Smazat

Nový partner nedosahuje orgasmu

Ahoj holky. Prosím, pokud byste měla některá podobnou zkušenost, poraďte.
Asi měsíc se s novým partnerem "sehráváme v posteli". Všechno je moc fajn, až na to, že se mu zatím nepodařilo vyvrcholit. Docela mě to trápí, no snažíme se to brát s humorem. Přesto ve mě červíček hlodá, zda nedělám něco špatně, ale vím, že je to především o jeho hlavě. Přiznal, že je trémista a taky byl už nějakou dobu bez partnerky. Nikdy se mi tohle nestalo, oběma nám táhne na čtyřicet Děkuju za jakoukoli radu
 
arrow
profile_image
sachmette
od 1. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Oficiálne existuje porucha orgazmu. Otázne je, či je absolútna alebo len taká "situačná". Ak partner dosahuje orgazmus sám pri masturbácii, tak je to ten lepší prípad. Možno to je stresom, tým, že sa zohrávate a chce to len čas a pokecať o tom, čo sa komu páči a čo nie. Mohlo sa stať aj to, že mal partner strach pri vašom prvom pokuse (napr. dlho nemal ženu a bál sa čo bude) a kedže sa bál, tak zlyhal. Pri ďalších pokusoch sa bál, že sa to zlyhanie zopakuje (čiže obsahom strachu už nebolo to, aké to bude s novou ženou, ale to, že opäť zlyhá) a to mu zabránilo mať orgazmus. Myslím tým, že sa dostal do takého začarovaného kruhu. Taký strach zo strachu.
Ak to partnerovi nejde ani samému, tak to už je väčší problém, ale aj s tým sa dá čo to robiť. Len by si ho asi musela dotiahnuť za lekárom (veľa mužom to robí problém ), ale liekmi by to lekár vyriešil.
Myslím však, že to chce len čas a trpezlivosť alebo ho tak trošku opiť (?) nech nemyslí pri tom na blbosti a svoj strach

arrow
profile_image
donnie
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych vůbec neřekla, že se jedná o nějakou poruchu, podle mě je to všechno o psychice. Prostě se jen potřebuje uvolnit a hlavně to nehrotit. Neudělal se, tak co.. příště to dopadne, hlavně to ty a ani on nesmíte brát jako nějaké sehnání, i když chápu, že je to těžké. Třeba se zkus zeptat, co by se mu líbilo, nech se vést. Když se on sám udělá, tak bych za tím zdravotní problém nehledala.
Hodně štěstí!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ten výlet je ideální. Taky bych mu po sexu řekla,že je výborný,chlapům to dělá děsně dobře. A s tím vínem zase nepřehánět,aby se z ukázkové erekce nakonec nestala žádná erekce,jak se to už několikrát přihodilo tomu mému

arrow
profile_image
Aileenka
od 19. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, můj muž má podobný problém, a to jsme spolu až hóódně let. Ze začátku vztahu mu to trvalo snad 2 měsíce. Pak se to postupně lepšilo, ale stejně to je, že jednou jo, jednou ne. Když si to dělá sám, tak je hned. Když mu to dělám já, rukou nebo pusou, tak mu to trvá dýl, ale jde to. Akorát při tom styku je to horší. Jsou polohy, ve kterých se zadaří skoro vždy, při některých to nejde. Já už to tolik neřeším, zas výhoda je, že dost dlouho vydrží a je perfektní milenec . Určitě to není tím, že bych ho nepřitahovala nebo z nervozity, ta nervozita byla možná ze začátku, taky tam hrála roli důvěra, než mi mohl věřit, že opravdu beru prášky - strach z otěhotnění atd. Tak ať se zadaří a nehroť to, jestli to jemu nějak extra nevadí.

arrow
profile_image
anýzka
od 22. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj známý to měl také, ale bylo to způsobeno léky proti depresi.

arrow
profile_image
rosien mojeid
od 19. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky to může být tím, že byl před tím nějakou dobu sám a tudíž si zvyknul jen na svou ruku a teď se s tebou neudělá, protože to prostě není ta jeho ruka. Po nějaké době se to ale vždy spraví, při sexu na to nemyslete a jen si užívejte (přece jen se nesexuje jen a jen kvůli vyvrcholení, ne?), přítel ať si to nedělá sám, ale když dostane chuť, tak ať jde za tebou.

 

Váš příspěvek

Nový partner nedosahuje orgasmu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené