Smazat

Odpolední změna nálady - deprese

Mívám odpoledne takové divné stavy. Okolo 13 hod až tak do 17 hod. Odpoledne mi přijde hrozně dlouhé a venku je podle mě divně. Ráno je vše čerstvé, plné energie, probouzející se, veselejší, ale odpoledne se táhne, je únavné. Často ho prospím, protože se mi nic nechce a chci ho mít za sebou. Má někdo podobné pocity. Beru antidepresiva.
 

Reaguji na wikča: jakou antikoncepci jsi brala? Já beru Chloe a stejně asi budu muset změnit, kvůli vysokému chlesterolu. Tak uvidím, kéž by o bylo tím.

arrow
profile_image
wikča
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na tivoli: mi to dělal hlavně mercilon, yasminelle, yadine. Teď mi doktor napsal mirelle cena kolem 500 a jsou nejslabší, co jsou na trhu a žádné depky ani migrény. Paráda

arrow
profile_image
Denulinka
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem podobné nálady měla z antikoncepce, vyzkoušela jsem víc druhů, ale všechny byly nízkohormonální. Teď naposledy jsem brala Mirelle, ze začátku super, ale posledního čtvrt roku strašné výkyvy nálad a poruchy menstruačního cyklu. Vysadila jsem a po necelých dvou týdnech se cítím líp Taky bych možná zkusila nový doplněk stravy s názvem Modin, uvažuji, že si jej pořídím, působí prej proti depresi, snižuje neklid a úzkost, zlepšuje náladu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Denulinka: Ten Modin mě taky láká....ale bojím se toho, aby to nebylo návykové, nezdravé nebo tak něco....

arrow
profile_image
Ar_
od 17. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nepenthe: bojím se toho, aby to nebylo návykové, nezdravé nebo tak něco....

Je to na přírodní bázi a účinná látka je bylinka třezalka. Takže ušetříš, když si koupíš obyčejnou třezalku nebo třezalkový čaj a závislosti nebo nezdravosti se vůbec nemusíš bát. Jenom pozor, pokud bereš hormonální antikoncepci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ar_: děkuji za radu Zkusím sehnat ten třezalkový čaj, antikoncepci zrovna neberu. Jsem se bála, aby to nedělalo nějakou neplechu s tělem....bojím se riskovat.

Když beru antidepresiva, tak třezalku nesmím.

Když beru antidepresiva, tak třezalku nesmím.

 

Téma Odpolední změna nálady - deprese je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené