arrow
profile_image
Sonik
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ivuš
jenom budu držet palce,po je to trošku těžký,ale výsledek stojí za to,pevnou vůli a držím palce

arrow
profile_image
sss
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

_boruvka_
a máš ještě prosím někde tu adresu,já mu asi budu muset teda zavolat,protože se uvidíme jinak den před op a to už si asi nic ze dne na den nesplaším kamarádka byla taky na op na prsach a taky dostala adresu nekam do brna tak si taky musela nechat koupit podprsenku,tak právě vůbec nevím,nějak si nevybavuju,že by mi o kompresu nebo pásu říkal,no v po budu muset zavolat,tak děkuji nejhorší je že ani nevím co si mám objednat,prd tomu rozumím,holky sem s radama

arrow
Neprodává v Bazaru

Všechny Vás tady zdravím,jsem tady nová.Vaše diskuze mi strašně pomohla před operací na které jsem byla 12.2.Líbí se mi,jak si tady radíte a pomáháte.Bohužel mi nešlo se tady dlouho zaregistrovat,ale teď je vše v pořádku.Mám miniabdominoplastiku s liposukcí horní části břicha a boků.Poradíte mi,když budu mít taky nějaké otázky ??

arrow
profile_image
Jiřina
od 31. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

verca82
Ahoj,já jsem zatím čekatelka,ale holky,co už to mají za sebou ti určitě poradí mě to taky moc pomohlo sem chodit.Nechceš nám ukázat fotečky před a po? A kde jsi byla?

verca82
To víš že poradíme když budeme vědětJen se klidně ptej

arrow
Neprodává v Bazaru

Byla jsem v Inter Clinic v Radotíně u doktora Pulse.V Radotíně teda teď už nepracuje...byla jsem tam jeho asi poslední klientka,ale druhé pracoviště má v Medicomu VIP na Praze 1.Musím říct,že jsem s jeho prací neskutečně spokojená.
Fotky určitě dodám,ale zatím nemám.Od porodu jsem se tak šíleně za břicho styděla,že jsem chodila 5 let se zataženým panděrem a ani manžel nevěděl,jak ve skutečnosti vypadám,takže fotky před operací mi dělal až doktor.Bohužel na závěrečnou kontrolu jdu až za skoro 2 měsíce,tak ho poprosím,aby mi fotky dal.Ale asi Vám bude stačit,když napíšu míry před operací.Jsem 170cm vysoká,vážím 61kg a míry jsem měla 95-86-95...prostě kulaté břicho jako bych byla v 6 měsíci těhotenství.Teď po operaci mám břicho ploché. Míry 95-73-95

arrow
Neprodává v Bazaru

Dnes jsem také mluvila s doktorem a ptala se ho,kdy můžu přestat nosit ten pás...jsem z něj úplně na větvi.(strašně mi vadí) říkal,že jestli se cítím dobře,tak ho můžu odložit za týden tzn 4 týdny po operaci,ale nějak se vnitřně bojím,že se mi to břicho nějak povolí nebo já nevím.Myslíte si,že by se s tím břichem mohlo ještě něco stát ? Na sportování ho samozřejmě budu nosit,to říkal i on (alespoň do 6 týdne).
Holky,jak často si děláte tlakové masáže jizev ?

arrow
Neprodává v Bazaru

Jiřina

A kdy jdeš na operaci ty a kam ? Máš plánovanej jakej zákrok ?

verca82
Myslím,že když jsi měla jen tu miniabdo,že by se ti bez pásu nemělo nic stát.Já jsem měla normální abdo a pás jsem měla nosit 8 týdnu což je zítra tak už jsem ho odložila,ale na noc si ho ještě beru,ale přes den ho už nenosím.

verca82
já jsem po miniabdo dnes 16den,a zítra už můžu odložit kompres--ten jsem ale odložila už před týdnem a místo něho natáhla stahovací kalhotky--je to daleko lepší.
Neboj se,po 4týdnech je už břicho přichycené dostatečně-.

Tlakové masáže se dělají zatlačením na jizvu na 10sekund,pustíš a na dalším kousku opakuješ až takhle promasíruješ celou jizvu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Avi

Děkuji za odpověď,ale spíš bych potřebovala vědět,jak často masáž dělat ? Já si tlakovku dělám,ale asi je málo jen 2 x denně co ?
Koukala jsem ti na fotky...měla si taky v pupíku náušnici co ? Hmm,já taky,ale nějak mi dirka zarostla,takže teď přemýšlím,jestli si vůbec mám nechat dělat novou,nebo se na to vykašlat.Je mi to líto..mám doma hafo náušnic do pupku. Co ty ??

verca82
já ji dělám asi 10x
2x denně je málo--někde jsem četla že když budeš dělat tlakovou masáž 10-15 denně tak jizva stará3měsíce bude vypadat jak když jí je už půl roku

Dala jsem tam fotku z dneška

Jinak naušničku mám s doktorem domluvenou na duben--že to píchne,mám krásnou novou,takže ji tam určo chci--ten pupík nemám kulatý,ale oproti tomu co to bylo to je nádhera,tak aspoň ten piercing to trochu zamaskuje

škoda jen,že se mi udělal ten sklad na pravé straně,jinak ta jizva by byla dobrá.

Jak máš dlouhou jizvu?Já 18cm.

arrow
profile_image
Ivuš
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

avis
Jdu do Brna, plastická chirurgie Berkova, operovat mě bude prof.Veselý. Jdu jen na abdo, na horní víčka nejdu.
Sonik
Díky, výsledek je fakt vidět, prsa hezky vyniknou.

arrow
profile_image
Ivuš
od 26. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
Taky se mi líbí naušnička v pupíku. Zatím jsem jsi ji nemohla dovolit, uvidím podle výsledku operace a když to bude dobrý, půjdu do toho. Už se fakt těším na nové bříško.
Ty masáže se dělejí hned po operaci? Nebo až po vytáhnutí drenů? Prý budu s dreny ještě několik dní doma?

Ivuš
masáž by se měla dělat až po zhojení jizvy--takže na čerstvou ne!Já byla s dreny v nemocnici--měla jsem jeden-v ut. operace v patek ráno vytáhnutí drenu a domů

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené