Smazat

Otrávený pes, výhružné vzkazy - Co dál?

Ahoj holky, dneska jsem se vrátila ze školy a najdu v ložnici na posteli mrtvýho pejska .. Ve schránkách máme anonymní vzkazy - například: "Je čas". Nebo "Každý už musí skončit". Přítel přijede až v sobotu a vůbec nevím co do té doby dělat. Mám denně 10 nepřijatých hovorů, i přítel - když to zvednu, tak je ticho. Nejdříve jsme mysleli, že to jsou pubertální děti, ale začíná to být čím dál horší.. Co bychom v tomhle případě měli dělat ? Policie nám řekla, že pokud se zatím nic "neděje", tak to máme nechat být a pořádně zavírat dveře .
 
1. . .891011
arrow
Neprodává v Bazaru

ale žertovat o takovýhle věcech....no mně to hlava nebere a koukám, že je i nové téma o falešných uživatelkách. Během chvilky už má 7 stran. To si počtu zajímavé věci.

arrow
profile_image
Eviss mojeid
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Musím říct, že příspěvky CandyD v téhle diskuzi mi opravdu neseděly, ale nechtěla jsem rýpat.. Holčina žije asi v imaginárním světě s imaginární čivavou a přítelem, bytem vybaveným za statisíce, je v 1.měsíci, ale pak se vrátí k modelingu Akorát je trochu zapomnětlivá

arrow
Neprodává v Bazaru

příště už budu číst takové příspěvky jedině s popcornem

arrow
profile_image
Hermionka7
od 20. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hmm, tak teď jsem zklamaná a asi jsem byla i naprosto naivní.. už mi tedy nesedělo to, že slečna nechtěla říci, jakou má nemoc, ale pak jsem si řekla, že je to pro ni třeba nepříjemné a nechce o tom mluvit..
těhotenství jsem jí moc přála a dokonce jsem jí i gratulovala..
a teď jsem začala už dost pochybovat, když psala to o těch zablokovaných číslech, protože vím, že to nejde jen tak zablokovat, když si člověk vzpomene, že by se mu to hodilo..

Achjo, nechápu, že se někteří dnešní mladí baví takhle, vždyť to nejsou témata, z kterých by si člověk měl dělat srandu

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Eviss: Musím říct, že příspěvky CandyD v téhle diskuzi mi opravdu neseděly, ale nechtěla jsem rýpat..

Nápodobně. Bych nečekala, že někdo může něco takového dělat.

arrow
profile_image
marbee
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to hrůza, takhle lhát... Mimochodem, ocenila bych například SZ s tím, co vyplulo na povrch o Aysel, neorientuju se

arrow
Neprodává v Bazaru

Ale tak zase téma o těhotenském testu tady měla...psala tam, že je v zahraničí..takže to by sedělo, že vrátila do čr kvůli těhu..a ten byt za sta statisíce už tady třeba měli.. ne?..co?..

arrow
Neprodává v Bazaru

ted jsem pročetla zběžně jeste jedno téma a tam píše, že byt mají..takže to taky není zase tak velká odchylka...ale nevím no..všichni jsou tu divní..

arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je to husa z takovéhleho smutného tématu si dělat srandu, nám pejska otrávili před pár lety, venku něco snědl, tenkrát tam chodil nějaký magor co neměl rád psy a sypal venku jed na krysy, to že se pes otrávil jsme poznali během hodiny, kdy jen chodil po bytě kňučel a zvracel krev, takže by to dotyčná snad poznala !! Akorát mě štve, že jsem měla minule takovou radost, že otěhotněla a tak jí to přála no tak třeba nás zas něčím překvapí až si změní nick

arrow
Neprodává v Bazaru

arrow
Neprodává v Bazaru

ať je slečně kolik chce, dělat si srandu z takových věcí,....to mi fajn nepřijde no,doufám že se pobavila

Reaguji na nepenthe:

arrow
profile_image
Ornella
od 12. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adinka3:

1. . .891011
 

Váš příspěvek

Otrávený pes, výhružné vzkazy - Co dál?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené