arrow
profile_image
drosera
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mám stejnou zkušenost..obdivuju tě, že jsi to ukončila. Já jsem taky po předchozím šíleném vztahu (a nic moc sexu) zažila jeden vztah, který měl být vztahem, ale v podstatě jsem byla jen milenkou, byť to dotyčný nepřizná. Doufala jsem v to, že mě fakt miluje, jezdila za ním jak cvok. Zezačátku to snad i trošku láska, minimálně vzájemné sympatie (nejen v sex), byly. Ale pak to pána přestalo bavit..snažení se ve vztahu žádné. Sex to byl nádherný a asi neopakovatelný, ale asi právě tím, že jsem věděla, že už možná nikdy nebude. Každý mohl být poslední. Tohle je šíleně nebezpečné. Podle mě, jak to mozek vnímá jako velmi přijemnou záležitost, tak to máš propojené tak, že on, rovná se velká pohoda a štěstí..ale není to tou osobou, je to hormony a tím pocitem štěstí. Bohužel po své zkušenosti mám pocit, že pokud jsi cíťa jako já...nejen, že těžko rozlišíš přijemný pocit a zamilovanost...ale těžko se z toho pak vyhrabává..mě to trvalo skoro dva roky a to jsem ho po tu dobu neviděla..takže co nejrychleji ruce od toho pryč je podle mě nejlepší řešení gratuluju mě to stálo 2 roky trápení..ale zas to člověka něco naučí..a ty přijemné zážitky máš navždy schované..ale nestojí to za to trápení.
K tvému úvodnímu dotazu..může se zamilovat..ale za těchto počátečních podmínek bych to neočekávala. To cítíš na začátku..bu´d tam je něoc víc..nebo není a jde to vidět (cítit)

arrow
profile_image
Klaudiee
od 21. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ze své zkušenosti - když to někde a hned ze začátku skončilo v posteli , vztah už nebyl... a ne jedenkrát to takhle dopadlo i když já jsem něco víc i chtěla ... podle mě to tak prostě funguje, že když si někdo najde známost za tímto účelem , asi to nechce jinak..ale jak říkám, jsou to mé zkušenosti, je mi líto, že tě to trápí, třeba to dopadne jinak, než vždy u mě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já se teda takhle vyspala jednou s klukem, kterýho jsem viděla poprvé a chvilku z toho něco bylo...nakonec to skončilo kvůli něčemu uplně jinýmu, a i když mě trošku štvalo že jsem s tím nepočkala, tak co stalo se. Ale vím že to byla "láska na prvná pohled" takže jsme od toho oba už od začátku čekali něco víc-i když já se radši připravovala na nejhorší, že už se ani neozve.... protože mám i jednu předešlou zkušenost kdy jsem do kluka byla zamilovaná snad rok, a i když jsme spolu jen občas spali já pořád doufala že se do mě prostě zamiluje. A dost jsem se kvůli němu natrápila, taky mi to trvalo než jsem se z toho dostala a uvědomila si že takovej kluk za to ani nestojí. Ale i přes to trápení, myslím že mi to i něco dalo..ale jsem fakt ráda že z toho jsem venku! Tak přeju hodně sil a štěstí na pořádný kluky

arrow
Neprodává v Bazaru

Anee z psychologického hlediska to nejde. Pro chlapy je nezávazný sex zcela normální a jsou na tom ,,ziskoví,, pro ženu je nezávazný sex vždy ztrátový. Je to tak prostě nastaveno. chlap se po takovémto sexu cítí skvěle, žena se cítí zneužita (v případě, že se k ní chová chladně, baví se s jinýma apod.) a s tímto nikdy nic neuděláš. to je biologické nastavení můžu a žen.

Mně se tohle teďka taky stalo, zamilovala jsem se do kluka, se kterým nikdy nebudu mít normálně fungující vztah. Po pár týdnech ignorace a zachovávání odstupu si stejně moje hlava udělala, co chtěla. Je to dost nespravedlivé nastavení mužů a žen.

arrow
profile_image
Ewiczka93
od 8. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jo, ale ve většině případů jen z jedné strany.Oni si hošani věčně stěžují , jak musejí čekat, než jim ta jejich "dá" ale pak stejně zůstanou s holkama, u kterých museli čekat třeba debilní měsíc, než s těma, s kterýma nezávazně předtím spali, Přece jen, je zábavnější něco dobývat než to hned dostat. Protože v tom druhém případě už si toho tak tolik nevážíš.

Z mé zkušenosti: nezávazný sex jsem měla s tou samou osobou maximálně 2x Po tom druhým už to začalo být divný..neustále samé otázky..Připadalo mi to jako výslech.
Taky mi to zas nedávno někdo nabídl, že prý nechce vztah ale jen sex a bla bla.. No, že bych se mu na to nevykašlala. Ať si to dělá sám rukou , když nechce holku a závazky. Pravidelný sex sebou prostě závazky přináší
Teď mám už přítele, s kterým si to budu dělat klidně od rána do večera. Aspoň vím, že mu nejde o to, aby nedejbože neměl nějaké závazky
Holky, vykašlete se na to, radši si to udělejte sami Máálokdy tyhlety výhody u kámošů skončí dobře.

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ewiczka93: Holky, vykašlete se na to, radši si to udělejte sami

Přesně tak! Já už taky o žádný příležitostný sex nestojím, pak jsem akorát utrápená.
Co si myslíte o klukovi, který se mnou celkem dost flirtuje? Ještě jsme spolu nemluvili, ale mě teda dost přitahuje a já jeho asi taky. Od toho si mám slibovat co?

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kutunka: Dát se s ním do řeči. Proč ne?

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na katula: No ono to tak vypadá, že se se mnou chce dát do řeči. Ale před ostatníma to nechce udělat. Je to totiž učitel. Já si radši nic neslibuju. Ale pěkně provokuje. Já o žádný příležitostný sex nestojím, tak kdyby chtěl jen sex, tak má smůlu. A s tím skončí i flirt. Asi se sním budu muset střetnout o přestávce.

arrow
profile_image
MiaMax
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdo tvrdí, že si ženská nedokáže jen uživatt s tím nesouhlasím... Byl to začátek května, kdy se o mě začal zajímat jeden známý (kamarád to určitě nebyl, ale znali jsme se). Předem mi dal najevo, že mu jde jen o sex a že ho ženy dost zklamaly. Samozřejmě, že jsem mu nedala hned, jen ať se chlapeček snaži, když už něco chce. Snažil se měsíc, párkrát jsme se jen tak viděli, dali cigaretu a on mě hodil domů. Jednou, ovíněna jsem na sex přistoupila, vlastně jsem ho vyprovokovala. A začali jsme spolu spát. Naprosto si v sexu rozumíme a mně to vyhovavalo. Mám dost školy, práce a on to má stejně. Proto jsem si říkala, že když sex nemám nevykašlu se na něj hned. Trvá to až do ted se 14ti denní pauzou kdy jsem potkala jednoho kluka (celý 14 dní mi psal, jak mu chybím atd.). Po tom co jsem to s tím "přítelem" ukončila, vrátila jsem se k tomu jen na sex... Je to uplně jiný, píše mi na dobrou noc, jak mu chybím, že by chtěl být vedle mě. Dokonce chce i chodit na procházky o kterých tvrdil, že je nesnáší. Chce si přijet ke mně a jen tak se vedle mě lehnout. Nenechá mě v pátek večer jít domů 2 km z akce, přijede pro mě a raději nepije celý večer. Ale já? Já zamilovaná nejspíš nejsem, mně to tak vyhovuje a štve mě, že u něj to začíná být něco víc, i když on si to taky asi uplně neuvědomuje.

No holky ještě , že jsem dala ruce pryč od něj začla naprostá ignorace a ted dokonce chce mojí kámošku stýkám se s ním pořád pač patří boužel k partě s kterou se scházíme na páteční akce no a děláme , že se vubec nic nestalo :/ naštěstí jak to rychle začalo tak i rychle skončilo a nevadí mi to nějak , ani mi nepříjde , že jsme někdy spolu spali . Akorád co mi vadí ted se snaží o mojí kamarádku a to není moc příjemné to vidět na vlastní oči , ale musím pomlčet zahleděla jsme se ted taky do jeho kamaráda , ale holky vypadá to na ten samý případ jak by mu šlo taky jen o sex Nevím co s tím mám dělat co to je s těma klukama sakra proč žádnej vztah já vím je mi 19 let a stýkám se s klukama ve věku 21 až 22 kdy asi nemaj moc ještě rozumu , ale zamrzí to

arrow
profile_image
MiaMax
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Aneee: Po přečtení celé dizkuse a posledního příspěvku mám pocit, že nevíš co chceš

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MiaMax: Já chci už třeba jen vztah. Pouze sex už nechci. Neumím to bez citů, i když jsme si v sexu naprosto seděli, tak já jsem trpěla, když jsem chtěla i vztah.
Jenže se mi zdá, jako kdyby mě chtěl každý jen na sex. Vždy se totiž trefím na chlapa, který má přítelkyni a mě by klidně bral na sex. Jenže oni moc dobře vědí, že do toho bych nešla, když má přítelkyni, tak mě vždycky tu přítelkyni zapřeli. A zapírali až do konce, dokud jsem na to nepřišla.
Mě nakecal, že žádnou nemá a že má plno práce, tak nemá na vztah čas. Jenže po dvou rokách jsem zjistila, že má přítelkyni. Už nikdy jen sex.
Teď má zájem o mě jinej, tak se uvidí, ale pouze sex už nechci.

arrow
profile_image
MiaMax
od 24. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kutunka: Je zbytečné se do něčeho nutit! To je akorát na trápení. Já to mám teď tak, že opravdu mám nedostatek času i o víkendech. Jsem hold kariéristka a vztah nepotřebuji, jen sex mi chybí. Takže za mě nezávazný sex ano. Je to hold o povaze, co dokážeš snést a co ne. Mně se bohužel stávalo, že se chlap vždycky zamiloval do mě a bohužel to není nic příjemnýho.

Cituji MiaMax: chlap vždycky zamiloval do mě

Řekla bych, že to bude tím, že přímo vyzařuješ, že žádnýho nepotřebuješ, jsi nezávislá, povznesená a je to prostě vzrušuje a láká ta nedobytnost. Ty je neuháníš, děláš si to svoje a oni se pak do Tebe zblázní. A to je dobrý přístup, ne jen pro vztahy pouze na sex

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené