Reaguji na Bardotka77:
Je to prakticky reklamní článek.A i tam to je:"...Po operaci
břicha, prsů, obličeje nebo po liposukci může docházet ke krvácení,
při liposukci nebo operaci břicha či stehen hrozí embolie..."

Foto nahráno.Otvírejte pomalu, ať se neleknete.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na feferonka: Koukám že ti taky nejde zatáhnout, mě taky nešlo, asi budeš mít kýlu a nebo povolenou břišní stěnu. Budeš mít krásný bříško, neboj.

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na feferonka: Máš pěkně vyrýsovaný a štíhlý pas, myslím, že budeš mít super výsledek. Já jsem právě rovná a věřím, že po sešití svalů se mi pas alespoň trochu vyrýsuje.

Cituji feferonka: Foto nahráno.Otvírejte pomalu, ať se neleknete

Nelekla jsem se hodně mi připomína moje břicho, ale já ho zatáhnu. Nemám velké rozsestupy nad pupkem 1 cm, malou pepeční kýlu a pod pupkem asi 3 cm. Jeden čas jsem hodně posilovala, to když jsem hubla.. tak možná proto ho zatáhnu. Dnes jsem se zase dívala do zrcadla a musím říct, že se fakt těším , až ten pupek bude pryč.

Reaguji na Evelyn:
Zatáhnout mi jde jen trochu a víc nad pupkem.Tam (pod prsama) je to pak vidět, jak se to jakoby pokrčí a o to víc je vidět kolik tam té kůže je navíc. A rozestup mám, ten si nahmatám i sama a i dr mně to potvrdil.

Reaguji na Bardotka77:
Heh, děkuji. Nemyslím si ale že mám pěkně vyrýsovaný pas.Prostě mám NĚJAKEJ pas. Myslím, že opkou trošku víc vynikne.Snad.

Reaguji na miruna005:
Taky mi dle fotek připomíná tvoje bříško.Jak jsem psala už výš, zatáhnout mi jde jen trošku a víc nad pupkem.Ten špek pod pupkem mám prakticky odjakživa, ale po dětech se zvětšil ještě o nadbytek kůže.Taky jsem v těhot.přibrala u všech dětí přes dvacet kilo a břicho jsem měla jako bych čekala přinejmenším dvojčata.No nebyli to žádní drobečci 3,5kg, 3,75kg, 3,85kg.
Taky jsem hodně posilovala, ale já mám na pupku vyloženě vak.Když se předkloním, tak je krásně vidět ten přebytek.Zkusím pak dát ještě foto v předklonu.Však taky dr když tu moji "krásu" uviděl řekl, že tady bude markantní rozdíl.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte, zkusím odpovědět na otázky - v úterý 4.9. jsem ve FN Olomouc udělala administrativní příjem (předoperační vyšetření mi udělal obvoďák), spousta dotazů a pohovor s anesteziologem cca 2 hodinky a jela jsem domů. Ve středu 5.9. jsem měla mít nástup na 7 hod. a v 8 mi slíbili operaci. Vzhledem k tomu, že jsme zaspali (což se mi nestává) jsem přijela v 7.20 a vše šlo strašně rychle, ubytování na pokoji jednolůžko nadstandard, punčochy, pak focení a malování na břicho a v 8 jsem jela i s postelí po probuzení jsem celá vnitřně chvěla, ale nic mě nebolelo, dali mě jěště na kyslík....na sále + pooperační necelé 4 hodiny, taky mi dali cévku, abych nemusela na mísu čůrat... za tu jsem byla fakt vděčná! Na pokoji mě napolohovali postel dopoloseďa, nohy pod koleny zvedly a nakonec postele dali polštář o který jsem se měla nohama zapřít. A za madlo nad sebou se nesmí zvedat! Pak kapačka proti bolesti....byla jsem tam 2 noci - břicho v pohodě, akorát mě bolely záda z ležení, druhý den večer jsem mi vytáhli cévku a vstávala jsem, jak jste psali přes bok.....ale sama jsem to nezvládla, musela mi sestřička trochu pomoc a když už stojíš, tak dobrý, šla jsem na wc - měla jsem strach, že si nesednu, ale úplně bez problémů......v pátek šla domů s pásem 4bodovým.

arrow
Neprodává v Bazaru

a doma dobrý kromě ležení, spaní a vstávání.....jizva nebolela vůbec, ale břicho hodně natíkalo, spala jsem skoro vsedě obložená polštáři, ani ponožky si neobujěš, na kontrole po týdnu jsem ještě koupila stahovací kalhotky od lipoelastiku - super a přes ně ještě jsem nosila pás

arrow
Neprodává v Bazaru

a ještě vytahování drénů nebolí, ale j to hoooodně nepříjemný, stehy samovstřebávací a na koncích po 1 vytahovací - jizva 66 cm a taky jsem užívala wobenzyn

Reaguji na Xena13:
No wau, tak když to tak čtu, tak by to mělo být jakžtakž ok.
Nějakou fotečku před a po nemáš?

arrow
Neprodává v Bazaru

před neeee, neměla jsem svoje bříško ráda..... ale vyfotím se a přidám - teď jsem spokojená ráno je břicho rovné ja deska, přes den to ještě natíká, ale míň a míň

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na miruna005: břicho fakt nebolí, spiš máš pocit, že máš pod kůží nacpaný polštář......a ještě jedna věc, když jsem si sáhla po 3 dnech na holé břicho, tak jsem měla pocit cizí kůže, necitlivé - blbej pocit, ale postupně to mizí....

Reaguji na Xena13:
Ten pocit mrtvé kůže bude podobný jako při zmenšení.Taky jsme měla pocit, že mi prsa nepatří.A postupně se zlepšovalo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené