arrow
profile_image
Wilunka
od 30. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Trápí mě můj nosík - není to až taková hrůza,ale nejsem s nim spokojená a mám z něho prostě komplex :/ Mám jít na ORL vyšetření, protože jsem ho v dětství měla asi 2krát zlomený a furt se k tomu nemůžu dokopat (asi půl rok) - třeba mi tam zjistí, že mám fakt špatnou průchodnost či něco a mohla by mi zákrok uhradit pojišťovna. (Hrbolek na nose mám). Chtěla bych se Vás zeptat jak tohle ORL vyšetření probíhá?? Co se tam děje, co mi budou dělat?? Mám hroznou zkušenost z děství, že když sem tam byla s rýmou, že skoro všem dělali tu punkci ( špejle v nose skoro až v čele). To by mi snad nedělali ne?
Jinak klasika i kdyby mi byla doporučena operace mám hrozný strach z narkózy...Jsem až takovej posera, že se bojím, že fakt umřu - že se z ní prostě neproberu. Budu ráda za jakýkoliv Váš názor či radu!

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nic hrozného Tě tam nečeká, zavede Ti do nosu rhinoskop, vypadá to jako úzká kovová trubička, určitě to nebolí, jen je to trochu protivný, ale trvá to tak minutku.Punkce Tě na 100% nečeká, jen je potřeba zjistit jestli nemáš nakřivo přepážku po těch zlomeninách.

arrow
profile_image
Wilunka
od 30. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na benjaminek:
díky moc. Jen se bojim aby nebylo nějaký spešl vyšetření kvůli tý přepážce...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené