arrow
profile_image
Perfect_Clinic
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

(V tomto tématu se uskuteční Sobotní odpoledne s odborníkem již tuto sobotu 19.9. od od 17.30. Odpovídat bude MUDr. Kufa.
pozn. admina)

Jedna klinika už nestačí. Plastický chirurg MUDr. Roman Kufa se chystá v lednu 2010 otevřít novou luxusní kliniku v Kartouzské v Pavilonu Jih Centra zdraví poblíž Anděla v Praze 5.

"Používám-li slovíčko luxusní, myslím tím především maximální komfort pro klienty a to jak ze strany přístupu personálu, tak i co do jeho kvalifikovanosti, operačních výkonů, pooperační péče a komunikace", vysvětluje chirurg.

Tato klinika bude moderní, špičkově vybavená dvěma operačními sály a pooperačním zázemím, splňujícími nároky evropské unie. Součástí pooperačního dohledu bude i monitorovací technika v pokojích pro větší bezpečnost pacientů.

Také tým plastických chirurgů se podle slov Kufy rozšíří: „ Z Velké Británie se vrací kolega plastický chirurg Zdeněk Pros a počítáme ještě s dalším posílením stávajícího týmu. Úzkou spolupráci navazujeme i s některými dalšími lékařskými specialisty, aby klient dostal v jedné době a na jednom místě vše, co jeho stav vyžaduje“.

V souvislosti s novým pracovištěm mluví doktor Kufa i o novinkách operačních:
"Aktuálně jsme do svého spektra výkonů zařadili operace brady ve smyslu jejího zvětšení nebo zmenšení.“ Je-li totiž bradový výběžek nedostatečně či naopak více vyvinutý, může výrazně rušit proporce obličeje. Při zvětšení brady pracují v Perfect Clinic buď s implantátem, jak je dosud běžné, ale také k posunu využívají vlastní kostní tkáň. Tato metoda citelně snižuje možné komplikace s přijetím cizího materiálu.

Od ledna se na nové klinice budou věnovat také operaci nosní přepážky současně s kosmetickou operací nosu ve spolupráci s ORL lékařem, přítomným na sále. U žadatelů o operaci nosu se totiž často kromě estetických důvodů objevují i zdravotní, v podobě deviace nosní přepážky. Dosud musel klient podstoupit operace dvě v plné narkoze. Sloučením obou výkonů se citelně ulevuje pacientům v zátěži.

Všechny změny ve své praxi komentuje Roman Kufa jednoznačně: "Naším cílem je vybudovat firmu, která nabídne lidem perfektní služby, aby byli spokojeni a cítili se perfektně v Perfect Clinic."

Ač lékařský tým pod vedením tendemu Kufa-Pros bude působit na nové adrese až od ledna, objednávky lze přijímat již nyní na stávající adrese kliniky U Malvazinky 5 v Praze 5 na telefonních číslech: +420 603 560 856 a 739 473 306.

arrow
profile_image
Perfect_Clinic
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

O MUDr. Roman Kufa

MUDr. Roman Kufa je držitelem licence České lékařské komory v oboru plastické chirurgie.

Členství MUDr. Romana Kufy
člen společnosti JEP v oboru plastická chirurgie, estetická chirurgie a chirurgie ruky
člen společnosti pro využití laseru v medicině
člen The International Confederation for Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery (IPRAS)
člen International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS)
asistent I. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze
zaměstnanec Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví
člen týmu Centra komplexní chirurgické péče o ženy s onemocněním prsu ve FN Bulovka – MUDr. Roman Kufa je jeden z plastických chirurgů, kteří v ČR úspěšně provádí rekonstrukce prsu u žen, které v souvislosti s onkologickým onemocněním utrpěly jeho ztrátu

Zahraniční stáže v oboru plastická chirurgie:
1995 -1996 London Centre for Aesthetic Surgery, Harley street
Departmant of Plastic and Reconstructive Surgery Addenbrooke´s Hospital Cambridge
Centre for Plastic Reconstructive Surgery Mount Vernon Hospital, London
1999 Klinik für Plastische chirurgie/Handchirurgie, Gelsenkirchen-Buer
2000 Centre for Plastic and Reconstructive Surgery, Mount Vernon and Watford Hospital, London
Departmant of Plastic and Reconstructive Surgery, Addenbrooke´s Hospital, Cambridge
London Centre for Aesthetic Surgery, Harley stree

arrow
profile_image
Perfect_Clinic
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

O MUDr. Zdeněk Pros

Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Držitel licence z chirurgie a plastické chirurgie.

Více než 8 let pracoval na Klinice plastické chirurgie III. LF UK, kde jako člen mikrochirurgického týmu provedl desítky replantací končetin nebo jejich částí i výkonů rekonstrukčních. V rámci servisního mikrochirurgického programu pro spádovou oblast Čech uskutečnil první úspěšnou replantaci skalpu v ČR.

Dalších 10 let se věnoval estetické plastické chirurgii na Soukromé klinice ESTHÉ v Praze, kde pro své pracovní výsledky patřil mezi nejvyhledávanější plastické chirurgy naší i zahraniční klientelou. Významně se zde podílel na zavedení ultrazvukové liposukce do rutinní praxe v České republice.

Je autorem či spoluautorem více než 30 publikací a přednášek, a to i na mezinárodním poli. Absolvoval odborné stáže a pobyty v USA, Austrálii, Německu a Rakousku.

V současné době působí v Londýně, kde pracuje pro prestižní firmu na poli estetické chirurgie ve Velké Británii.

Členství:
člen České lékařské komory, Společnosti pro využití laserů v medicíně a Společnosti estetické chirurgie ČLS JEP a držitelem Certifikátu odbornosti této společnosti
člen International Confederation for Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery (ISAPS)
držitel plné registrace General Medical Council ve Velké Británii (No 700 95 75) pro obor plastické chirurgie.

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

V tomto tématu se uskuteční Sobotní odpoledne s odborníkem již tuto sobotu 19.9. od od 17.30. Odpovídat bude MUDr. Kufa.

Ptát se údajně můžete na co chcete

arrow
profile_image
Lukáš Vodička
od 8. 7. 2005
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

admin

21

Dnešní SOSO může začít.

Máme vás zde pane doktore? Pokud ano, tak hezké sobotní odpoledne!

arrow
profile_image
Perfect_Clinic
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lukáš Vodička
ano jsem zde
roman kufa

arrow
profile_image
woman
od 1. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobré odpoledne, pane doktore, ráda bych se zeptala na Váš názor na výplně vrásky mezi obočím. Zda-li je lepší ,,botox" nebo je lepší zvolit výplňový materiál. Jakým směrem se dnes ubírají trendy a budete zákrok provádět i na nové klinice? Děkuji

Perfect_Clinic
Dobré odpoledne, pane doktore, myslím, že každý člověk se ve své profesi zabývá některými věcmi raději, a jinými méně. Snad to nebude moc troufalé, zeptám-li se, jak to máte Vy: je mezi zákroky plastické chirurgie nějaký výkon, který máte zvlášť oblíbený? A naopak, co Vám příliš uspokojení nepřináší? Děkuji.

arrow
profile_image
Perfect_Clinic
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

woman
Dobrý den,
vrásky mezi obočím lze jednoduše zjemnit aplikací Botulotoxinu. Když jsou vrásky hluboké, tak je možné použit kombinace Botulotoxinu a výplňovacího materiálu. Naše klinika spolupracuje s laserovým centrem dr. Chaloupecké, kde se tyto zákroky provádějí. V nové klinice budeme nadále spolupracovat s tímto centrem a pacienty, kteří mají zájem o tyto zákroky, budeme směřovat na laserové pracoviště. Jinak je možné vrásky na čele a mezi obočím upravit operaci čela. Provádí se endoskopicky. Tento chirurgický zákrok budeme mít v nabídce na naší nové klinice

arrow
profile_image
Perfect_Clinic
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hašlerka
Určitě tomu tak je.Jsou operace zajímavé, méně zajímavé a malo zajímavé)). Provádíme celé spektrum kosmetických operací a k tomu provádíme i rekonstrukční noperace, jako rekonstrukce prsu u žen, které přišla o prs z důvodu rakoviny. Každá operace má něco do sebe, ale pro mě malo zajímavou operaci je například liposukce. Jinak rád operuji nosy, obličeje, prsa. Začali jsme nově provádět zvětšovací operace brady a tato operace se mi líbí, má velmi dobré výsledky.

Dobré odpoledne,pane doktore,
na obličeji mám vice tmavých pih a mateřských znamének, než bych si přála.
Mým snem je, se jich šetrně zbavit, na klasické vyříznutí nepůjdu, zbyly by mi akorát jizvy.
Na vypálení laserem jsem již dvou mat. vystouplých znamének byla a dopadlo to hrozně, po jednom mat. znaménku mi dokonce zůstala díra na nose...
Co byste mi poradil...děkuji za odpověď.
Monika

Děkuji za odpověď.
Zvětšovací operace brady? Mohl byste o tom něco říci? To je nějaká novinka?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Perfect_Clinic
Dobré odpoledne pane doktore. Zde na foru jste velmi populární především díky plastickým operacím poprsí a protože jsem sama absolvovala zvětšovací zákrok, můj dotaz se bude týkat této oblasti.
Mám kulaté implantáty 275ml při obvodu hrudníku 76cm. Časem uvažuji o větších-minimálně 500ml, ale dočetla jsem se o různých negativních vlobvech na tělo-atrofující prsní svaly, tlačení implantátů. Opravdu zde toto nebezpečí je?

arrow
profile_image
ibiza
od 8. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dobrý den, pane doktore,
chtěla bych se zeptat, lze plastickou operací odstranit kruhy pod očima?
Děkuji

arrow
profile_image
Perfect_Clinic
od 7. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
je pravdou, že čím větší implantát, tím je větší tlak na prsní žlázu, sval....dochází ke ztenčení svalu, úbytku prsní žlázy. K tomu velký implantát je těžší způsobuje svoji váhou rychlejší pokles prsu. Ale je to vše individuální, záleží na elasticitě kůže, kvalitě prsní žlázy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené