Smazat

Nové začátky

Ocitla jsem se po několika letech v pernamentních partnerských vztazích na nové startovní čáře a začínám po roce plném drastických změn znova od začátku.

Milé dámy, stalo se vám, že jste se ocitly znova na úplném začátku?
Můj život se v průběhu necelých dvou let neuvěřitelně změnil. Když jsem byla na omlazení poprvé, měla jsem vztah, o kterém jsem si myslela, že vydrží napořád. Ačkoli můj vztah byl poněkud stereotypní, což bych si ani tak neuvědomila, kdybych nenarazila na pokušení. V práci jsem poznala kolegu, který mně pomotal hlavu. Stávajícímu příteli jsem nasadila parohy. Během pár dní se od něj odstěhovala a začala spát s novým. Víc nic, protože nový přitel nejevil zajem. Pro mně to bylo těžké, připadala jsem si jako prázdná nádoba. Ale chtěla jsem alespoň něco, když už jsem byla volná a zamilovaná. Pak se vše změnilo napsal mi, že si musel uvědomit, že ke mně něco cíti a začali jsme spolu chodit. Mezitim jsem se já jako člověk úplně změnila. Obyčejné boty jsem vyměnila za 13 centimetrové jehly, nejoblíbenějšim nápojem byla tequila a káva. Už jsem nebyla ta slušna dívka, ale spíš mně všichni brali jako bohémku. Žila jsem z ničeho nic úplně v jiném rytmu. Vůbec jsem se nedokázala zastavit. A byla jsem šťastná protože můj život měl konečně šťávu. No potom můj bohémský život pokračoval tak, že jsem dala výpověď ve své první práci v životě ( navzdory nedávnému povýšení),které jsem si vážila ale nikam mně neposouvala a rozhodli jsme se odstěhovat s přitelem do zahraničí. Já se vzdala práce, opustila jsem své čerstve zařízene bydlení, které jsem milovala, celou svou rodinu, přátelé i zvyky a jela jsem do zahraničí. Kde se vše změnilo. Přítel se nakonec se mnou po půl roce v zahraničí rozešel. A já zůstala sama v capital city bez peněz ( které všechny padly na projekt stěhováni do zahraniči, což je dosti nákladné) bez přitele, kterého jsem brala jako osudového, ačkoli jsme v zahraniči začali mít dost problémy. A jsem 4 roky před 30 narozeninami úplně na začátku. Nevím, kde si mám budovat nový život, protože tam, kde jsem byla ještě před rokem doma, tam už bych se díky své náročné povaze doma necítila, tady jsem sice úplně sama ale toto město mně okouzlilo a já v něm vidím pro sebe velký potenciál. Nejtěžši pro mně je, že takto jsem si to vůbec nepředstavovala je to obrat o 180 stupňů. A je těžké se s tim vyrovnat, je to prostě šok zažila jste některá něco podobného, nebo jak byste se zachovaly v mé situaci vy? Děkuji za každou reakci
 
arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zažila, sice jsem se nepřestěhovala do zahraničí, ale po sedmi letech, jsem se rozešla s přítelem, měsíc po svatbě mě začal podvádět s mojí sestrou, se kterou teď žije, já jsem si po čase našla také nového přítele, odstěhovala jsem se, našla si nové známé a příjde mi, že skoro ve třiceti začínám úplně na novo. Já bych ti asi poradila to, buď tam, kde se cítíš nejlépe, protože v životě musíš být sobec, mysli hlavně na sebe, všechno ostatní příjde ..

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A proto se vždy říká a oprávněně, nikdy nedělej změny kvůli mužskému, ale pouze a jen pro sebe.
Jsi velmi snadno ovlivnitelná a obecně se svým životem nespokojená a snažíš se dohnat nějakou iluzi ke které ses upnula a ta se teď úplně zhroutila.
Kde nebo jak začít Ti neporadím, ale pokusila bych se na Tvém místě si nejdřív utřídit myšlenky a hlavně priority. Mít bohémský život může být fajn, ale když na něj máš a po pravdě i tak to zrovna moc k žití stejně není, jsou určité hodnoty které v takovém životě prostě chybí a takový život je spíš jen tak zbytečně promrhaný.

Jsou lidé víc svázaní a víc volní a tak Ti volní mohou mít určité bohémství v povaze, to není nic problématického, když to dokáží skloubit s normálním životem, avšak Ty mi připadáš spíš velmi svázaná a nikoliv bohém v tom pravém slova smyslu.
Jen to bylo příjemné, cítila ses na určité úrovni a z té nechceš klesnout.

JJ to je pravda nemáš si život řídit podle chlapa a nikoho, ale podle sebe. Pokud tě to město okouzlilo, tak zkus štěstí tam. Vždycky se můžeš vrátit. Vím o čem mluvíš s tím bohémským životem, změnou.., ale po čase si uvědomíš co ti vyhovuje a co chceš. To, že tam nemáš partnera neznamená, že jsi najednou nic a třeba si tam najdeš přítele toho osudového cizince. Třeba se máš z toho něco naučit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Canndy:

Canndy tvůj příběh jsem na omlazení četla. A máš můj velký obdiv. Takovou zradu, kterou jsi musela ustát, a od těch nejbližších. To si nedokážu představit. Každopádně bych byla ráda, že nejsem manželkou takového bezcharakterního člověka. Ale tvá sestra to jistě sama časem pozná..
Já žádné sourozence nemám, tak si takovou situaci nedokážu představit. Každopádně z celého příběhu si ty ta, jež si zaslouží obdiv.

Ano příště budu obezřetnějši, chybama se člověk uči..

Reaguji na Givenchy:
Ve dvaceti šesti letech jsi stále na začátku svého života.
Ano, udělala jsi v životě změny, které by jsi dnes už pravděpodobně neudělala, ale takový je náš život a většinou jsme schopni ho hodnotit až zpětně. Čím jsem starší, tím častěji mne napadá - co je dobře a co je špatně? Myslím tím, jak naše každodenní, tak celoživotní rozhodování. Mnohdy to není tak jednoznačné.
Ty jsi dnes po rozchodu, v jiné zemi, ale důležité je, že se na všechno umíš dívat upřímně a nic si nenalháváš. A ještě důležitější, alespoň tak, jak to vnímám já je, že to město miluješ a chceš tam žít. Myslím, že když ho máš ráda, najdeš si v něm i přátelé a později i novou rodinu.

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, určitě nepříjemné. taky se mi to stalo. plánovala jsem svatbu, děti, přestěhování do jiného města daleko od všeho a přišla studená sprcha. zpět k rodičům, a bez ničeho jen s problémy a naprosto zlomená.
nyní to chápu tak, že jsem byla na novém začátku. určitě to zkus v zahraničí. najdi si třeba sharehouse pokud nemáš kde bydlet, práce se najít dá i kdyby servírka - pokojská, nebo pokud umíš jazyk dobře tak něco jiného a zkus to tady. hlavně si ale jak říkají holky uvědom, co chceš ty. kašli na lidi zda by tě soudili, nikdo ti když si ve srabu nepomůže /nebo hodně málokdo) a najdi své pravé já - něco mezi bohémem a tou holkou jakou si byla?! a je to. držím palce.

 

Váš příspěvek

Nové začátky

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené