Dana1
tak jestli tam máš díru tak by to měl přeci stáhnout k sobě,ne? tak se ten tvar zmnění..

Avi
Mělo by to jít stáhnout k sobě a už to bude do kulata.No jsu zvědavá co mi v pátek řekne,ale určitě to sešije,sestra se ho v pátek ptala budeme šít a on říkal zatím né tak snad to udělají jak se to zhojí,jinak by to nemělo cenu trhalo by se to znovu.

Dana1
Můžu se jen ze zvědavosti optat, kolik Ti je a jestli Ti to břiško zůstalo po dětech? Já přibrala 30 kg a celé těhotenství jsem šílela, že mi popraská, páč v pubertě mi popraskaly boky, prsa i nohy. Mastila jsem se o stošest a nic neruplo, takže se mi to jakž takž stáhlo. Podle Avi dobře, podle mě ne, ale oproti Vám všem tady jsem naprosto trapná.

Avi
Až budeš mít po OP tak ti pošlu fotky na email,ted tě nebudu děsit,protože je to opravdu hnusný.Ani holky tu nechci strašit,vzala by jsem jim elán k operaci.Jsu jak rozpáraný prasátko.Bude to dobrý,všechno se dá opravit hlavně že nemám břicho.Musím být na doktora hodná nebo mi ten pupek přišije zpátky

Dana1
Musím být na doktora hodná nebo mi ten pupek přišije zpátky
to už nééééé

Lenička
Letos mi bude už 50 roků a už mám i 2 vnoučátka.Hodně se mi vytáhlo břicho po dětech hlavně po tom 3.Když jsem otěhotněla tak jsem měla 50kg a před porodem jsem vážila 71kg a protože jsem byla celkově drobná a vše mě šlo do břicha tak mě břicho zůstalo a pak se ještě věkem plnilo a plnilo a výsledek vidíš v galerii.

Avi

Avi
to už nééééé

Holky já jsem i potetovaná babička.Snacha před 2 léty se chtěla nechat potetovat,ale bála se tak jsem šla ještě před ní a nechala si udělat tetování na kotník a na rameno.Taky nosím 4 naušnice.To zase holka před 15 léty chtěla nastřelit další dirky tak jsem šla s ní také.To jsu co

Dana1
tý brďo ty překvapuješa co máš za obrázky,pochlub sevyfoť je do galerie a pak je smázneš

Avi
Já je zítra vyfotím a vložím je,ale vybrala jsem si blbě,chtělo to něco modernějšího to co mám se nenosí,ale ted už je to jedno.Na kotníku mám motýla a na rameni růžičku.Motýl ujde,ale ta růže je blbá volba.Měli krásný vzory a nevím proč jsem si vybrala tu růži,asi když jí nemám na zahradě tak jsem si jí dala na rameno tedy na paži.Malá vždycky říká já chci taký obrázek a dcera jí řekne tak na to zapomeň nemusíš mít všechno jako babička

Dana1
tak na to zapomeň nemusíš mít všechno jako babička
tak to jsem se hezky zasmála
já za chvilku vložím do galerie svoje

Avi
No to je krásný.Já mám jen takový maličký,ale zítra to tam hodím.To je ta moje zbrklost.Pro tetování jsem byla rozhodnutá raz dva,ale nekoukla jsem se co se nosí a jak mi dal vzorník tak jsem měla hned vybráno,ani jsem se nedívala co tam vše mají.Ještě že mám manžela,který pro všechnu špatnost.Řekl mě že je to pěkný.Já jsem mu to tenkrát ani neřekla jako vždy vše a přišla jsem domů už potetovaná.On ví že kdyby říkal co chtěl tak když se pro něco rozhodnu tak mě nezastaví.

Dana1
ono je taky celkem malé-na té fotce působí větší--tak se budu těšit

Avi
Ráno to tam hodím i s naušnicema.

arrow
Neprodává v Bazaru

Petronela
Ahoj,můžu se zeptat pročten contractubex nebyl dobrý? Já jsem měsíc po op. a mažu měsíčkovou mas.,krémem san'activ od Justu,ale už mi to brzo dojde tak mi byl doporučen contratubex.Jinak to máš krásné,skvělé co ti doktoři dokážou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené