Ahoj ženský, poradtě..zničeho nic se mi stává (mám to i teď již druhý den) že mi začnou výše uváděné příznaky , pálí to ,hoří to , i při čůrání (ovšem zánět močáku to nění, je to gynekologické) , nebyla jsem nikde plavat, neměla chráněný ani nechráněný sex, nic...že by hormony? Moc sladkého? Nemám výtok,zapáchající už vůbec ne.

Děkuji všem za rady

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gynekolog...nechápu ženský, který to raději napíší na net, než aby se nechali jít vyštetřt..

Jsem jinak zdravá a momentálně si k němu jen tak skočit nemůžu, ale jinak děkuji za reakci ,ikdyž jak píšeš sama to nechápeš. Tohle je naprosto normální problém , proto se ptám kdo to tak má (mimoto jsem dřív s tímto problémem na gynekologii samozřejmě byla ), nejsem ani blbá, ani zaostalá, spíš naopak , ale stěry byly vždy v pořádku takže mi byly preventivně nasazeny buď mastičky na způsob Canestenu nebo vaginální volně dostupné tablety.

Reaguji na zlaholka:
jak víš, že to není močák?

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

zánět močových cest nebo nějaký druh kvasinek.

Reaguji na lole:

Močák mívám a poznám příznaky, mívám to spojeno s pálením a řezáním močáku a častým chozením na záchod , te'd nemám z toho nai jedno, spíš to pálí při močení prootže to je "dole" podrážděný...tak jak to tam kapne na to, ale močák určitě ne.

Reaguji na Jaanaa22:

Může být toto ale způsobeno třeba větší konzumací sladkého a nebo zrovna nějaká hormonální změna navázaná na cyklus? Nevím ve které jsem fázi, nemám dělohu ale příznaky a já tomu říkám menstruační cyklus , probíhá.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to spíš tipovala na močák, ale můžou to být i kvasinky...ty příznaky nemusí být pokaždé stejné a takové určování diagnozy po netu je na dvě věci, rovnou skoč do lékárny, kde ti poradí, ale myslím, že se doktorovi nevyhneš

Reaguji na Sasanka:

Z lékárny mám už Cansten a i uroval takže tím jsem krytá ,ale jen mě zajímalo proč se mi to děje když zrovna to dle mého nemám z čho mít.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak zkus ten canesten, pokud to jsou kvasinky. Já jsem na ně opravdu hodně trpěla, nakonec jsem zjistila, že to bude nejspíš tím sladkým...no a když jsem měla zánět močáku, tak to bylo zrovna v těch největších vedrech a taky jsem si nebyla schopna vysvětlit z čeho to mám, když jsem se nikde nekoupala, neseděla na ničem studeném...no kdyby ti nic z toho nepomohlo, určitě mazej k doktorovi

Reaguji na Sasanka:

Jasně že dám a že s tím něco udlám..nejsem žádná špindíra nebo něco podobného. Mě to prostě už delší dobu vrtalou hlavou tak jsem se chtěla zeptat jestli to taky tak někdo má že zničeho nic a pak vysledky negativní. Já právě nevím co je na tom pravdy ohledně toho sladkého tak jsem chtěla vědět jestli to není jen nějaký "plk".

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no s tím sladkým to určitě nepodceňuj. Nevím, kolik toho sníš. Ale třeba já sladké miluju, takže jsem to fakt omezila a problémy ustoupily. A taky není špatné preventivně závadět do pochvy tampon namočený v bílém jogurtu.

Reaguji na Sasanka:

No poslední dobou právě hodně proto se na to ptám..o tom jogurtu vím ale je akt že jsem to už dlouho nedělala, vždy jsem si na to kupovala takovej ten s těma živýma kulturama.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já jsem tyhle příznaky měla jako "doprovodný jev" jak u kvasinek, tak u zánětu močového měchýře, tak u zánětu pochvy (je to dlouho, co jsem to měla, jak se to přesně jmenovalo už nevím).. Doktor i kamarádka, která dělá porodní asistentku, mi mj. radili i Rosalgin, ten je dobrý i preventivně, po nějakém tom bazénu a tak.. Tak kdyžtak taky můžeš vyzkoušet Pokud to není nic vážnějšího, tohle by to mohlo zmírnit nebo tě toho úplně zbavit

Reaguji na Miska86:

To je ten roztok na ty výplachy že?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené