arrow
Neprodává v Bazaru

bohužel ano, dřív mi natíkalo břicho od konce hrudní kosti až po jizvu, ale ta oblast se pořád zužuje.....a otok není tak velký - ale jinak to, že máš břicho oteklý to není vidět....teda pro druhé..(manžel mi řekl, že nic nevidí), ale.....já to vidím i cítím a ale jinak supeeeeeeer, šla bych znovu

Reaguji na feferonka:
Tak ti mám pocit, že už o té operaci musíme vědět snad vše ... ale po tom co psala Xenaa, tak jsem tak nějak klidnější, ale ono to přijde ty nervy
Taky si teď říkám jestli, když to má člověk na pojišťovnu, jestli je tam stejná péče jako když si to platíš ? Co myslíš ? Co myslíte ženské? Já v nemocnici nebyla ani nepamatuji vůbec nemám představu jak to teď v nemocnicích chodí ? Co jsem se setkala na konzultaci tak to docela šlo .

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji miruna005: Taky si teď říkám jestli, když to má člověk na pojišťovnu, jestli je tam stejná péče jako když si to platíš ? Co myslíš ? Co myslíte ženské?

Já bych řekla že jak kde, podle fotek co jsem tady viděla. Konkrétně u abdominoplastiky někde rádi dělají na pojišťovnu "kotvu" a nebo je řez hrozně vysoko. Taky se třeba stane že tě na státní klinice nakonec operuje někdo jiný doktor než s který jsi se původně domluvila. No, když je doktor bez atestace, tak se to taky na někom musí naučit že jo?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Evelyn: No, když je doktor bez atestace, tak se to taky na někom musí naučit že jo?

Známý plastický chirurg Bohdan Pomahač v pořadu Jana Krause řekl,že doktor když nastoupí po škole do praxe,tak operovat neumí naučí ho to až praxe.Sice to zní divně,ale asi je to tak.

Cituji miruna005: Taky si teď říkám jestli, když to má člověk na pojišťovnu, jestli je tam stejná péče jako když si to platíš ?

Určitě soukromé kliniky jsou hezčí a personál je tam vstřícnější neb za jiné peníze,ale péče jako taková po operaci by měla být stejná.
Neboj,postel tam bude,flexilu sestry píchnout většinou umějí a do kapačky taky zvládnou přidat něco na bolesti pooperační oddělení funguje všude.

Cituji Evelyn: dělají na pojišťovnu "kotvu" a nebo je řez hrozně vysoko. Taky se třeba stane že tě na státní klinice nakonec operuje někdo jiný doktor než s který jsi se původně domluvila. No, když je doktor bez atestace, tak se to taky na někom musí naučit že jo?

Kotvu mi dělat nebudou to mi řekli na konzultaci a operovat by mě opravdu měla doktorka před atestací plastického chirurga ale primář by jí měl asistovat a říkala, že už to dělala, asi se zeptám ještě jednou, jestli to už někdy dělala a jestli ne tak to vzdám,
.......... a jinak díky za příspěvek jsme teď fakt zase klidnější...

Reaguji na Tiakia:
Díky tohle jsem potřebovala slyšet, že mě nenechají ležet na chodbě a nenechají trpět, jsem byla taková smířená a teď, jak si tady o tom píšeme, tak jsem zase na prášek .. už za 9 dní touhle dobou budu mít po .. tedy snad ..

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji miruna005: primář by jí měl asistovat a říkala, že už to dělala, asi se zeptám ještě jednou, jestli to už někdy dělala a jestli ne tak to vzdám,

Ta doktorka skalpel už určitě někdy viděla,určitě nejen teoreticky viděla i břicho a to určitě i uvnitř nedělej paniku.Bude operovat břicho a určitě si ho nesplete s kolenem nebo s jinou částí těla toho se fakt neboj.

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jejda holky, to jste některé vstávaly pozděMně operovali ráno a po poledni jsem vstávala. Asi to mají všude jinak.
Reaguji na Evelyn: já doufám že ke mně budou přistupovat stejně, budu mít i ten pokoj jako platící pacient. Já myslím,ž e takový rozdíl v ceně tam není, u Janečka se platí za abdo asi 22tis.Ta pojištovna jim nemůže zaplatit zas o tolik méně. Každopádně mám s čím srovnávat, když loni jsem tam byla jako samoplátce.
Snad mi to udělají hezky....

Cituji Bardotka77: já doufám že ke mně budou přistupovat stejně

Já taky doufám, že mě tam někde nenechají napospas ... že se postarají ... hlavně abych se probudila a vstala.

Reaguji na feferonka:
To je asi pravda, jak kde, je to vždy jen o lidech. Když jsem byla na konzultaci, tak mi přišlo že byli OK jak prmář, tak doktorka tak i ta sestřička vlastně obě sestřičky co tam byli na ambulanzi, tak byli fajn. Nezbývá než doufat.

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na miruna005: JJ taky doufám, že nám to na pojištovnu udělají stějně pěkně.

Cituji Bardotka77: JJ taky doufám, že nám to na pojištovnu udělají stějně pěkně.

Ženský ono nám totiž nic jiného nezbývá než doufat

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bardotka77: Mně operovali ráno a po poledni jsem vstávala. Asi to mají všude jinak.

No hlavně asi bude záležet o jakou operaci se jedná, abdo je určitě nesrovnatelně náročnější než augmentace. Já jsem vstávala kvůli krvácení až třetí den.

Cituji Bardotka77: Já myslím,ž e takový rozdíl v ceně tam není, u Janečka se platí za abdo asi 22tis.Ta pojištovna jim nemůže zaplatit zas o tolik méně.

O ceně to určitě nebude, spíš asi o tom, že se to na klinikách na někom musí mladí doktoři naučit a nebo, že volí jednodušší řešení a jiný operační postup než jaký by třeba volili u samoplátců, tím nechci říct že by to záměrně odflákli, ale to není tvůj problém když jdeš k Janečkovi tak víš do jakých rukou se svěřuješ.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Evelyn: Já bych řekla že jak kde, podle fotek co jsem tady viděla. Konkrétně u abdominoplastiky někde rádi dělají na pojišťovnu "kotvu" a nebo je řez hrozně vysoko.

no ani si tě před operací nejdřív pomalujou, kde povedou jizvu a řez, aspoň u mne to tak bylo, já teda ani necekla, jak jsem byla jednak vyhukaná a jednak strašně šťastná, že se zbavím toho břicha a zadarmo, ale dnes bych se asi ptala víc, říkám si, že ta jizva mohla být kousek níž, ale možná nemohla nevím, ono nejvíc záleží na tom, kolik je přebytečné kůže a kam až ji můžou stáhnout. Takže pokud něco není jasné, tak se ptát! I když to někdy není jednoduché. Kdybych neměla načtený internet, tak bych asi byla jak Alenka v říši divů, takhle jsem věděla zhruba, co mě čeká a vzhledem k nekomunikaci v nemocnici, jsem se ani nikoho na nic po operaci raději neptala.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

a ta kotva je prostě někdy lepší, když je přebytek velký, tak je to potřeba vzít tu kůži i z prostřed. Viděla jsem někde tady fotku, kde se jedna vyhýbala kotvě a nevypadlo to vůbec pěkně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené