Smazat

Opravdoví muži už nejsou? !

Už delší dobu mám problém s muži.Líbím se mužům,ale problém je v tom,že jsem asi na dnešní dobu moc vybíravá a ti kterým se líbím já se nelíbí mě.Fakt ani jeden...

Přitahují mě vysocí muži s drsným(mužným) hlasem,kteří se umí za ženskou poprat,umí opravit to a támhle to. Dva takové jsem ve svém životě měla,pak už ani ťuk.Jak už jsem říkala mají o mě muži zájem,ale přesně ti co mě vůbec nepřitahují-nohy to má jako párátka,jsou to posr.anci (pardon) nebo to vypadá na 15 a neumí to nic udělat,všichni maminčini mazánci.Chci muže s velkým M a né ty dnešní košťata.Chtěla bych znát váš názor...
 

Já se spíš poslední dobou setkáváme se zcela nepoužitelnýma slečnama, které nemají co nabídnout, ale čekají na prince na bílém koni-pardon s bílým BMW S fajn chlapama se setkávám , řekněme běžně, ale pohybují se ve vyšší kategorii-tedy věkové, tak 30+ .

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky nemám chlapa, ale vím, že stále se najdou opravdový chlapi. Jen už jsou ženatý a nebo zadaný. Taky mám nějaké požadavky, ale buď se mě bojí a nebo si chtějí jen tak flirtovat.
Momentálně vím jen o jednom o kterýho bych měla fakt zájem. Flirtuje se mnou, bavíme se, ale stále mě nikam nepozval. Já si stále myslím a chci, aby mě ulovil chlap.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji aksile2aksile: na bílém koni-pardon s bílým BMW

Hihi, bílé ne, to je základní barva ) i když zrovna u bavoráka i tak za příplatek
Reaguji na Renatha:
Já bych Ti doporučila rozhlédnout se. Pořádně. S otevřenýma očima a bez předsudků. Uvidíš spoustu super kluků. Mimochodem - vážně myslíš, že si tihle mladí kluci barví vlasy? To teda vídám hodně málo

arrow
profile_image
minax
od 10. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Súhlasím že už veľa tých ,,normálnych,, u nás nie je. Pomaly sa vytrácajú aj základy slušnosti - chlap má otvoriť dvere a počkať kým žena nevojde, má ponúknuť žene doprovod, ak ide neskoro večer sama domov, má žene zobrať ťažké tašky z rúk, alebo má na prvom rande zaplatiť účet aj za slečnu a pod. Ak zakladateľka myslela tieto veci, tak 100percentne súhlasím, pretože dnešní chlapi sa ešte nechávajú pozývať od žien na kávu. Ale súhlasím so Zuzak, môžme si za to sčasti aj samy, pretože my sme chceli byť samostatné, zarábať aspoň tak ako chlapi, robiť všetky domáce práce, budovať si kariéru, tak sa nečudujme, že dnešný chlap nevie ani vymeniť sáčok do vysávača Celkovo sa menia hodnoty v životoch ľudí, ale zas nemôžme byť také zlé a povedať že problém je iba na jednej strane. Podľa môjho názoru ženy skĺzli ešte hlbšie ako chlapi. Ak stretnem nejakú ,,ženu,, v mikrosukni s hlbokým výstrihom, prípadne má ešte aj opuchnutú tvár od estetických úprav, ktorá často(česť výnimkám!) nevie povedať za sebou 2 súvislé vety, tak je to snáď aj smutnejšie ako tí chlapi.
Treba lepšie hľadať, určite to nie je také strašné, že by tí správni už celkom vymreli. Ja som si našťastie našla toho normálneho, tak už sa o to nestarám

Cituji panda08: Tak slev z nároků a hledej ve věkovém rozpětí 40+. Tam je takových ještě dost.

Ne každá mladá žena touží mít partnera ve věku svého otce.

Tu zženštilost asi neposoudím, tato věková skupina jde mimo mě, spíš mám pocit, že spousta mladých mužů je dnes pohodlných a nechce se jim opouštět mama hotel, což by mně osobně asi vadilo více než fakt, že si dvacet minut geluje vlasy.
A kde hledáš?Ono na diskotéce, v baru atd. samozřejmě potkáš spíše šamponky než kluka, který ti, řečeno tvými slovy, naseká dřevo.Takže bych se poohlídla v jiných destinacích-sportovní akce atd.
Kvalitních chlapů je dost, jen jde o to, co si pod tím kdo představuje.

arrow
profile_image
Jájulina
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak s tím až tak nesouhlasím. Mám spoustu kamarádů kluků (20-25 let) a většina z nich třeba vaří i víc než já. Nasekají i to tvoje dřevo, starají se o věci kolem domu atd. Samozřejmě, výjimky se najdou, ale to je tak se vším.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji aksile2aksile: Já se spíš poslední dobou setkáváme se zcela nepoužitelnýma slečnama, které nemají co nabídnout, ale čekají na prince na bílém koni-pardon s bílým BMW S fajn chlapama se setkávám , řekněme běžně, ale pohybují se ve vyšší kategorii-tedy věkové, tak 30+ .

naprostý souhlas...taky se setkávám spíš než s nepoužitelnými chlapy, s nepoužitelnými slečnami, které nemají co nabídnout (někdy ani tu krásu ne), víc než na čemkoli jiném jim záleží na vzhledu a na tom, aby hlavně nemusely makat a večer mohly jít někde dobře zapařit a pak se diví, že by si normální rozumný vysokoškolsky vzdělaný hezký chlap stojící o regulérní vztah o ně neopřel ani kolo
(když teda nepočítám starší zámožné pány, kteří se chtějí předvést s mladou slepičkou)

podle mě se zakladatelka asi pohybuje ve nesprávné společnosti nebo nevím

já mám skvělého chlapa - hezký, chytrý, šikovný ale taky nedám...

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Existuje plno opravdových a skvělých mužských , ale povrchní požadavky většiny žen a dívek v dnešní době bohužel nedovolují reálně žít.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Renatha:
Naprosto ti rozumim

arrow
profile_image
nik23
od 17. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně tohle hrozně připomnělo moji věčně nezadanou kamarádku... No a vlastně i mě samotnou v době, kdy jsem byla po rozchodu. Ženská dokud uvažuje hlavou, představuje si většinou prince na bílém koni a nebo aspoň superhrdinu amerických filmů.

Upřímně ale můžu říct, že nejlepšího partnera jsem objevila v chlapovi, do kterého bych to ani já na začátku neřekla. Měl spoustu dobrých povahových vlastností a chyby buď ze zamilovanosti "odstranil" nebo z nich časem "vyrostl"...

Dnes říká, že pro žádnou přede mnou nebyl tak dobrý partner, protože si to žádná nezasloužila.

Cituji Lusinda2: A kde hledáš?Ono na diskotéce, v baru atd. samozřejmě potkáš spíše šamponky než kluka, který ti, řečeno tvými slovy, naseká dřevo.Takže bych se poohlídla v jiných destinacích-sportovní akce atd.
Kvalitních chlapů je dost, jen jde o to, co si pod tím kdo představuje.

doporučila bych to samé... i když ani např. sportovní akce nezaručí, že nepůjde o mamánka.... Ale to člověk rozlouskne po pár schůzkách a může ještě utéct.

Cituji nik23: Mně tohle hrozně připomnělo moji věčně nezadanou kamarádku... No a vlastně i mě samotnou v době, kdy jsem byla po rozchodu. Ženská dokud uvažuje hlavou, představuje si většinou prince na bílém koni a nebo aspoň superhrdinu amerických filmů.

Upřímně ale můžu říct, že nejlepšího partnera jsem objevila v chlapovi, do kterého bych to ani já na začátku neřekla. Měl spoustu dobrých povahových vlastností a chyby buď ze zamilovanosti "odstranil" nebo z nich časem "vyrostl"...

Dnes říká, že pro žádnou přede mnou nebyl tak dobrý partner, protože si to žádná nezasloužila.

krásný příspěvek a souhlasím. O vzhledu to kolikrát nakonec není, hlavně u chlapů, vždyť těm stačí charisma a spol. (např. mozek ). Taky se dá něco napravit - chlap může po boku partnerky najet na zdravější styl života apod. Ale taky bych nešla do žádného extrému, abych si chlapa musela předělat kompletně, to neee.

Já si z přítele udělala taky lepšího partnera než kdy byl (předtím s žádnou ženou vysloveně nežil, jen chodil a často se třeba i dlouho neviděli...) a pokud spolu nezůstaneme (kdyby se cokoli stalo), tak jsem udělala lví službu své nástupkyni a přeju jí to.

Tak asi každá by chtěla mužného, silného a namakaného borce, který bude vypadat jako z reklamy, ale zároveň bude, hodný, něžný, romantický intelektuál a jako bonus ještě bohatý.

Problém je, že se dost často první část (svaly, mužnost, drsnost) neslučuje s druhou částí. Když se nad tím reálně zamyslíš, tak borci, kteří mají svaly, pravděpodobně tráví obden v posilovně dvě hodiny, pokud jsou ještě drsní a silní, budou mít i silácké řeči a určité mužské drsnější koníčky.

Hodný něžný intelektuál ale prostě nebude obden chodit do posilovny, koukat každý den pouze na hokej a nebude mít potřebu se s ostatníma rvát nebo vyvolávat konflikty.

Navíc teď jsi asi pěkná holka a chlapi, který se ti líbí, taky...ale uteče dvacet let a z tebe rozhodně už krasavice nebude a i ten největší krasavec a mužný typ zplešatí a ztloustne. Doporučuju se zaměřit na trvalé hodnoty člověka, ne na něco pomíjivého jako jsou svaly a vzhled.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Musíš si říkat, že jsi ještě takovýho muže nepotkala.. Taky mývám takový pocit.... ono se říká na vzhledu nezáleží, ale přeci nebudeš chodit s někým, kdo se ti nelíbí.... kdo není tvůj typ. Ještě si počkej, oči na šťopkách a až ho potkáš, určitě tě píchne do oka.... Někdo má takový vkus jiný takový, ale rozhodně by tě neměli soudit, že si vybíráš podle vzhledu...

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

hmmm, s názvem souhlasím....ale asi to není jednostranné, s babama to asi taky kluci nemají dnes lehké....
ale taky se mi zdá, že jsou dnes chlapi zženštilejší, co se týče vnějšku i vnitřku...a hlavně pasivnější...mnohem víc vidím dnes nějakou iniciativu, co se týče dvoření, "lovení" spíš u holek, které bojujou o chlapy než aby to bylo naopak...i u kamarádů se setkávám se stanoviskem, že ženská se má snažit a oni spíš dělaj drahoty a při sebemenší námaze zdrhnou....takže role se trochu obrací)) někomu to možná vyhovuje, ale mě to přijde dost nepřirozené, přeci jen si myslím, že chlapi mají v sobě nějak zakódované to, že si chtějí partnerku nějak aspoň malinko "vybojovat" a ženský zase chtějí gentlemena, který jim dá najevo, že o ně stojí....(samozřejmě vše v rozumné míře)
ale možná dnes neni moc o co bojovat no )

a pak už tu bylo řečeno, že si asi moc náročná, což asi jo, ale to třeba já taky)) zas si ale myslím, že člověk by si měl dobře vybírat a nespokojit se s málem, jen aby někoho měl...ale samozřejmě dokonalý není nikdo, ani my, takže je dobré být trochu realistický))...
pak jsou taky věci, které člověk ovlivní těžko a nedají se mu moc zazlívat - někoho prostě přitahuje (ať už vnitřkem nebo vnějškem) každý druhý, někoho málokdo, každý je jinak komplikovaný, těžko se do něčeho nutit....myslím, že se vzhledem tohle ani nesouvisí...

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Majklik:

 

Váš příspěvek

Opravdoví muži už nejsou? !

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené