Smazat

Opustil mě kvůli jiné, se kterou ani nechodí

Ahoj holky, kluk, terého miluji mě opustil kvůli jiné. Podle všeho mě pořád miluje, chce mě vídat, ale jí chce teď víc. Má t s ní prý komplikované a musí na ni pomalu. Takže se ani nedá mluvit o vztahu.

Ahoj holky,

stalo se mi to, co z mnoha holkám. I když u mě je to možná terochu komplikovanější.
Měla jsem přítele, se kterým jsme se po 4 letech rozešli. Byli jsme tehdy mladí 24 a 25 let a byli jsme svými prvními partnery. On tehdy trochu začal podléhat kamarádovi, který se do mě bezdůvodně navážel a přítel se k tomu neuměl postavit. A pak se dáříct trochu náš vztah flákal (nechtěl intimnosti) a já pochybovala o jeho lásce. 2 měsíce jsem se to s ním snažila spravit a on jen sliboval. Bála jsem se, že mě opustí, tak jsem to sama spíše demonstrativně a unáhleně skončila (dnes bych vše řešila jinak, ale prostě jsem byla mladá a nezkušená). Měla jsem i hodně starostí, starala se sama o postiženého otce a ten navíc dva měsíce ležel ve vážném stavu v nemocnici a místo opory jsem byla pořád sama. Přítel si odjížděl bavit se.
Nicméně, ja říkám náš rozchod byl taková formalita. Vlastně jakoby se nic nezměnilo až na intimnosti. Prostě jsme spolu vyráželi ven, psali si, svěřovali se a spoléhali jeden na druhého. Vybírala jsem s ním byt i nábytek. Když potřeboval radu šel za mnou.
Přítel pak náš vztah chtěl obnovit a já taky (až teď mi po letech došlo, že on vlastně sám nikdy nic neudělá, ale je to pozdě)....jenže nás osud svedl na stejné pracovní místo. Již za studií jsme tam měli společnou praxi a bylo to hodně lukrativní. A to byl začátek všech problémů. Přítel při mé nástupu povýšil (působil tam již dřívě) a našel si kamaráda a začal si užívat života a návrat ke mně najednou utichl .Objevoval se ten zájem ve vlnách. A opět se stalo, že můj táta bojoval o život a já takhle prottrpěla nonstop péči a práci asi 5 měsíců. On jen koukala nesnažil se mi pomoct (prostě on asi neví, jak i kkdyž ho to mrzí). nicméně náklonost mi dával najevo dáry apodobně. Bylo období, kdy jsem to vzdala, ale jakmile cítil, že já už se mu vzdaluju vždy si mě přitáhl zpět. Přátelé nás stejně vždy brali, jako pár a říkalimi, že mě miluje (mysleli si, že já nechci jeho a ono to vlastně, tak nebylo, potřebovala jsem jen od něj nějakou interakci a jistotu, že to myslí vážně).
V podstatě 4 roky jsme randili, řešili problémy (které vznikali z frustrace, že spolu nejsme - nicméně se vše vždy zdálo vyřešené). Jenže on byl schopný se mnou tři týdny randit a pak dva týdny bez upozornění dělat, že nejsem.....byla jsem z toho frustrovaná, zmatená a aublížená. Mnohdy jsem se pak naštvala, možná zbytečně, ale kkdyž to někdo dělá opakovaně, nejde to vydržet.
Byli opravdu chvíle, kdy jsem si řekla, že už ho nechci a on to prostě vycítil a ozval se.....takto to byly 4 roky. Kd yjá kvůli tomu s nikým nebyla a nechtěla. Dělal krásná gesta, v opilosti mi vyznal před kamarády lásku...ale byl problém, když jsem se zeptala, zda konečně můžu nějak brát, řekl mi, že ne, že mi jen chtěl udělat radost. Jako dítě, které neumí přiznat city. Ani na otázky, co che neuměl odpovědět. Teď zpětně mi řekl, že on nerad něco finálně rozhoduje a ajá, že mu řekla, že s nim chci být a že jsem čekala, jak se tomu postaví. Ale, že on se neumí rozhodovat....

Před rokem jsem mu řekla, že ho miluji a chci s nim být a on prostě pořád říkal, že tomu dáme nějaký vývoj. Jenže samo se nic nevyvine. Bohužel po tom jsem se od kamarádky dozvěděla, že před lety odešel z Vánočního večírku opilý s jednou holkou (když jsme byli psolu) Jeho to mrzelo a říkal, že nic nebylo. Jenže s nim začala laškovat asistentka a já na to musela kouat a on se nechal a nakonec si ji před mýma očima odvezl z dalšího Vánočního večírku. Pro mě to byla poslední kapka. jenže se hend omlouval, že ji tam jen nemohl nechat, že zvracela, nic nebylo. Dokonce o tom přesvědčoval moji mámu a že mě hrozně chce. Zase jsme randili....ale zase se to nevyvíjelo. Bylo to tím, že on prostě neumí se k věcem postavit. Navíc se pořád vracel ke starým věcem před lety, že jsem mu třeba řekla v afektu něco ošklivého a nemohl to prostě nechat být.
Na jaře jsem v práci skončila, potřebovali místo pro známou a začala se ve všem plácat. Prožili jsme spolu krásné dva týdny a chodili na Mistrovství v hokeji. Já si myslela , že spolu už chodíme, ale jakmile hokej skončil zase se neozval. Tak jsem to vzdala.....a dostávala se z toho a a ni si kvůli tomu nezvládla hledat práci.
Po několika týdnech se u něj pořádalo grilování s přáteli. Byl pozorný bylo vidět, že mě rád vidí (ono ty roky bylo vidět, že jsem pro něj důležitá, jak na mě koukal, dárky, zájem, ani vztah neměl a myslim, že ani žádnou holku na sex) a připravil podle internetu pro mě koktejl, co mám ráda i speciálně jídlo, co mám ráda.....a druhý den mě pozval na schůzku. Já jsem dlouho váhala, řekla jsem mu, že prostě já chci vztah a nechci si zase ublížit. Ale přemlouval mě a šli jsme, opět jsme se začali stýkat a já myslela, že je to vztah. Pak se to na hvíli zase narušilo tim, že neměl čas a hodně práce. Měla jsem narozeniny a pozval mě do Němeca do aquaparku,a el pořád neměl čas tam je, říkal, že se těší, že tam pojedem ajkpo pár. Jenže mě nebavilo už o to prosit a vzdala to, Přišla odmlka. Vše bylo těžké tím, že jsem nebyla v pohodě, že nemám práci a do toho nějaé starosti doma. Ne už o tátu, tomu platím prima péči a už jsem v tomhle jakoy uvolněná.
Prostě jsem na rovinu napsala, že já chci vztah a že jestli mě chce jen jako kamarádku, anebo má jakýkoliv problém být se mnou ať to řekne. Napsal, že tak to není, že mě má strašně moc rád a jsem pro něj extrémně důležitá. Když jsem se ptalal, zda je problém, že mě nemá rád jeho kamarád, tak tvrdil, že to problém neni, že v to mstojí za mnou.
I jsem mu dřív řekla, že se občas bojim, že si mě drží do doby, než si najde jinou anebo mladší. Mně je 29, jemu 30 nyní. Tvrdil, že to určitě ne.
No atak jsme spolu prožili fajn týdny, konečně psal, zvla mě na prima schůzky, plánoval dovolenou. Nevraceli jsme se k minulosti, on nedělal ty odmlky a já vše tolerovala. Že nemá tolik času atak. paradoxně, dyž byl největší klid, ztratil zájem.
Bylo to v době, kdy měl hodně práce. Měl dvě akce a jednu mimo republiku. Takže jsem se moc neviděli. Ale říkal, že jak se vrátí půjdeme tam atam...psal mi, jak se na mě těší a plánoval. Nikdy neodpovídal, tak rychle a já si řekla až se vrátí, tak to rozseknu, on prostě na to neni. I první chození jsem musela začít já. Všechno jsem si úplně malovala. Vrátil se a měli jsme jít v pátek a v sobotu ven. Pátek zrušil den předem, protože měl něco s rodinou (nevím, zda je to pravda). Šli jsme v sobotu a bylo to fajn, jen tvrdil, že na něj něco leze, tak jsem to nechtěla lámat přes koleno a řekla jsem si příště....
Pak jsem měla svátek a doufalal v oslavu, ale řikala jsem si, že je nemocný a nechala ho. Druhý den, mně narychlo někam zvla, mně se to nehodilo, ale povolila jsem a vše kvůli němo překopala. A hodinu před tim mi to zrušil. Trochu jsem se naštvala, ale nijak zvlášť. tak mi volal /myslim že mě chtěl vytočit, ba yjako za nic nemohl). A jajsme mluvili vypadlo ze mě...tys někoho potkal? Ale přišlo mi to nemožný...ale ono se ozvalo, že ano. A začalo peklo. Druhý den jsme se sešli. Přiznal mi, že na té akci potkal holku a že se mnou by to teď nemyslel upřímně (je o 6 let mladší a živí se jako hosteska, mně ji ostršil a řekl, že dělá pro pojišťovnu). A že já si vše blbě vysvětlila, že se mi bál říct, že bych byla jen kamarádka, protože bych ho pak nechtěla vidět. Že je najednou problém, že si nerozumim s jeho kamarádem (je to xlet stará záležitost a nevidim problém s nim být za dobře) a že ho mrzí, jak jsem to brala. Že mě za nos netahal (podle mě ano, já mu řekla dopředu, jak toberu) a když jsem prý flirtovala bral to, že si dělám srandu. A že si myslí, že spolu nemůžeme být šťatsní. že se ten náš otevřený vztah tím uzavře a třeba za půl roku, ale nebudeme na sebe čekat.
Poprosila jsem ho o šanci a on si vzal 2 dny na rozmyšlenou. Já mu řekla, že ho milujua chci atak. Po dvou dnech mi napsal, že mi šanci dá a domluvili si rande (zpětně jsem se dozvěděla, že mezi tím s ní měl schůzku - nechápu proč pak tedy mi tu šanci dával). Nicméně si to zase v den schůzky rozmyslel a kvílel do telefonu, že mě nemůže vidět.
Nicméně mszitím se mi i sám ozval a poté jsme s epotali na společné akci s přáteli. Já mu řekla, že kdyby si to rozmyslel můžeme být spolu. Že já to, co máme (jsme na sebe napojený, jsme nejlepší kamarádí a ja manželé, jenže bez fyzickkého naplnění, které jsmem chtěla, ale on prostě sám nic neudělá, což už vim) přece takhle nezahodíme. Že jsme ještě před měsícem oba chtěli být spolu. Že on mě do toho vracel. Sám mi řekl, že s tou holkou nechodí a nemiluje ji. A źe je zmetaný a že neví.
Já ho miluju celou dobu a teď jsem byla š´tastná a i zamilovaná.
Mezitím se mi třeba ozval, jak se mám. Pozval mě i na večeři, ale že jako rande to necítí. Jednou se spolu objevili na faceboou i sjinou kamarádkou. Tak jsem mu na to napsala, že vidím, že si vybrala půjdu mu z cesty a zase mi začal psát, že s ní neni, že to má nějaký vývoj a že je zmatený a aže neví, co bude. Že mě má strašně moc rád, jsem super člověk, kterých je málo a kdyby se něco změnilo hned se mi ozve. Že neví, zda dělá dobře a že neví, co bude.
Společným přáátelům přiznal,že to se mnou bral vážně, ale nevyvíjelo se to
Pak měl velkolepou oslavu 30-tých narozenin. Mrzelo mě, že mě nepozval. Jsme takhle spolu 8 a čtvrt roku a najednou tam nesmím. Řekla jsem, že mě to mrzí, ale on mi na to napsal, že ví, že nechci být, tam kde je ona.Ale řekl mi, že ho mrzí, že jsem tam nebyla. Trochu na hlavu.
Po nějakké době se mi zdálo, že spolu nejsou. Má kamarádka ke mně si cice byla tvrdá, že on se zblbnul, že to na něm, viděla, ale dodala, že na té oslavě se vše jevilo spíše jednostraně. Ale, že prostě teď nemám, jak ho utáhnout.
Zusila jsem ho po nějaé době pozvat na squash, protože mi chyběl a ta nějak jsem chtěla vědět, jak to je. Vše bylo super, jako jindy. Koukal na mě, byl milý, hecovali jsme se, vyprávěli si. Chlubil se mi věcma a tak. Popřále jsem mu k narozeninám (bohužel původní dárek výřivka propadla), tak jsem mu jen dala čokoládu a on hned, že má pro mě dárek doma, že mi chce popřát k tomu svátku. Takže jsem pro něj jeli a popřáali si v autě. Pak jsme seděli a dostali se k tomu všemu. Přiznal, že kdyby jí nepoznal, byl by asi se mnou. Mě má strašně moc rád a n
 

Přiznal, že kdyby jí nepoznal, byl by asi se mnou. Mě má strašně moc rád a nidy nebude moct říct, že ke mně nic necítí. Rád mě bude vídat. S tou holkou je to prý nadlouho, protože ji podváděl kluk se, kterým byla 7 let, ale i se k němu pa vrátila. Stýkají se 8 týdnů a on ji nesutečně nadbýhá a dobývá. Nemyslí si, že ho bere jen jako kamaráda a myslí, že jí s nim je dobře. Nevim, jak to mají, ale nechodí spolu. Slečně je 24 a živí se jako hosteska. Dívala jsem se na sociální sítě, nedalo mi to a má ho plné selfie z barů, v prádle, z kabinek a z postele v prádle, fotí si výstřih. Jeví se starší, aparadoxně než já. Až na sebeprezentaci je úplně normální, jen je vidět, že si hraje na modelku. Líbí se jí dávat vyzývavé fotky ajak jí to chlapi komentují.
nevím jestli je opravdu, tak zdrženlivá při této prezentaci a v tomto věku. Je to možné? Já mám za to, že holka ho spíš bere,. jako kamaráda, on ji nadbýhá, zahrnuje jí dárečkama, pozorností a růlzně ji zve....taky se zdá, že ho sbalila ona. tak proč s nim pak nechodí. Sám mi řekl, že by ho nenapadlo takovou holku oslovit.
Mě asi miluje, ale sám to v sobě si zakazuje, protože ona ho láká. Asi potřebuje i něco zkusit jiného. Jí chce prý víc. Aby ne, když randí s ní a já už jsem okoukaná. Nevím, zda on by byl v pohodě, kdyby měla někoho já. Myslim, že ne.
Já opravdu nechápu, co ta holka může chtít, jestli je v tomhle věku opravdu, tak zdrženlivá, i když se prezentuje, takk jak se prezentuje. Napadlo mě, že to stále i nemá srovnaný se svym ex. je to takový ten alfa samec a bohatý. Proti němu je můj přítel pouhý chlapeček.
Strašně tím trpím a pořád věřím, že spolu nebudou a my začneme konečně znovu, že se to musí stát, aby si některé věci uvědomil. Ale taky to může být úplný kkonec a on bude s ní. I kdyby ho nechtěla z lásky..
Nevím, jak dál, jak můžu bojovat, když ona ho láká víc. Mám se s ním stýkat, nebo ho úplně vymazat. Mám pořád šanci. Chce ho ta holka. Mám v sobě tolik otázekk a vůbec nevím, ja dál Tohle mi bude trvat hodně dlouho odžít. Mám pocit, že čím dýl jsem bez něj, tim je to horší, než-li lepší.
Včera mě i objal a láska a cit z toho cítit je, při loučení jsem mu chtěla dát pusu na tvář a on mi ji dal na pusu. Mám pocit, že neví sám, co chce, ja řikal nedávno nemá rád, když se musí rozhodovat.
Jenže ona je takové lákadlo, že veškeré naše plány a vše mezi náma radši riskne. Moc mě to bolí.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Uffff. Prý trochu komplikovanější

No nic. Zakladatelko, chápu to dobře, že ses tady v tom zmatku zasekla asi na cca 10 let, resp. na 4 roky ve vztahu a následně na 6 let v nějakém podivném pseudovztahu?

Tak stručně. On tě už 8 let tahá za nos, má tě jako jistotu, když se zrovna nudí a ty se chováš jako zamilovaná blbka, pořád ho řešíš, přemýšlíš o něm a nežiješ pořádně vlastní život. Jak tohle asi může dopadnout? Vy dva se dohromady už nikdy nedáte, vždycky budeš jenom ta "jistota". Případně ho zblbne nějaká jiná a on s tebou přeruší styky, ty se z toho potom sesypeš.
Nemá tě co bolet, ten kluk je normální ha..zl a čím dřív se ho zbavíš, tím líp pro tebe.

Zaekla jsem se v tom na 4 roky, spolu jsme takhle přes 8 let. Já se kolikrát odpoutala, ale zase podlehla. Sama vím, že jsem hloupá anaivní a nejvíc se zlobim na sebe. racionálně vše vím, ale srdci poručit nedokážu. Vyčítám si to hlavně sama sobě.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Míšenka86: Mě asi miluje, ale sám to v sobě si zakazuje, protože ona ho láká.

A ne, promiň, ale nemiluje. Myslím, že čím víc ty na něj čekáš, doufáš a skoro ho prosíš o šanci, tím víc on se ti vzdaluje a jakési to pouto či co jsi to psala (promiň, nechce se mi to v tom románu hledat...) je už dávno přetrhané na kusy.

arrow
profile_image
Janča21
od 12. 6. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Řeknu to na rovinu jak to na mě vyznělo... Zbláznil se do ní a tobě teď bude nakecávat všechno možný, aby měl nějaké zadní vrátky kdyby to nevyšlo. Kdyby to nevyšlo tak pak spolu zase budete / nebude, a jak ho uhrane nějaká jiná tak bude znovu uhánět jí.

Souhlasím s příspěvkem výše, že tě nemiluje, protože kdyby tě milovat, toto by nikdy neudělal.

 

Téma Opustil mě kvůli jiné, se kterou ani nechodí je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené