1. . .34567
arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MiaMax: Já mám teď mám taky nedostatek času. Studuju a chodím do práce a když mám chvilku, tak se učím. Ale vztah mě hrozně chybí. Samozdřejmě i sex. Tak by to chtělo chlapa inteligentního, aby mě pomáhal s učením. a zároveň by byl můj partner.
Já si říkala, že budu koukat po chlapech až za dva roky, až budu mít po škole. Jenže teď se okolo mě točí tolik chlapů, že o nich ztrácím přehled.
Já bych se určitě zamilovala, tak nemůžu hledat jen sex. Fakt se bojím, co z tady toho chlapa vypadne. Jestli řekne, že jen sex, tak mě už mrskne.

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LaArdilla: Tak to je pravda. Já teď taky žádnýho nechtěla a motá se jich okolo mě spousta. A když jsem chlapa fakt chtěla, tak žádnej nepřišel. Přišel, když jsem to nečekala.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kutunka: On je učitel a ty studentka?

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně tak. Ale já studuji dálkově, takže chodím i do práce. Tak už nejsem žádná náctiletá. A nikdy by mě nenapadlo mít něco s učitelem. To jsem vždycky myslela, že se zamilujou jen náctiletý. Jenže my ze sebe ještě nespustili oči, co jsme se poprvé uviděli. Prostě to jiskří.

arrow
profile_image
MiaMax
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LaArdilla: Jsem ráda, že to někdo uznal. Nevyužívám toho nějak extra, ale vždycky jsem to měla tak. Ať už vztahy, žádný se semnou nerozešel a to taky nejsem náctiletá a mám zasebou dost vztahů. Vždycky jsem se jich spíše nemohla zbavit po rozchodu. Nevím jestli je to tak dobře, pořádně se však jako každá žena nedokážu zamilovat, prostě mám ten odstup no. Ale já věřím, že až poznám toho, který mi za to bude stát. Tak tohle nebudu muset vůbec řešit ))

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Aneee: Proč i jeho kamarádovi jde zřejmě jen o sex ? To je snad jasné. Chlapi si to mezi sebou řeknou, spíš se vytahujou - tu jsem měl, řekl jsem jí, že půjde o sex a ona souhlasila. No a proč by to kámoš taky nezkusil. Za chvíli to bude vědět celá parta a na vztah to nebude s nikým z nich. Vydrž, určitě potkáš jinde někoho, kdo o Tebe bude stát.

No právě ze začatku mi říkal uplně jiný histroky jak právě není jak ten jeho kamarád , jak chce vztah a nejde mu jen o sex ....
Nešli jsme na to hned viděli sme se asi 5 krát a nic se nestalo , říkal jak si počká a tak no a tenhle víkend k tomu došlo a najednou docela ignorace no
Hlavně se nám holky stal problém , praskl nám kondom a on to semnou ani neřeší Jela jsem si sama pro postinor a dá mi prej pulku , parkrát jen napsal jak se cítím jestli v pořádku a to je všechnno , jsem právě z toho ještě víc zklamaná , než když tamten mi to řekl na rovinu

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Aneee: To jsou klasický řeči chlapů. Já si je pěkně prověřím, než s nima vlezu do postele. Kvůli sexu jsou shopný nakecat cokoliv, bohužel to tak je.
Ten tě využil, pár dní vydržel počkat. Jestli se ozve, tak bude chtít opět sex + ty řeči k tomu.

Je to šílený

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ježišmarjá, to proběhl sex už s tím druhým ? Nějak to nestíhám sledovat. Nejsem zrovna prudérní, ale nežeň to tak. Nemůžeš čekat od chlapa víc, když Ti musí být jasné, že ten první řekl kámošovi, že nemáš problém se s někým vyspat (určitě hruběji, to se vsaď). Nehledej partnera v téhle partě, jen se všichni vystřídají a Ty se pak nebudeš moct s nimi stýkat, protože Ti to bude blbý (aspoň doufám). A nečekej, že chlap s Tebou bude řešit problém, pokud nastane. On se max. ujistí, že je vše OK. No a za téhle situace by mohl i namítat "to ne já, to ten druhý". Najdi si někoho mimo tuto společnost. Tam už se nálepky těžko zbavíš. Pro všechny budeš jen holka na sex.

No , ale u toho druhého jsem to vážně nečekela když řekl to co všechno mi pověděl , to se nedalo fakt poznat , že by to tak taky dopadlo . Já jsem mu hlavně říkala , že je to blbý vudči tomu kamarádovi , že za co mě ted maj a jak mi to je nepříjemný a cejtím se jak jen na to jedno a ještě sám mi říkal jak to překousne a odpustí mi to , jak to chápe , že se tak vubec cítit nemusím . Potom udělá tohle , vážně jemu jsem zrovna věřila.

Reaguji na Silvestra:
Souhlasím!

Cituji Aneee: patří boužel k partě

Tyhle party....

Cituji Aneee: No , ale u toho druhého jsem to vážně nečekela když řekl to co všechno mi pověděl , to se nedalo fakt poznat , že by to tak taky dopadlo . Já jsem mu hlavně říkala , že je to blbý vudči tomu kamarádovi , že za co mě ted maj a jak mi to je nepříjemný a cejtím se jak jen na to jedno a ještě sám mi říkal jak to překousne a odpustí mi to , jak to chápe , že se tak vubec cítit nemusím . Potom udělá tohle , vážně jemu jsem zrovna věřila.

Hm.

arrow
profile_image
Wewiku
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Aneee: Jéžiš dievča, toto nerob, znenávidíš sa, stratíš sebeúctu ... preč z tej party, váž si samú seba a nájdi si nových kamarátov a keď chceš vzťah, tak rozhodne nezačínaj sexom....

Aneee, opravdu to nefunguje tak, že pět dní stačí na to, abys poznala, že chlapovi nejde jen o sex. Osobně bych si nemohla něco začít s klukem, který o mně ví, že jsem měla něco s jeho kamarádem. Myslím, že jsi zrovna nenastoupila na správnou cestu po rozchodu. Pokud opravdu chceš někoho jen na sex, tak jsi měla hledat mimo partu. Teď už je to jedno, ale pořád myslím, že je čas zatáhnout brzdu. Dej se prvně do pořádku Ty sama se sebou, srovnej si hodnoty a vykašli se teď na muže úplně, věnuj se jen sama sobě, najdi si spoustu koníčků. Moc Ti přeju, aby se Ti to povedlo. Když budeš spokojená sama se sebou, tak se ten správný nečekaně objeví

arrow
profile_image
bonsel
od 21. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Původně po přečtení nadpisu jsem chtěla napsat, že jasně. Takhle to mám s přítelem už přes rok a půl a i když máme teď nějakou krizi tak ho prostě miluju a on mě.
Jenže po přečtení příspěvku, kdy on pořád opakuje že vztah nechce a tak se i chová, si to nemyslím. Za poslední rok to bylo sice jakou spoustu námětů na romantický filmy co tak dopadly, ale v běžném životě to je vyjímka, takže šance jsou asi nulové

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené