Smazat

Nový začátek

Mám 4 roky přítele, mě je 21 let a jemu je 29 let. Mám ho moc ráda ale už to není ono, hodně přemýšlím o rozchodu a to už dlouhou dobu. Zajímaly by mě Vaše názory na můj problém..

Jak už jsem v úvodu psala mám 4 roky přítele a už několikrát jsem se s nim rozcházela, vždycky mě umluvil, že to bude lepší apod. Tentokrát už opravdu vím, že chci žít bez něj. Jiný kluk v tom není a z jeho strany nějaká holka možná jo, nevím. Chová se prostě hrozně. Je tu spousta důvodů proč se s nim chci rozejít. Kdybych je tu měla rozebírat, budu tu do zítřka. Moje otázka na Vás zní: co si myslíte o úplně novém začátku? Popřípadě Vaše zkušenosti jak na něj?

Bydlím v malém městě, přítel taky. Každej se tu s každým zná. Mám tu dvě dost dobré kamarádky, v práci dobrou kolegyni.

Jestli se s ním rozejdu, nemůžu tu zůstat. Nezvládnu ho potkávat. Napadlo mě, že se přestěhuju do města, kde studuju dálkově školu. Hledám tam práci už dlouho, ale zatím se mi nepoštěstilo. Tak možná se tam odstěhovat a doufat že se něco najde? Nebo mě pak napadlo si prostě sbalit kufr a odjet do zahraničí a v říjnu se vrátit do školy.

Když dám v práci výpověď tak mi to ani moc mrzet nemusí, mám jí mizerně placenou, takže toho bych nelitovala.

Já jen nevím jestli je dobrý se sbalit a začít znovu?? Co myslíte? Ta jedna kamarádka mi bude extra moc chybět. Ale jinak mě tu nic nedrží, moc přátel zrovna nemám. Co byste poradili? Nebo co si o tom myslíte? Nezažila jste některá něco podobného?
 
arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jen nevím jestli je dobrý se sbalit a začít znovu? Co myslíte?

Je ti 21 let a víš, že s ním žít nechceš, na co se vůbec ptáš?

Nebo ses přepsala, je ti 91 a píšeš z domova důchodců? Jestli ano, tak to bych už vydržela.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Johannka: to bylo vtipný
Nových začátků bývá v životě víc, v 21 letech pravděpodobně nemáš závazky typu hypo/dítě/pes, rozchodem vstoupíš do nové kapitoly, jestli máš chuť do změny prostředí, tak to prostě udělej kamarádku budeš přeci vídat dál, ta ti neuteče, a na nové přátele určitě postupně narazíš. Nejdřív je asi potřeba vyřešit tu práci, to je základ.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je ti 21, život před sebou, zkus vycestovat, zlepšíš jazyk a pak můžeš klidně nastoupit zpět na školu s tím že budeš bydlet v novém městě. A s chlapem se rozjedi hned

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rovnou za hranice, kým chceš a ne až když třeba budeš muset, to se pak tím hůř odchází, čím je člověk starší. Ale s rozumem, dneska bohužel není doba, že by všude na člověka čekali s otevřenou náručí.
Bude to znít drsně, ale na vazby s kamarády se v tomto případě moc ohlížet nedá. A chlapů ještě potkáš spoustu, nemá smysl v tvém věku setrvávat v něčem, co sama nechceš.

arrow
profile_image
lenka_m1
od 27. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Odjeď do zahraničí Až si tu najdeš dobře placenou práci, nebude už možnost a budeš litovat, že jsi nevyužila šance... S tím stěhováním bych tak zbrklá nebyla, záleží, kde chceš jednou žít...

 

Váš příspěvek

Nový začátek

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené