arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji vanilla12: Tak jak to dopadlo?

Díky za zájem

Už mi běží výpovědní lhůta. Nakonec docela dobrý. Asi jsou zvyklí, že se jim tu střídají.
Teď zaučuju novou pracovnici a po dvou dnech mi přijde, že z toho není vůbec nadšená a už plánuje, že tu moc dl. nevydrží

Navíc jí vůbec při pohovoru či přijetí neřekli, že je jednak druhá v pořadí, kt. čeká na návrt z té rodičovské (tj. záskok na druhou) a hl. jí slíbili, že je to min. na dva roky. Což je pěkná blbost, protože se ta matka má vrátit už v červenci! Takže tu bude tak cca. půl roku.
No nic, to už jde mimo mě.

Ahoj, tak já můžu za sebe taky říct, že ohledy se bohužel v dnešní době už moc nevyplácí a hlavně nepraktikují. Taky jsem byla v práci ani ne rok, měla mi končit doba určitá 1rok a zaměstnavatel vlastně hrozil, že mi ji neprodlouží. Když se chýlilo datum konce doby určité, tak se nic nedělo - nikdo mi ani nebyl schopnej říct, jestli teda zůstávám nebo ne.. A v den, kdy měla vypršet smlouva mi jen můj kolega nadřízený řekl, že pokračuju.. jak kdyby mi říkal ahoj .. hrozné jednání. Předtím i potom se mnou jednali spíš jakože mě mají jistou, že jsem na nich závislá. Tak jsem si začala hledat novou práci a ani ne měsíc na to jsem jim to oznámila. Největší podporou mi byl partner, protože jsem samozřejmě měla obrovské výčitky. Že mě tam vzali hned po škole, zaučili.. že jim dlužím.. Ale šéf tu informaci vzal a ani nic neřekl... Takže - určitě jsi dobře udělala. Já teda nelituji.

Good luck

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené