petriska
a co ti na tom připadá hrůza?vždyť to vypadá dobře!!

arrow
profile_image
LůcaD
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jana3
Ahoj byla jsem u dr. Kydlíčka v Plzni a jsem fakt moc spokojená. Břicho mám samozřejmě oteklé takže na výsledný efejt si musím ještě počkat tak abych ho nepřechválila ale zatím dobrý. Dr. je fajn všechno se snaží vysvětlit a hodně se nám věnoval. Tak doufám že ho budu moc chválit i až se všechno zahojí.
Dana1
Dnes jsem byla na vyndání těch drénů a čistili mi také ten pupík a musím říct že ten strach s toho byl větší než než ta bolest potom. To břicho je opravdu takové necitlivé jak si psala takže jsem to ani pořádně necítila. Teď se těším až mi vyndají stehy a až taky pořádně uvidim jizvu. Doufám že bude vpoho.

LůcaD
tak to ti gratuluji,že to takhle zvládáš--nechceš se rozepsat víe?mám to za týden,tak hltám co se dá

petriska
Máš nádhernou čistou jizvu bez nějakých hrbatin.Je to jak namalované.

LůcaD
To tahání stehů také neucítíš.Ono je to dlouho mrtvé.Jetě ted to mám kolem jizvy takové necitlivé jen kde se mi to rozjelo tak tam je to živější.

arrow
profile_image
petriska
od 23. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

asi to tam jde spatne videt,ale jizvy jsou fakt keloidni,..

petriska
Mám pocit,že takto udělaná jizva se hojí lépe než když já mám jakési špičky a ještě to bylo celé zedřené.

arrow
profile_image
LůcaD
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kriss
Děkuju určitě také přidám nějaké foto nového bříška až bude co fotit a také až se odhodlám postavit bez pásu zatím si ho rozepínám jen vleže vestoje mám zatím pořád takovej blbej pocit aby bylo opravdu placatý až ho sundám.

Sonik,sss
Radost z nového bříška je fakt veliká tak děkuju za podporu v létě už to bude super upnutá trýča, dvoudílné plavečky.........prostě pohoda to už nám bude blaze

Dana1
já myslím,že ty špičky tam vznikají proto,že je to vlastně natažená kůže od toho pupíku.Ty špičky jsou vlastně pozůstatek díry po bývalém pupíku.Jak to táhli dolů a do stran,tak vznikli špičky.

LůcaD
Ten pocit nepřijemný bez pásu trvá dlouho,člověk je takový nejistý.Já jsem dnes pás hodila na křeslo a šla do obchodu už bez něj.Na noc si ho ale vezmu.Prvních 10 dnů jsem lezla i do vany se strachem,aby jsem neuklouzla a nerozpůlila se je to taková nejistota,ale to časem přejde.Poprvé jsem se na břicho koukla 5 den a byla jsem nadšená i přes otok,který tam byl.

Avi
Je to možné,ale mohl mě trošku zaříznout do kulata,aby jsem se netrhala

Dana1
to ještě může,mě to dr.říkla--klidně ti to zarovná,ale budeš mu to muset říct,že se ti to takto nelíbí,on pak jen vyřízne tu část se špičkoua jen na vrchu,ne pod,takže to se dělá jen v lokále.

arrow
profile_image
LůcaD
od 2. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Určitě to budeš také zvládat vpohodě, uvidíš. Já jsem s toho pěkně dlouho nespala a byla jsem s toho pěkně vytrslá ale nebylo to tak hrozný. To tu ostatně píše drtivá většina holek tak na tom asi něco bude. Se mnou tam byla paní která nechtěla léky proti bolesti ani po operaci že jí to vůbec nebolelo. Mě to sice po o bolelo jak už jsem tu psala ale ráno už to bylo lepší a je je to den po dni lepší a lepší jak jsem měla strach že se nebudu moct postarat po 14 dnech o děti tak teď už se toho nebojim. Jestli chceš vědět nějaké detajly tak se klidně ptej ráda se podělím před op. jsem tu také byla pořád. Tak se neboj opravdu to není tak hrozné a držím palečky

LůcaD
jéé,díky jsi hodná.
Tu bolest by jsi přirovnala k čemu?a Jak tak zhruba dlouho to tak nějak boleo,že jsi to vnímala dost.Nemyslím takovou tu tupou bolest na kterou se dá zvyknout,ale tu větší
Kdy ti vyndali dreny?za jak dlouho po OP jsi šla domů?

To jso mě takhle k tomu neměla pobízet,zavalím tě dotazy

Avi
Já mu to v pátek řeknu,ale stejně tam už žádnou špičku na té horní části nemá,normálně se rozpadla a mám to kulaté a velké díry.Už to ale krásně schne,dubová kůra je dobrá.Začíná to táhnout tak je poznat,že to schne.I barvu to má jinou jak je to na vzduchu bez pásu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené