arrow
profile_image
Vegetka
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už to mělo přijít dávno, ale bohužel až teď jsem si řekla "stop". Je mi 21 let a vážím 107 kg[ Je to děsná váha, i když lidi mi ji teda nehádají. Myslí si, že mám méně. Ale možná je to jen milosrdná lež z jejich strany. Ale je fakt, že i když jsem kdysi nebyla takové prasátko, ale vcelku "normalní" postavou, tak ručička váhy ukazovla docela vysoké číslo. No takže teď jsem se konečně pořádně odhodlala. Kašlu na drastické diety, které jsem po týdnu vzdala. Jem totiž člověk staršně netrpělivý, musím mít vše rychle, takže nejlépe bych tak chtěla shodit všechno a hned. Ale to nikam samozřejmě nevedlo, takže na to půjdu s rozmyslem. Budu opravdu těžký boj. Rozhodla jsem se do toho jít sama, tedy bez odborníka (alespoň prozatím), takže budu ráda za jakékoliv rady, co by jste doporučovaly u tak vysoké váhy. No a pokud by se našel někdo v podobné situaci jako já, společné hubnutí by taky nebylo špatné. Většinou, co tu koukám, tak potřeuje shodit jen tak 5-10 kg.

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vegetko, a kolik měříš? Aby se vědělo, kolik kg máš navíc ... Každopádně já bych ti doporučila zvážit tu odbornou pomoc. Pokud budeš hubnout pod dohledem, uděláš to zdravě, chytře a s trvalým efektem ... a ohromné plus je, že budeš mít nad sebou dohled, kontrolu a větší motivaci.
Jsem přesvědčená, že se musí změnit celý životní styl a přístp k životu a stravování jako takovému. Odborná pomoc není finančně nedostupná, zvaž to

arrow
profile_image
Sanny
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vegetko držím moc palce a líbí se mi tvé pevné odhodlání.Jen aby Ti vydrželo.Ale možná by stálo za to alespoň konzultaci s výživovým poradcem,aby jsi třeba hned na začátku neudělala zbytečnou chybu.Jinak já doporučuji doplněk stravy Chrom, který redukuje cukry a tuky v těle a navíc omezuje chuť na sladké.Ale tohle je jen opravdu malý doplněk, který mi pomohl.Samozřejmě úprava jídelníčku a přiměřený pohyb k tomu patří.
Tak držím palce.

U nás máme poradnu a chodí tam pacienti,kteří už mají velkou nadváhu a hrozí jim velké zdrav. rizika . . .ale může tam jít i člověk,který řeší třeba i jen 10 kg nadváhy.Naše sousedka z baráku tam chodila a co mě tedy vcelku udivilo,tak ji pan doktor naordinoval hubnoucí koktejly,myslím,že se to jmenovalo reduta,redita,tak nějak . . .velká modrá krabice.Výsledek se sice dostavil rychle,ale ne nadlouho,protože se vlastně nenaučila jíst . . .pak začala chodit do Stobu?,Sice tak rychle nehubla,ale naučila se rozeznávat potraviny,které koupit a neskrývají ukrytý tuk . . .něco jako je pořad Jste to,co jíte . . .tam jim ty potraviny taky vysvětlují. Je to již několik let co takhle válčila se svými kilíčky a pořád se drží . . .. Není to nic jiného než se naučit jíst pravidelně po 3 hod. v malém množství a kvalitní plnohodnotné potraviny.Já osobně občas taky válčím s nějakým kilem,ale dost se i zajímám o to co jím a v tom mi pomohly na webu jedny úúúúžasné stránky.Písnu ti do vzkazíku jejich název . . . .

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Vegetka:
Pokud chceš hubnout sama, tak je vhodné si nejdříve něco o té výživě nastudovat. A nemluvím tu o ženských časopisech typu dieta, ale o odborných publikacích pro zdravotnické školy a sportovce.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vegetko,
rozhodla jsi se správně a zhubni všecko. Doporučuji Vysokou školu hubnutí od Edity Sipeky. Stejně je to všechno na Tobě, a když diety nesnášíš- já taky-. tak je to pro Tebe to pravé. U nás ve špitále je obezitologická poradna, náš rekordman zhubl přes 80 kg a byl i v Květech a Blesku. Ale zázraky se tam nedovíš- prostě méně a častěji jíst, víc se hýbat a mít se ráda. A pokud něco, tak důraz na bílkoviny a vlákninu, to se dá. Já osobně jsem od Edity okoukala jednodenní půst- jen voda a černý chleba- dá se to a člověka to nakopne- třeba každý pátek.
Nemyslím si, že nejdůležitější je nejdřív studovat odb. literaturu. Důležité je začít- dnes. Dobrá je i Iva Málková - STOB.

Držím palce, Maria

arrow
profile_image
Nattalíí
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky Vegetko ,na hubnutí je úplně nejlepší (i zmé vlastní zkušenosti) SPINNING!! Moc mi pomohl za 4 hodiny je vidět výsledek!

Reaguji na Nattalíí: No nevím jestli je to teď možné v tom jejím stavu (Vegetko - nic ve zlém ) - přece je to pro tělo velká zátěž, mohla by jsi něco oddělat. Chtělo by to při její nadváze pomalu, poté přidávat.

arrow
profile_image
funicka
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Vegetka:
Ahoj, ráda bych se stala tvojí spolubojovnicí
V září 2010 jsem se pustila také do velkého a razantního hubnutí, nicméně s rozumem. Na váze se objevilo 129 kg (při výšce 175 cm) a já se rozhodla se sebou něco dělat. Včera mi váha ukázala 116 kg a stále chci pokračovat. Největší úbytek vidím ale na oblečení - z velikosti 52/54 jsem nyní na 48 (většinou). Hubnu sama (bez odborné pomoci), často chodím pro rady sem, na Omlazení.
Ráda bych se k tobě přídala proto, že hubnutí se nyní (cca 2 měsíce) zastavilo a nemůžu s tím hnout Snad nám to půjde společné lépe

Měla jsem hodně vzkazíků ohledně těch úúúúžasných stránek,které jsem doporučovala tazatelce,tak vkládám odkaz,snad to nesmažou http://www.f-sport.cz/bb/index.php

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zlobidlo:
Tyhle stránky jsem objevila už před časem a nevím co je na nich úžasného
Za prvé - vypadají opravdu, ale opravdu děsně, nepřehledné, články staré 7 let,..hrůza
Za druhé - některé věci jsou tam pravdivé, ale spousta je úplná blbost a všechno je tam jen jako dogma - bez vysvětlení. Jako jen tak říct "nejlepší snídaně jsou vločky" - proč?? Nebo "luštěniny jsou špatné, jsou to krátké sachry" - to je opravdová perla. Nemluvím o tom, že tam zakazují tuky (to letělo tak před 20 lety) a doporučují opravdu nízký příjem kcal.

Tazatelce bych teda neradila se tím striktně řídit. Naopak zkusit třeba ten STOB, ten si myslím,že je kvalitní, člověk má nad sebou kontrolu, ale i psychickou podporu..

arrow
profile_image
Vegetka
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky děkuju za rady. Samozřejmě literatury mám nastudované spousty, projeté diskuzní fóra tady na omlazeni, ale jedna věc je teorie a druhá praxe. Jak říkám, prakticky vím, jak bych to měla dělat, ale můj problém je ten, že vždycky chci všechno hned, hned, takže nakonec sklouznu k tomu, že jím moc málo, což taky není dobře a dopadne to jak jinak, než že za dva týdny je po hubnutí. Jo a jinak měřím teda 172 cm. Ale s čím si moc nevím rady, je to, jak bych měla večeřet? Většinou v ukázkových receptech na netu jsou vařené večeře, což se mi teda opravdu vařit nechce. Takže s tou večeří moc nevím. asi máte pravdu, bylo by v mém případě si nechat poradit a pomoct od odborníka, ale mě se prostě do toho vůbec nechce. Cítím se trapně, že bych měla někomu vykládat, kolik vážím, atd. Něco jiného je probrat to anonymně tady a něco jiného "pochlubit" se tím někomu naživo.

arrow
profile_image
Vegetka
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na funicka: Teda, šikovná holka, snad budu mít taky tak pevnou vůli jako Ty. A jakpak to děláš? Teda jak zhruba vypdá Tvůj jídelníček a jak to děláš s cvičením?

arrow
profile_image
funicka
od 7. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Vegetka:

U mě největší změnou bylo asi to, že jsem začala cvičit - koupila jsem si eliptical - cvičím na něm asi 45 min. 4x týdně, 1x týdně zumba + občas nějaké posilování. A jídelníček? Naučila jsem se snídat - a snídani si fakt užívám (nejčastěji to, co upeču). A další rozdíl jsou večeře - už žádné rohlíky aj.
Ale poslední dobou to jídlo docela flákám, proto bych za spolubojovnici byla ráda

arrow
profile_image
Vegetka
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na funicka: A copak si teda dáváš na ty večeře? Jak s něma pořád válčím, nevím co si vždycky udělat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené