Smazat

Ozve se?

Ahoj, do deníčku napíšu něco s čim bych potřebovala poradit.. Bude to působit jako bych psala do bravíčka, tak se omlouvám :D opravdu nejsem puberták ;)

Jak už jsem psala, potřebuju poradit.
Byla jsem s jedním super klukem na "schůzce".. prostě jsme se poznali přes internet, asi měsíc si psali, on mi ke konci psal zlatíčko, miláčku, bla bla bla a jak se těší až se uvidíme.
Nečekaně mi napsal, že už nechce čekat až se poznáme a že za mnou jede. Bydlíme od sebe šedesát kilometrů. Já s ním vlastně nic mít nechtěla, protože na internetu se mi zdálo, že bychom si nerozuměli.
Když přijel, bylo to úplně opačně. Šli jsme se projít, povídali jsme si, vyklubal se z něj přesně ten typ kluka, který mi zaujme. Nejen že mi přitahoval fyzicky, ale dokonce se mi hrozně líbilo jeho vyjadřování a chování. Byla zima a ptala jsem se ho jestli nechce jít ke mně domů, řekl že ne a že si můžeme povídat v autě. Tak jsme si povídali ještě asi hodinu a půl. Při loučení jsme se dlouze líbali a tak no a nakonec jsme odjeli pryč a měli sex.

Nevím jestli je to zas taková chyba ale! Hned ten večer se mi ozval a psal, že by si to zopakoval atd. Další den nic a to mi vždycky psal každej den. Po třech dnech jsem mu napsala já a zase jsme si chvilku psali.. Od toho uplynuly další čtyři dny a on nic. Jsem z toho zoufalá Co myslíte? Neozývá se proto, že dostal sex? Ačkoliv sex nevyplynul z jeho iniciativy? Začala jsem s tím já... Je možný, že si myslí, že se vyspím s každým... Měla bych se ho narovinu zeptat, jestli se chce ještě vidět? Taky důležitá věc, je o deset let starší, tak si myslím, že by měl mít rozum...
 
arrow
profile_image
Barbra007
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už mu nic nepiš,kdyby chtěl,tak se snaží sám...

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky důležitá věc, je o deset let starší, tak si myslím, že by měl mít rozum...
A měl by být bez manželky.. o 10 let starší chlap, nemagor a dle tebe fain, je tutově ženatý.. Spoustu chlapů si píše na internetu s holkama a když je příležitost, tak si užijou.. Neznáš ho, víš vůbec o něm něco, co se dá ověřit? OP např.?
Nepsat, nekontaktovat a modlit se, abys od něj něco nechytila.. Podle toho, jak se odmlčel bys si tipla, že dostal, co chtěl a loví zase jinde.. H.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji hradecanda: Neznáš ho, víš vůbec o něm něco, co se dá ověřit? OP např.? Nepsat, nekontaktovat a modlit se, abys od něj něco nechytila..

Přesně tak..

Nepochopim některý holky, chovaj se jak nadrbaný kačeny..

doufám, že ses chránilachjoo,doufám, že jsme taky nebyla tak blbá, kašli na to, život de dál, určitě by se už ozval, kdyby měl zájem ,teda jestli ho nepřejelo auto apod...

Někteří muži jsou takoví, jak dostanou co chtějí, tak konec. Mám takových dost i v práci a ty jejich historky znám, pak řeší jak se té dotyčné zbavit, když už si vyzkoušeli jaká je a nic víc od ní nechtějí..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No snad se z toho poučíš pro příště a nebudeš se chovat jako lehká děva ,která je snadno k mání.
Tohle fakt nechápu ,vyspat se s člověkem kterého znám jen z netu hned na první schůzce . To je dost riskantní ve všech směrech.

arrow
profile_image
anahh
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky takhle, já se s ním znám přes internet, ale vlastně nás seznámili známí.. Nebojte, bez kondomu bych do sexu nešla, nechci ještě něco chytit nechám to bejt, taky jsem došla k závěru, že kdyby chtěl, tak se ozve.
P.S: to, že se s někym žena vyspí na první schůzce neznamená, že je "nadrbaná kačena", když ženu muž dostatečně přitahuje a je jí s nim fajn? Proč ne, plno známých v okolí spolu žijí a měli sex na první schůzce neházejte zase všechny do jednoho pytle

arrow
profile_image
anahh
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na hradecanda:
ženatý opravdu není

Cituji anahh: Nebojte, bez kondomu bych do sexu nešla, nechci ještě něco chytit

Ono to chytíš i s kondomem, můj případ Ale samozřejmě to nemusí být promiskuitní chlap, od kterýho hrozí, že něco chytíš...

arrow
profile_image
anahh
od 1. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Miss Dior:
raději se chlácholím tím, že určitě byl zdravý a že kondom by mi ochránil

 

Téma Ozve se? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené