Smazat

Partner se vychloubá úspěchy a dárky svých ex

Jak byste se stavěly k partnerovi, který se Vám chlubí s dárky od ex? (boxerky, trička) Nebo se vychloubá jejich pracovními úspěchy (rozjetý bussines, podnik, kam chodil).

Já osobně reaguji, tak že si nepřeji takovéto projevy, ale partner pro to nemá pochopení, že je mi to nepříjemné. Jak byste to s partnerem probraly, aby to pochopil?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Poslala bych ho někam,podkopává ti sebevědomí.

arrow
profile_image
Siiri
od 18. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MKay: Nebo se vychloubá jejich pracovními úspěchy (rozjetý bussines, podnik, kam chodil).

No to je to same jako by se chlubil jak je uspěšný soused v baráku, kde drive bydlel, ty ženy jsou minulost. Z nějakeho důvodu s nimi není, nevím zda ho nechaly ony nebo on, ale je to divne se tím chlubit.

Jak dlouho jste spolu? Kolik mu je? Přijde mi to hodně dětinske ukazovat trenýrky od ex, jako by říkal, takove jsi mi TY nekoupila a nebo předhazovat ti, že ty nejsi tak uspěšná.

Já bych mu jasně řekla, že to nechci poslouchat, a pokud by nepřestal tak bych mu naznačila, že taky ty trenyrky muže sbalit a jít za těma ex.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Siiri:
Znám ho rok ale chodíme spolu měsíce. Je mu 24 let. Řekla jsem mu na to akorát, že je mi to nepříjemné a že si nepřeji aby se mi v nich ještě někdy vystavoval...s těmi jejich podniky asi nic nenadělám, jsou evidentně přáteli. Vím jen, že to nebyly buhvijake vztahy. a neřekl jim ani miluji tě. Spíše mi přijde že se jaksi má potřebu chlubit cizím peřím, úspěchy druhých, protože sám takových ne tak docela dosáhl. Ale netušim, co si s takovym chlapem počít. Jestli a jak to mám řešit do budoucna, nebo to nechat vykrystalizovat a ještě počkat, jestli to udělá zas a udělat šmitec.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Dost jsem nad tím přemýšlela.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to by mi teda taky vadilo ... jestli jsi s ním o tom mluvila a řekla mu jak to cítíš a on to furt dělá, tak bych vážně hodně přemýšlela nad tím, co psala Tamara79 ... Já bych teda ve vztahu kdy přítel furt mluví co jeho ex dokázali, co všechno mu koupili být nemohla .... ten můj taky někdy něco začal o ex, ted už nevím, co to bylo, cosi že chodil s ní na zumbu a do solárka a já mu narovinu řekla, že mě to nezajimá, ať mi neříká co se svojema ex dělal a kde všude s něma byl atd ....a je klid ... jestli o nich příště začne znova mluvit, tak mu to dej krutě najevo, jak se ti to nelíbí .. pohádej se s ním, buď na něj naštvaná, pohroz mu ať pochopí, že o nich vážně mluvit ve tvé přítomnosti nemá . a jestli ani to nezabere - máš potřebu být s takovým klukem ??

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

K čertu s takovým!

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Majklik: To mi přijde logické, co píšeš. Je dost možné, že to tak udělám a uvidim, jestli se sebere a srovná nebo jestli počínající vztah zakopu pod zem...

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji MKay: Je dost možné, že to tak udělám a uvidim

Určitě to udělej, máš právo být naštvaná, protože si mu to už říkala a jak je vidno tak ti moc nenaslouchá ... já na tvém místě .. jak se znám ... mě by se tak rozbušilo srdce, stoupla by mi krev v žilách a na plnou hubu bych řekla "tak si za něma jdi když byly tak skvělé" .. v tomhle já neumím být ticho a něco v duchu potlačovat ... i kdyby jsme se týden kvůli tomu nebavili ...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Třeba ti tím chce dát najevo, že bys měla na sobě a na své pracovní pozici trochu zapracovat, abys mu i ty mohla dávat značkové boxerky ....
Nebavilo by mne to poslouchat ani minutu. Zažila jsem týpka, co když byl se mnou, měl v jednom kuse potřebu vzpomínat na bývalou. Až jsem byla bývalá i já, měl potřebu vzpomínat na mne. Někteří chlapi asi chtějí dokazovat, že mají dobrou paměť nebo co ....

 

Váš příspěvek

Partner se vychloubá úspěchy a dárky svých ex

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené