Smazat

Odmítl mě - je ještě šance s ním být?

Před nějakou dobou jsme ulítla s kamarádem (ku spokojenosti obou, bylo to prostě dobrý pro oba). On byl těsně po rozchodu, já po delší sexuální abstinenci a stalo se to naprosto neplánovaně, bohužel ne jen jednou. Chvíli to vypadalo, že z toho něco bude, já se samozřejmě zamilovala, ale on byl finálně (naštěstí) upřímný - řekl mi, že teď nic vážného nechce. Na nějakou dobu jsem dala našemu vídání se stopku, potřebovala jsem čas na to si vše srovnat sama v sobě. Neviděli jsme se cca měsíc, ale jelikož máme společné kamarády, moc se mu vyhýbat "nejde", takže teď se krátce stýkáme cca 1 týdně v kolektivu, ale nepíšeme si.
Bavit se spolu však dokážeme a cítím, jak jsme si blízcí, dokážeme se bavit na dost osobní rovině (např. co se týče pohledů na různé věci, vztahy, osobní postoje atd.). Zároveň z něj cítím, že je v mé přítomnosti rád.
Myslíte že je to ztracené nebo že je zde ještě šance? Pokud ano, jak se chovat? Čím víc ho poznávám, tím víc si uvědomuji, že s tímhle člověkem chci zkusit žít. Je tak strašně obyčejný a při tom je vlastně tím, koho už skoro dva roky hledám.
Mohu ještě po tom všem v takovém člověku vzbudit zájem? Ne ho uhnat, ale nastínit mu, jak by vlastně mohlo být super se mnou být?

Děkuji a přeji pěkný večer!
 
arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nene, nic mu nennasťiňuj, nech ho být

pokud to mezi vámi opravdu ladí, tak mu to dojde, jen k tomu asi bude potřebovat nějaký čas

nech to uležet, ono to samo nějak dopadne...ale určitě nechceš bejt uháněčka...

arrow
Neprodává v Bazaru

Možné je všechno, ale moje životní zkušenost je taková, že jak se člověk dostane do škatulky "jen do postele", už se z ní jen tak nedostane.

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A proč mu neřekneš, co k němu cítíš? Určitě lepší, než mlčet a pak si vyčítat. Sice s tím společným žitím bych nepospíchala, spíš bych to vzala od začátku. Jak se říká, napřed chození až potom plození

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z napsaného není jasné, jestli ti jen tak mezi řečí "nenápadně" předem sdělil, že nikoho nehledá - nebo jestli tomu předcházel nějaký dotaz nebo vyznání od tebe. V tom druhém případě hrdost velí doopravdy zapomenout a v tom prvním by to tak mělo alespoň vypadat U některých, co rozhlašují, že vztahy nechtějí za to může nějaké zklamání, čerstvý rozchod, apod. - ale taky za tím může být prostě to, že tě bere jen jako dobrou kamarádku a nijak zvlášť se mu nelíbíš, pokud tě ani nepřemlouvá na pokračování postelových dobrodružstev. Ostatně, dle mého názoru a zkušeností, z kamarádství pořádný vztah ani vzniknout nemůže : pouze kamarádství s benefity, ochuzené o to, co je na vztahu zdaleka nejhezčí, tedy ty jiskřivé začátky. Takže vlastně ani nemáš za čím litovat ....

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Šance je. Zažila jsem něco podobného a jsme spolu. Rozhodně ho nijak neuháněj, žádná vážná témata... chlap po rozchodu potřebuje čas, aby se "rozkoukal" možná bude bolet to, že nebudeš v tomhle období jediná, s kým bude sdílet postel, ale to už tak bývá. Já jsem taky po rozchodu byla ráda za ten "luxus" nemuset se nikomu za nic zpovídat a s čistým svědomím flirtovat atd Ono to období trvá pár měsíců... řekněme tomu výběrové řízení jestli jím projdeš jako vítězka, dá ti vědět, neboj

arrow
Neprodává v Bazaru

Otázka je, jak dlouho je po rozchodu. Většinou se nikdo po rozchodu do žádnýho extra vážnýho vztahu nějak nehrne a spíš tak vyčkává, užívá si a teprve po nějaký době se teda usadí. Asi bych na něj netlačila a nechala tomu volnej průběh. Sama bych se k němu nějak citově nepoutala a naopak se koukala po jiných. Však nějak to dopadne.
Já jsem bohužel podobnej "vztah" zažila na VŠ a dopadla jsem stejně - zamilovala jsem se, bohužel on vážnej vztah nechtěl. Takže jsem byla opravdu jenom kamarádka s výhodama. Tehdy mě to hodně mrzelo, dneska se tomu musím smát. Paradoxní je, že s tím klukem se kamarádím dodnes Ovšem nyní bez výhod

 

Váš příspěvek

Odmítl mě - je ještě šance s ním být?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené