Smazat

Opava nebo Plzeň?

Ahoj holky, chtěla bych Vás poprosit o radu, respektive Váš názor. Jsem z Opavy, kde mám svojí rodinu (mamku, taťku, ségry, bráchu, babičky, dědy), se kterýma mám nádhernej vztah a miluju je. 5 let jsem studovala v Plzni, 2 roky bydlím s přítelem z Chebu. Náš vztah si prošel hodně špatným obdobím, ale jsem za něj ráda, protože jsem si uvědomila, jak moc přítele miluju. Ale! Já nevím, jestli v Plzni chci zůstat. Chci mít jednou děti a nechci s nima pendlovat mezi Opavou a Plzní do konce života. Přítel by se za mnou do Opavy nepřestěhoval, protože by to měl za svou rodinou taky daleko. V Plzni je víc práce než v Opavě, bohužel kamarády nemám ani v Plzni ani v Opavě. A do jinýho města na půl cesty se mi nechce, protože bysme tam nikoho neznali.
Chci se tedy zeptat na Váš názor - co vy byste dělaly?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Velmi těžká věc a velká vzdálenost. Na druhou stranu, dnes je doprava mezi městy velmi dobrá a telefon, skype a tak funguje též.
Takže jediné co se rozhodnout kam tě srdce víc táhne. Každopádně se mi zdá divné "přítele miluju, ale já se musím rozhodnout, zda chci k rodině a on se se mnou rozejde, nebo nebo od rodiny a on bude blíž k té své. To mi nepřijde fér tedy. " Mám svou rodinu také velmi ráda a jsem s ní v kontaktu, ale díky práci jsem za hranicemi, což je ještě dál.
Takže dle mého pokud zůstaneš v Plzni, tak kvůli práci, ale ne kvůli vztahu či něčemu jinému.
Každopádně nechápu jedno, jakto že nikde nemáš kamarády? To je zvláštní přeci jen to furt trávíte čas s přítelem?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jde o to, že kamarády jsem v Opavě měla hlavně ze střední a všichni se rozutekli. Kamarády v Plzni zase z vejšky a ty se po jejím skončení taky rozutekli. Jinak děkuju moc za super názor! Určitě to promyslím.

arrow
profile_image
Enriketa
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že nejlepší by bylo (i když to zavrhuješ), přestěhovat se do města mezi městy - a to asi nejlíp do Prahy. Práce se tam určitě nebude hledat hůř než v Plzni a Opavě. Já vím, neznáte to tam ani jeden, ale společně můžete Prahu poznávat Co si třeba každou sobotu udělat poznávací výlet po Praze s určitým cílem? Do Plzně i Opavy to pak nebudete mít tak daleko, jako by to bylo např. z Plzně do Opavy. Zkuste to zvážit, myslím, že toto je nejlepší řešení. Navíc se mi taky nelíbí, že přítel by s tebou do Opavy nešel, protože by to měl daleko od rodiny, ale ty bys v Plzni zůstat měla, přesto, že to taky budeš mít daleko od rodiny. Praha je podle mě ideální kompromis.

 

Váš příspěvek

Opava nebo Plzeň?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené