arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bardotka77: No, pokud jsi to tu četla celé tak víš, že ten řez kousek nahoru jsem si vybrala sama, protože jsem štíhlá a měla jsem malý přebytek.

Ano, ale štíhlá postava nemá s kožním přebytkem nic společného, bylo tady spousta holek které byly velmi štíhlé a měly obrovský kožní převis. Pokud jsi chtěla celkovou abdominoplastiku tak aby ti to hradila ZP, zvolila jsi po dohodě s doktorem to co se ti zdálo nejlepší a je to tvoje věc. Já jsem tím jenom chtěla říct že v případě pojiťovnou hrazeného výkonu je lékař do určité míry limitován tím co pojišťovna zaplatí a není tudíž možné si diktovat co chci a co ne. Je to bohužel všude jinak, to co někde jde, v jiném zařízení není možné, stejně tak je to s různými cenami.

Cituji feferonka: Holky, Miruna to měla celé na pojišťovnu a má krásnou jizvičku v podbříšku, přece.

To měla, ale připomínám že operaci jí odmítli na pojišťovnu udělat, podmínkou bylo že se nechá operovat lékařem bez atestace, za dohledu primáře, takže poměrně dost velké riziko, do kterého nemusí být ochoten každý jít a který nemusí vždycky dopadnout dobře.

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelyn: JJ ale podle výsledků jsme myslím zrovna my dvě s Miru příkladem toho, že nakonec abdo na pojištovnu vypadá někdy i lépe než draze zaplacená abdo na soukromé klinice.
A jinak ten kožní převis jsem neměla fakt téměř žádný, mám pevnou kůži a asi i elastickou, v těhu jsem přibrala hodně a nemám ani strii. Takže myslím, že i kdybych to platila-nic jiného s tím dr neudělá.
A ty ceny v Praze, jak jsi psala-to je fakt síla. To tam někdo chodí? Je rozdíl dát 25tis nebo 60

arrow
profile_image
nonik
od 6. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Byla jsem v Sanusu v HK, zkusím se ještě zeptat ve Fakultní nemocnici, tam to taky dělají. Rozhodně bych ale šla až na podzim, teď mi to už přijde pozdě, protože jsem dost aktivní, jezdím na kole, bruslích a tak, tak abych mohla do léta trochu zhubnout, sice budu mít v létě pořád to břicho, ale myslím, že je lepší jít až na podzim.

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nonik: Já byla v Pardubicích, ale konzultaci a další vyřizování raději neodkládej. Já začala běhat po dr v květnu a na opce jsem byla v listopadu.Tak pak napiš, jak jsi dopadla.Dobré i je, když máš doporučení od nějakého dr...já např chodila na rehabku kvůli bolesti zad a to mi pak určitě pomohlo..

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bardotka77: A ty ceny v Praze, jak jsi psala-to je fakt síla. To tam někdo chodí? Je rozdíl dát 25tis nebo 60

Jo, představ si že chodí. Mediálně známá tvář lékaře a klinika pro VIP dělají hodně a spousta lidí si myslí že čím dražší tím lepší.

Cituji Bardotka77: JJ ale podle výsledků jsme myslím zrovna my dvě s Miru příkladem toho, že nakonec abdo na pojištovnu vypadá někdy i lépe než draze zaplacená abdo na soukromé klinice.

No ono do jisté míra záleží co si kdo od toho zákroku slibuje. Jasně že když je velký převis a přebytek tuku, je konečný efekt vždycky lepší než když je na relativně pěkném břichu veliká jizva. Miru, snad mi promine kritiku, měla dost velký převis a má poměrně krátkou jizvu což dělá na koncích šití a bocích boule. Je to jako když se zmenšuje oblečení, čím větší zmenšení, tím víc do ztracena se musí zabrat. Samozřejmě že oproti tomu jak to měla před tím je to pěkné, ale někomu by to třeba vadilo, takže je to do jisté míry i otázka toho jaké má kdo nároky.

Cituji nonik: Byla jsem v Sanusu v HK,

Taky jsem tam byla a spokojenost veliká. Pokud chceš termín na podzim tak už raději začni zařizovat,většinou to půl roku trvá.

Cituji Evelyn: Miru, snad mi promine kritiku, měla dost velký převis a má poměrně krátkou jizvu což dělá na koncích šití a bocích boule.

Jj máš pravdu, nebudeme si tu nic nalhávat, převis jsem měla velký - fuj - a jizvu mám kratičkou. Na pojišťovnu jsme to měla celé, protože jsem podstoupila to riziko a operovala mě Dr. s atestací chirurga před atestací na plastického chirurga a primář byl u operace. Šla jsem do toho, protože mi nic jiného nezbývalo, když jsem se chtěla zbavit toho fuj převisu, protože jsem na to neměla peníze a doktorovi jsem to narovinu řekla a on sám mi tuto možnost nabídl, ti mladí dokrotoři se to taky musí na někom naučit .
Nakonec si myslím, že to byla trochu možná i výhra, protože ta mladá paní dr. se o mě starala jako o vlastní a jasně že chtěla, aby ta operace dopadla dobře a před primářem se bude snažit. A i kdyby se něco stalo, tak tam stále ten primář byl po cekou dobu operace.
Je pravda, že na koncích jizvy mám malé bouličky, která jsou však v porovnání s tím, co jsem na tom břiše měla před operací, úplně zanedbatelné. Pravda je však taky, že tam být nemusely, ale že by mě to zaručila operace placená to si nemyslím, to se mohlo stát i kybych za to dala 60 tisíc. Určitě a o tom jsem přesvědčená, to neudělali schválně.
Zítra jedu za primářem na kontrolu a tak uvidím co mi na to poví. Moje známá také byla na abdo a platila si všechno sama a bouličky tam taky měla a po půl roce od operace ji v lokále tu jizvu malinko prodloužili a bouličky odstranili a má to nyní OK.
Zítra budu vědět více , tak vám všem dám vědět, jak a co mi dr. řekl.
V závěru však můžu říct, že jsem s tím, jak nyní vypadá moje břicho spokojená a i kdyby mi tam ty boule měly zůstat, tak mi to rozhodně vadí míň než ten převis před tím.
Jediné co mi vadí, je ta dlouhá rekonvalescence po operaci. Ještě dnes totiž musím nosit občas pás a břicho mi stále natýká. Toho pásu se prostě nemůžu zbavit a to mám 20 týdnů po operaci a vůbec nevím jestli je to normální nosit tak dlouho pás.

Reaguji na Evelyn:
Evelyn, ty jsi byla v r. 2009 na zmenšení prsou. Můžeš mi prosím napsat, co podle tebe byla horší operace a pooperační průběh?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji miruna005: V závěru však můžu říct, že jsem s tím, jak nyní vypadá moje břicho spokojená a i kdyby mi tam ty boule měly zůstat, tak mi to rozhodně vadí míň než ten převis před tím.

To máš naprostou pravdu, s tím jak to vypadalo před tím je to nesrovnatelné

Cituji miruna005: Můžeš mi prosím napsat, co podle tebe byla horší operace a pooperační průběh?

No jak se to vezme, operace vzhledem k pooperačním komplikacím pro mě byla horší abdominoplastika, ale líp jsem se hojila, neotékala jsem a po zmenšení jsem zase měla problémy s hojením. U mě je to ale těžké, já mám vždycky problémy, měla jsem je i po operaci víček, jiní jsou za dva týdny fit a já vypadala jako by mě někdo zmlátil baseballovou pálkou do hlavy asi měsíc po operaci. Možná je to věkem a nebo znamení že už bych se na to měla vyprdnout

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji miruna005: Toho pásu se prostě nemůžu zbavit a to mám 20 týdnů po operaci a vůbec nevím jestli je to normální nosit tak dlouho pás.

To vůbec neřeš, já jsem ho taky dlouho nosila. Ne kvůli otokům, ale šla jsem po 14 dnech do práce a prostě jsem se cítila líp, když jsem měla břicho zpevněné a chráněné pásem. Tělo si samo řekne kdy ho odložit. Teď je to stejně jedno pod oblečením to není vidět a až se sundají kabáty a bundy tak už ho mít nebudeš.

Tak jsem po kontrole po 20-ti týdnech. Břicho je OK a jizva také. Těm boulím na koncích jizvy říká doktor "psí uši" a 21.10. mám termín na opravu. Uříze a vystříhá v lokále a bude to prý rovné. Tak se v říjnu zase nafotím, ale až to bude rovné

Reaguji na Bardotka77: holky poradte mě se stalo to samé u dr Vřeského ve FNSP ostrava prý mi rozestup sice pojištovna zaplatí ale odstranění kožního přebytku si musím vždy platit sama a to nejméně 20 tisíc korun !! Tak já to nechápu jak je to možné že někde to udělají zadara a v tom případě kde protože to by se potom vyplatili se nechat operovat někde v Praze.

arrow
profile_image
micina1
od 9. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky to aby mi pojišťovna něco přispěla na tu plastiku břicha musím na státní plastiku pro potvrzení a i tam se nechat operovat? nebo jak to je? Byla jsem na konzultaci ve Zlíně v Laser Centru a mám rozestup. Takže sešití. A nevíte tady na Zlínsku na koho se obrátit? Děkuji za radu

arrow
profile_image
tara123
od 4. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na micina1:
V prvé řadě je třeba dotaz na úhradu pojišťovnou vznést tam, kde by ses chtěla nechat operovat. Ne každé zařízení má na tyto výkony smlouvu s tvou pojišťovnou. A ti, kteří mají výkony přes pojišťovnu sjednány, mají limity jejich počtu. I když máš k hrazení z pojištění indikaci, nemusí tě takto vzít každé zařízení, které výkon provádí. Anebo tě můžou objednat za delší dobu než kdybys byla samoplátce.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené