní scénu, chovám se jako trapná pipina, vím to. Strašně mě moje emoce a pocity ubíjejí. Zajímavé je, že takovéhle deprese mě vždy přepadnou, když vysadím HA a mám to dostat. Nejsou to jen tak nějaké deprese, ale vážně deprese, záchvaty a návaly vzteku a nenávisti sebe samotné i světa kolem, obviňování přítele, jsem protivná a zlá, nekompromisní. Po takové scéně přijde pláč bezmoci a obrovský stud. Ponižuji se a také se poníženě cítím. Vím, že je mé chování příšerné. Už jsem podobné deníčky četla. Mám strašný strach, že mi přítele nějaká vezme nebo spíš že mě opustí pro jinou. Jsem ublížená z minulosti. Je to závislost na partnerovy a také chronická, nezdravá žárlivost. Ničí mi to nejen úžasný vztah, ale celkově život a pohled a postoj k sobě samotné. Byla jsem u psycholožky, ale ta mi řekla, že nemá pocit, že mám problém a rozloučili jsme se. Před pár dny jsem opět ztropila žárlivou scénu, včera jsem vybouchla znovu.. což už přešlo hranice. Přítel mi řekl, že mě takhle nezná. Rozhodla jsem se objednat rovnou na psychiatrii a řešit tento problém jako nemoc vyvolanou nejspíš zážitky z dětství a zklamáním v minulých vztazích. Jaký na to máte názor? Myslíte, že se takový problém dá vůbec vyřešit? Nasadí mi snad antidepresiva? Nemáte s něčím takovým někdo zkušenost, popř. zkušenost s přístupem psychiatrů, léčbou něčeho takového? Už jsem vážně absolutně zoufalá a ačkoliv si svůj problém uvědomuji, neumím ho v sobě vůbec potlačit, natož změnit. Přijdu si jako chycená v pasti, jako úplná troska, psychicky na měkko...
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na psychiatrii ti akorát nasadí Rivotril nebo nějaké podobné chemické svinstvo, z kterého budeš apatická a přibereš. Podle mne máš nějak příliš výrazný PMS a od toho se to vše odvíjí. Buď nevysazuj HA, nebo zkus využít přírodní prostředky : bylinky, pupalkový olej ( ten je vůbec dobrý, na pleť, při nedostatku slunce, ... ) , správná výživa bohatá na B a D vitamin, sport, atd. Nenič si zdraví psychofarmaky, to je až ta najzažší možnost.

arrow
profile_image
Etheska
od 8. 2. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Nejde pouze o léky. To mě jen napadlo a nechci je brát, vím, jaké je to sv*nstvo. Zkusím to říct i na gyndě, třeba by mohla vědět.. jsou to neskutečný výkyvy nálad a ze mě se stává opravdu nesnesitelná ženská..

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Proč zrovna oblbovák Rivotril? Nějaká lehčí antidepresiva by byla určitě fajn a garantuji ti že nikdo nic nepozná, kromě změny k lepšímu. Žádné svinstvo to není, to je nějaký zakořeněný přežitek z doby minulé. To už je větší svinstvo ta HA kterou bere. K čemu je žít tak zpackaný život, hlavně když z přesvědčení nebude brát "léky na hlavu"? K ničemu. Sama si nepomůže. Potřebuje se dostat do stavu, kdy se na všechno dokáže podívat s nadhledem a objektivně zhodnotit, na to Rivotril a podobné oblbováky absolutně nejsou vhodné, narozdíl od antidepresiv.

arrow
profile_image
Rebarbora
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z mý zkušenosti je psychiatr někdo, kdo píše léky a o víc se nezajímá. (asi na to ani nemá prostor), možná nějaká záchranná pilulka ano - na vyjimečný případy. A nejsem odpůrce antidepresiv, lepší než se zbytečně trápit. Ale v tvém případě si myslím, že ti to vyvolává - jak sama říkáš - něco z minulosti. A to je nejlepší zpracovat prostřednictvím terapie. Ideálně regresní - kdy se do té situace vrátíš a zpracuješ to znovu a lépe. Také bych asi zkusila vysadit antikoncepci. Já po ní trpěla fakt velkou nespavostí a částečně i úzkostmi.

Já také byla u psycholožky a ta mi řekla, že to nepotřebuju, že v hlavě to mám srovnané. Ale o tom to není, důležitý je jak to cítíš. Proto jsem si našla terapeutku a s ní jsme tyhle problémy z velké části vyřešily.

arrow
profile_image
Etheska
od 8. 2. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na dadabus: Reaguji na slimatko: Reaguji na Rebarbora: Holky, psala jsem dnes nový deníček a myslím, že jsem tomu přišla na kloub.. jsem si skoro jistá, že za mojí nevyrovnanost a nálady jako na horské dráze může hormonální antikoncepce. Potvrdila jsem si to u plno lidí, v plno recenzích, na youtube, že za to mohou prášky.. tak snad žádná antidepresiva, pouze vysadit HA.. snad.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Etheska: s tím souhlasím, já jsem po vysazení HA bez problémů vysadila i antidepresiva, což bylo do té doby nemyslitelné. Prostě už jsem je nepotřebovala. Tak snad to bude i tvůj případ.

arrow
profile_image
Sam7
od 8. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Z mých zkušeností je psychiatr člověk, co předepíše léky a více se nezajímá....... protože mě téměř úplně vyléčily Přes tři roky jsem se trápil generalizovanou úzkostnou poruchou (tehdy jsem neznal diagnozu), až mě myšlenky na sebevraždu dohnaly k psychiatrovi. Dostal jsem antidepresiva (což není žádný oblbovák. Snad polovina lidí nezná rozdíl mezi bonzodiazepaminy a antidepresivy) a zhruba po dvou, třech měsících u mě téměř úplně úzkosti ustaly.

 

Váš příspěvek

Nevyrovnanost, nízké sebevědomí, duševní slabost

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené