Smazat

Nezvládám hádky s přítelem a čas po nich

Absolutně nezvládám proces hádek s mým přítelem. Já jsem výbušná a on je úplně v klidu většinou. Hádáme se kvůli hloupostem, ale o to intenzivneji hlavně pro mě.

Ahoj, mám půl roku přítele, známe se už jako kamarádi asi 4 roky a toho půl roku spolu už i bydlíme. Je to nejlepší chlap, kterého jsem mohla mít, hodně si sedíme, máme hrozně společného, oba nás ten vztah dost mění, problémem jsou ale naše hádky. Já jsem dost výbušná, krotím se, ale jakmile začne hádka tak to ve mě vře a mám chuť křičet a dostat to ze sebe. On je naopak hrozně klidnej jak kdyby mu to bylo jedno. Naše hádky jsou často celkem o hloupostech, důležitý je spíš to, jak probíhají. Na bytě nás bydlí 5 a já sem se sem přistěhovala navíc a od začátku je trochu nejisté jestli se majitelka nerozmyslí a nebude chtít abych šla pryč že nás tu je moc. Včera sme to téma načali a já říkala co by bylo kdybych se musela odstěhovat. Přítel začal o tom, že máme super byt, super nájem, lokalitu atd že by se muu to nechtělo měnit. Celkově sem z jeho projevu nabyla dojem že by nešel bydlet se mnou jinam. Jasně že sme řešili hypotetickou situaci, ale já mu řekla že je mi líto že mám pocit že bych s ním ani nemohla počítat, že mu přijde snad důležitější to že bydlíme přimo u metra než to aby byl se mnou. A pak to přišlo, řekl že lžu, že tohle neřekl. Já mu řekla že to je jen můj pocit a ať mě neobviňuje ze lži že to sou silný slova, a on mi řekl že to lež je a že jsem prolhaná . Mám pocit že mě snad chce vytočit schválně nebo já nevím. Řekl mi během toho večere asi 8x buďto že lžu nebo že jsem prolhaná, přitom já mu jen řekla co cítím. v takových chvílích mám chuť něco rozbít, jak sem vytočená do nepříčetnosti, často musím odejít z místnosti a pak rozčileníím sotva usnu on to ví a ještě schválně když něco říkám tak mi do toho mluví tím svým klidným tónem, nenechá mě to pořádně doříct a tím mě štve ještě o to víc. No výsledek je ten že sem teď uražená, nemluvim s nim a je mi fakt líto, že mi tohle řekl. Jsem na něj neskutečně hodná, v životě sem mu nelhala, máme hrozně otevřenej vztah a fakt mě mrzí že mi tohle dokáže říct...moc nevím jak mu dát najevo že tohle přejít nechci, nevím jestli mlčet, nebo prostě jak se chovat..ty situace po hádkách neumím, většinou nedokáže pochopit že se mě něco dotkne a ve výsledku musim ještě přijít já protože mě nebaví být na sebe škaredý, jenže tak to asi nejde donekonečna..no možná ani nedává moc smysl co píšu, každopádně díky za tipy
 
arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já tě úplně chápu, taky bych se vytočila a je to podle mě správná reakce, protože kdyby tě to nemrzelo, tak ti na něm nezáleží a kdyby tě to nanaštvalo, že řekl, že lžeš, tak by ti zas nezáleželo na sobě.

Záleží jak moc jsi výbušná a jak často. Každopádně to na mě působí jako kdyby jsi mu byla volná, ale hádky jsou hádky. Určitě když se s něčím takovým svěříš, tak by tě mel vyslechnout a ne mít takové poznámky. Pravděpodobně s tebou nechce nic řešit a chce mít klid. Pokud ovšem nejsi hysterická a nemáš nějaké časté záchvaty pláče?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mne to jsou takové typy lidi, kteří potřebují jednou za jisté období někoho vytočit a čím víc do nepříčetnosti, tím větší pocit satisfakce. Dobrá rada je - ovládat se, říct, že dotyčný říká nesmysly a odejít ven třeba se psem, ale ona ta dobrá rada málokdy funguje, to je jasné, taky jsem cholerik a můžu si stokrát opakovat, že se nenechám vytočit, až se přistihnu u toho, že zase se dotyčnému povedlo aktivovat ve mne chuť zabít jej prvním předmětem, co mi přijde pod ruku.
Horší je podle mne důvod vaši hádky. Příště je potřeba mluvit víc na rovinu, možná sis to zbytečně špatně vysvětlila, ale je možné, že tě bere pouze jako kamarádku s výhodami, před kterými by dal přednost tomu metru - do toho my nevidíme

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

máme hrozně otevřenej vztah

co to znamená? není problém právě v tomto?

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Falcon: otevřenej vztah

taky mi to zaznělo trochu zvláštně na první přečtení, ale podle mne tím zakládatelka chtěla poukázat na slovo "otevřenost" jeden vůči druhému , ne jak mne hned napadlo na volný vztah ( = kamarádství s benefity )

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ještě schválně když něco říkám tak mi do toho mluví tím svým klidným tónem, nenechá mě to pořádně doříct a tím mě štve ještě o to víc....

no jsi rozčílená, tak ti to asi přijde jako provokace, ale tedy jestli tě takhle manipuluje schválně tak bych se sbalila.....prolhaná je dost silne slovo...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mimochodem - na bytě vás bydlí pět . To přítel pořád chce s tebou bydlet v pěti lidech jen proto, že to má kousek na metro ?

arrow
profile_image
mysiacik
od 18. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

otevřenej sem myslela právě že sme k sobě otevření, sme si moc blízký, vím že mě má moc rád, s nikým sem ani duševně nebyla nikdy tak sblížená..my spolu pomalu i meditujeme bydlí nás pět, sme kamarádi pár let a jako kamarádi sme si dohodli bydlení a těsně před stěhováním sme zjistili že se máme rádi a chceme spolu být na věky to myslim nebude už proto že nás zbytek osazenstva začíná oba štvát, ale tak zatim to nehrotíme...já nevim, já dřív byla výbušnější a emotivnější, on mě sice zklidnil a sem v průměru klidnější ale když už přijde výbuch je to o mnoho silnější než dřív, musím často odcházet z bytu abych ho neměla na očíích, nebo mám prostě pocit že vyletím z kůže, je to hrozně hnusnej pocit, jeho pak mrzí když se třeba sbalim a jdu ven, nema rad když utíkám, ale já často nezvládám v tý hádce být s ním potože mám pocit že exploduju ale potřebuju rychle utéct a tim se uklidnit..s tim moc nevim co delat ...

 

Váš příspěvek

Nezvládám hádky s přítelem a čas po nich

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené