Cituji stihlik: Zaujimavé je na dnešnej dobe to, že sa každý sťažuje jak na každého dopláca..

Z mé strany je to pouhé konstatování ne stížnost.Vím jak je nastavený systém a to,že neumím nic vymáčknout a vše zaplatím je moje blbost jen tento stát už prostě mele z posledního.

Reaguji na Laky:
No ja som bola kedysi tiež naštvaná, ale už to neriešim. Napr, keď mi obvoďáčka povedala, že bola u mňa 4 krát rychla a mám vybranú pojistku..Ty jo, ma urazila teda poriadne. Vymenila som ju..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji stihlik: To čo píšete o prístupe doktorov mi príde od vás hodne nepekné.

Tak to mi nějak uniklo, já jsem v tomto tématu nic takového rozhodně nepsala, i když můžu s čistým svědomím říct že horší jednání než na Bulovce jsem za svůj život nikde nezažila, ale nesouvisí to s abdomino, ale byl to hlavní důvod pro to, že než bych něco podobného znova absolvovala, operaci jsem si raději zaplatila a tím pádem jsem si i mohla říct jaká je moje představa.
Tyhle debaty pramení z toho, že systém úhrady ZP není jednotný a přehledný, to co v některých smluvních zařízeních hradí a bere se to jako zdravotní indikace jinde nehradí a tvrdí že je to kosmetická operace, takže se v tom potom nikdo nevyzná.

Cituji Evelyn: to co v některých smluvních zařízeních hradí a bere se to jako zdravotní indikace jinde nehradí a tvrdí že je to kosmetická operace, takže se v tom potom nikdo nevyzná.

To je pravda. To sa stáva.

Cituji Evelyn: já jsem v tomto tématu nic takového rozhodně nepsala

Nepsala, ale znie to, akoby lekári mali dvojí metr na pacientov..možno niektorí, ale určite nie všetci. Každopádne záleží na človeku a nie na tom, že či to platí pacient, alebo pojišťovna. Tiež som počula názor, že mám peknú jazvu po žlčníku-lebo som mladá..

Cituji Evelyn: horší jednání než na Bulovce jsem za svůj život nikde nezažila

Chápem

Cituji stihlik: takže se v tom potom nikdo nevyzná.

A od toho sme tu, aby sme si poradili. Jasné, ja to mám za sebou, nemusím tu písať, možem aj inak tráviť čas. Ale mne osobne diskusné forum pomohlo a myslim si, že sa hodí, aby som poradila..

Cituji stihlik: Tiež som počula názor, že mám peknú jazvu po žlčníku-lebo som mladá..

proč by ne,taky mám řez po gyn.operaci šitý plastickým stehem a moje spolupacientky /starší než já / měly všechny klasické stehy do "žebříčku" ,já si o plastické zašití řekla...poprosila jsem a pak na mě taky koukaly "holky" dost divně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji stihlik: Každopádne záleží na človeku a nie na tom, že či to platí pacient, alebo pojišťovna.

To v každém případě.

Cituji stihlik: Ale mne osobne diskusné forum pomohlo a myslim si, že sa hodí, aby som poradila..

I mě diskuzní fórum velmi pomohlo a díky tomu jsem se myslím velice dobře rozhodla, protože k informacím které jsem tady získala bych se jinak neměla šanci dostat.

Cituji Laky: do "žebříčku

Takto to mali práve spolupacientky a rodili pred 20 rokmi, a mali nárok na abdominoplastiku, nemali rozostup, ale srusty-preto nárok na pojišťovnu.
Moc tomu nerozumiem, kedy si rodila? Dnes sa už šije pekne, neviem čim to je, že to v minulosti nešlo..

Cituji stihlik: Moc tomu nerozumiem, kedy si rodila?

To je od operace před dvěma roky a stále se šije "žebříčkem".

Cituji Evelyn: k informacím které jsem tady získala bych se jinak neměla šanci dostat.

To je tým, že nie každý podáva ochotne informácie. Ja to beirem tak, že keď platím, tak mám nárok využiť to, na čo mám nárok a moja obvoďáčka si nesmie dovoliť povedať, že som niečo vyčerpala..alebo , že mi nepredpíše liek, ktorý stojí 200 kč a je len na recept! Hoci ten liek je tak účinný, že u mňa zaberá 1 tableta a stačí mi krabička na rok..Ale ten liek nieje možné zakúpiť volne..no jak na hlavu.

arrow
profile_image
SONULLE
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobry den chtěla jsem se zeptat kdo vam to naspal prez pojistovnu a zda jestli nekdo mel problem s doktorem ktery to nechtel uznat a jestli jste to vzdali nebo hledali dal ..mam rozestup svalu

arrow
profile_image
casandra
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky Sonulle,tak jsem se vrátila ted v sobotu z nemocnice ,kde mi ve čtvrtek abdominoplastiku prováděli.Měla jsem celý zákrok zdrama na pojištovnu.Jsem po čtyřech porodech,měla jsem rozestup svalů a převis kůže. Ted jak jsem se k tomu abych to měla zadarmo propracovala.Měla jsem někdy bolesti zad a můj obvodní lékař mi řekl že by to mohlo být právě od toho rozestupu svalů,poslal mě proto na chirurgii s podezřením na kýlu ,aby mi tam udělali ultrazvuk.Kýla se naštěstí nepotvrdila,ale doktorka co tam byla prohlásila že bych abdo mohla podstoupit ,ale pouze pokud bych si celý zákrok zaplatila,protože by to bylo bráno jako z estetického hlediska.Nedala jsem se a s tím nálezem z ultrazvuku jsem navštívila ještě jiného plastického chirurga o kterém jsem od kolegyně z práce věděla, že tyto zákroky na pojištovnu dělá.Přišla jsem,ukázala jsem pupík,pan doktor na mě mrknul znaleckým okem a už vypisoval žádanku na pojištovnu.Ještě mě upozornil ,že pokud bychom náhodou neuspěli,mám možnost si to u nich přesto za nádhernou "lidovou cenu 14000" udělat.Neměla jsem co ztratit.Hned ten den jsem tu žádanku odnesla na svou pojištovnu a za 14 dní bylo rozhodnuto,revizní doktor to schválil a já si s panem doktorem šla jen domluvit termín nástupu.Stálo mě to jen 180 korun za pobyt a ted si ještě musím sama objednat elastické stahovací prádlo které budu nějaký čásek nosit. Tak asi tak...pokud budeš chtít ještě zodpovědět nějaké info ráda odpovím ahoj casandra

arrow
profile_image
IlčaM.
od 13. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lacka101: fíííha, tak to je bomba. Strašně ti to přeju (ač Tě neznám), protože vím, jaký je to žít s pupkem. Já sama jsem to na pojišťovnu zkusila jen jednou. Obvoďák mě poslal s doporučením na místní chíru. Víc mě tam neuvidí. Doktor(primář!) se na mě podíval, sáhnul mi na břicho vestoje, konstatoval, že rozestup a kýlu mám, ale že mám nejdřív zhubnout, a pak přijít (připadala jsem si jako bych měla nejmíň metrák, jak to vypálil, mám sice trochu nadváhu, to jo,ale...).Pak ještě dodal, ať počítám s tím, že budu mít velkou jizvu (a teď pozor) v horní části břicha(od sterna k pupku). Mám velkou představivost, takže jsem skoro utekla. To byl asi jeho záměr. Ale dodaly jste mi velkou odvahu, půjdu po tom znovu. Jen jinde.Díky, holky. P.S.máte někdo zkušennost s Libereckem a touto operací? Můžete doporučit.

arrow
profile_image
janne
od 12. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Ahoj.
V lednu 2011 jsem u MUDr Čápa byla abdominoplastice (břicho po dvou dětech, pupeční kýla, celkem velká diastáza). Výkon jsem si plně hradila.
Byla jsem na konzultaci i u MUDr. Janečka, který říkal, že výkon může být hrazen pojišťovnou. Mluvil o vodorovné jizvě, ale že estetická operace pupíku bude muset být zvlášť - druhá operace (tu bych asi musela platit). Pak jsem šla na konzultaci k MUDr Čápovi, který hned řekl, že celý výkon si budu muset hradit sama. Takže záleží na konkrétním pracovišti - doktorovi. Asi lze vyběhat hrazení pojišťovnou, ale záleží odkud jste a z čeho můžete vybírat.
Jana

arrow
profile_image
onoika
od 28. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravím všechny,jsem tu dnes poprvé,a chtěla bych se optat jak poznám kýlu a rozestouplé břišní svaly? Mám velký převis břicha,obrovské strie a nad pupíkem takovou bouličku jako ukazovák,ale když si ji zmáčku je měkká a pod ní mmám jako by břicho na dvě části? Děkuji za případnou odpověd

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené