arrow
profile_image
Sonik
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
teda ty si ale netrpělivá,i když musím říct,že jsem se taky těšila,objednala jsem si na tu jizvu mast z konopí,dnes dorazila,tak jsem zvědavá,nemáš s tím nějakou zkušenost?

Sonik
jsem netrpělivá z toho důvodu,že mám v neděli dostat menstruaci--sice mě dr.uklidňoval,že nebudu první a ni poslední co to bude na operaci mít,ale nic příjemného to nebude
Tak jsem si říkala,že bych to šoupla a nic-ale říkal,že kdyby náhodou,tak mi bude volat

Mast z konopí--četla jsem o ní hodně a shodou okolností ji už mám asi týden objednanou v lékárně a ještě jsem nějak pro ni nedošla
Co jsem četla tak to má hodně velké regenerační a hojivé účinky--myslím,že by ti neměla ublížit.Psali tam tuším,že to po ní ale svědí a pálí--nebo jsem to o ní četla na netu?

dalajsem si obrázky do galerie jsou teda ne upln poslední,zkusím večer jestli nezapomenu vyfotit se po delší době.A s menstruací si nedělejte starosti,taky jsem to měla na operaci,vzala jsem si tampon a aspoň mě to donutilo častěji vstávat a mýt se-bohužel šudli šudli žínkou

Avi
Nebuď smutná to uteče,vždyt je to jen pár dnů.

Sonik
O konopí jsem četla že je i na lupénku.Lidi si dělají mastě sami.Moje mamka má lupénku tak jsem jí řekla,že seženu semínka a na chatě jí to vypěstuji a udělám mast.Ona se úplně vylekala,že nechce,aby mě za to zavřeli,že to tam pěstuji,ale já to risknu a tady někde od omladiny semínka vyžebrám a budu vyrábět mastičku.

Petronela

Petronela
dalajsem si obrázky do galerie
Máš to moc pěkné.Ono to chce čas než se nám to také srovná.

tak jsem tam šoupla čerstvé

Petronela
Máš to moc pěkné.Nevěděla jsem,že se někomu dělá i jizva od shora dolů.

já jsem takový zvláštní případ,když budeš pozorně sledovat fotky před tak zjistíš že tam ta jizva už byla,aůe byla mnohem tlustší,keloidní-je to jizva po operaci žaludku,zmršená a při operaci abdomino ji pandoktor vzal taky a udělal novou.Současně zmizel i velký kus jizvy po žlučníkua velká piha na břiše.

Petronela

Petronela
jizva už byla
Tak to jsem si všimla,až ted jak jsi to napsala.Myslela jsem že ta kůže je tam nějak zkrabacená.No doktor odvedl dokonalou práci.Krásně se ti to zahojilo.

Sonik
http://www.bushka.cz/ganjaweb/mast.html

Petronela
teda to je rozdíl-super a jizva bude za rok úplně bledá a nebude ani vidět.čím jsi mazala?

ještě jsem vám přidala jednu uplně zblízka před!!aby byla vidět ta katastrofa,doktor žasnul kdo mi tam ten ukrutný žebřík udělal..prostě jinak operuje plastik a jinak chirurg..ale měl by si i ten chirurg uvědomit že by ta jeho práce měla k něčemu vypadat.
Mazala jsem hned od začátku,už když byly stroupky,snažila jsem se je rychle odloučit a mazala jsem contratubex(nic moc),sádlo,měsíčk.mast

Avi
To může být dobrý krém,potom si ho asi objednám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené