Smazat

Partner si píše na diskusích se sexuální tématikou

Ahoj holky, zjistila jsem, že partner po roční známosti chodí na diskuse se sexuální tématikou a vkládá tam zavádějící příspěvky - podobné nabídce nebo inzerátu. Samozřejmě se k tomu postavil tak, že nic neudělal a jeho chování je naprosto v pořádku.

Ahoj holky, kdysi jsem sem vkládala deníček...dobře jste mi poradily. No, a uplynulo několik let...nový partner a bohužel nový problém se kterým si tak úplně nevím rady.

Jsme ve vztahu 1 rok, nyní spolu bydlíme, velmi často (5x týdně) jsme se navštěvovali po měsíci vztahu...prostě láska jako trám. Zahrnuje mě lichotkami, slovy lásky, intimní život máme velmi bohatý - denně. Narodil se ve znamení lva - má komplikovanou povahu, je dominantní, občas arogantní, pyšný...Přesto si rozumíme, celý rok jsem byla šťastná a spokojená. Já jsem samostatná žena se sílou ustát jeho povahu. Mám syna se kterým si moc rozumí.

Má sklony mě kontrolovat - mám kamaráda, se kterým jsem měla před 10 lety vztah(neklapalo nám to v posteli, a tak jsme se dohodli, že budeme radši kamarádi, oba máme partnery, povídáme si o svých vztazích...prostě kamarádství) a na toho můj partner velmi žárlí - až se mi díval do mobilu, do notebooku...a já se párkrát zachovala blbě - lhala jsem - byli jsme třeba po práci na kávě a když se mě partner zeptal, co jsem přes den dělala, kávu jsem zamlčela...no, a jak mi lezl do mobilu - zjistil to...prostě uznávám, že jsem se chovala blbě a už několik měsíců mluvím absolutní pravdu.

Podotýkám, že partner se dopustil taky několika lží ohledně setkání s bývalými partnerkami...přesto mu nikam nelezu.

Minulý týden jsem otevřela notebook a zjistila, že se díval na můj profil na E-miminu. Pobouřilo mě to a podívala se na jeho taky a vidím, že aktivně přispívá na různá témata. A tak jsem vyhledala na jaká...všechna byla se sexuální tématikou - Kde najdu slušného milence, Jaké polohy máte rádi, Velikost penisu...

Sice nevidím důvod psát někam velikost svého přirození a rozebírat polohy, kde balí ženské atd...ale budiž, toto vyhodnocuji jako "nezávadné".

Jenže já objevila, že v dubnu psal na diskusi: Kde najdu slušného milence toto - Milé dámy, nakoukl jsem a nedá mi otázka - opravdu hledáte milence? Chlapa co bude v danou chvíli jen váš, ale víte, že odejde? Já to mám tak, že hledám milenku, ale nejen kvůli sexu, prostě fajn ženskou, se kterou bych si mohl povídat, cítit lidskou i názorovou blízkost, nastane-li, tak se dobře a dlouho milovat, rád se dotýkám, mám velké ruce které vědí...tím neshazuji penis, je asi pěknej, ale nepovažuji ho za hlavní sexuální nástroj, příroda muže obdařila fantazií a dovedností...

Můj názor - je to nabídka. Nepíše, že kdyby hledal, požadoval by od milenky to a to...píše, co nabízí. Jeho názor je ten, že se ničeho nedopustil, že jen zkoumal, jakou to bude mít odezvu, že mu na soukromé zprávy přišlo několik reakcí, ale že se s nikým osobně nesetkal, ani si nepsal... A prý se musím rozhodnout já, zda budu věřit.

Další jeho příspěvek je z ledna tohoto roku (měla jsem chřipku a pár dní jsme vynechali v našich denních radovánkách) - Já teď prozívám značnou dobu abstinence, jsem už týden bez sexu (přiznám se, že moje fyziologická potřeba je denní), přesto bych asi po nouzovce nesáhl (byť bych snadno mohl).

Můj názor - natřásání peříček, v této diskusi uváděl míry svého přirození a samozřejmě se někdo chytil a napsal mu, že když má nedostatek sexu, že ona se ničemu nebrání. Jeho názor je ten, že to je normální příspěvek a opět dělám z komára velblouda.

Fakt nevím, jak se zachovat. Přijde mi, že se zbláznil...že má 2 tváře. Vyhovuje mu full service, který doma má...vyžehlené košile a pak přes den píše na tyto diskuse, čte si je...a že prostě má krizi středního věku a přes den si může vést život, který začíná na webu a dohru má někde...

Já to vnímám jako překročení mantinelu....toto lidé nepíšou na web, když jsou ve vztahu. Není to banalita...napsal prostě něco, co má formu inzerátu.

Postavil se k tomu sebevědomě...ať se já rozhodnu, jak to vnímám. On nic neudělal. Připomíná mi mé lži, což přiznávám, že ode mně nebylo fér.

Ale tohle je naprosto jiný level.

Jaký názor máte vy? Jak byste to vnímali, kdyby toto udělal váš partner?

Moc vám všem děkuji za názor...
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mne by takový dominantní pyšný chlap v letech, jak píšeš, pořádně klesl, kdybych zjistila, že anonymně loudí po internetu reakce na vychloubání se svým šaškem .... to dělají nevybouřeni hoši bez zkušeností a bez možností . Myslím, že ke skutečnému sexu by nedošlo, opravdový záletník by na to patrně šel jinak - maximálně by si pomohl nad nějakou ochotně zaslanou fotografii, až bys odešla do práce
No a kdyby se k tomu ještě přidalo prolézání mobilů, tak bych asi předpokladala, že má nějaký hodně velký problém se svým sebevědomím. Místo full servisu a žehlení košilí bys možná mohla zkusit zapracovat spíš na vyžehlení jeho ega, zdá se být nějaké nabourané prvními příznaky stárnutí

Reaguji na dadabus: Děkuji. Ano, máš pravdu - je to trapné. Víš, já nikoho napravovat nebudu...nebudu investovat svůj čas a sílu do někoho, kdo se chová takto. Chci rovnocenného a vyrovnaného partnera, kamaráda, milence v jedné osobě. Nešetřím lichotkama, řekla jsem mu mnoho superlativ...a zdá se, že mu je to od jednoho člověka málo. Sakra, v minulosti ho musel někdo asi hodně zkosit...

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji maky29: Mnohokrát mi do očí říkal, že je věrný, protože to je jeho podstata, čest...

Moje zkušenost - každý, kdo má potřebu o sobě něco tvrdit. Nikdy bych tohle neudělat, nikdy bych ... já jsem takový makový. Tak přesně ten člověk to dělá. Potvrdilo se mi to xkrát. Člověk, který takový je, nemá potřebu o tom mluvit.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji redzac: Moje zkušenost - každý, kdo má potřebu o sobě něco tvrdit. Nikdy bych tohle neudělat, nikdy bych ... já jsem takový makový. Tak přesně ten člověk to dělá. Potvrdilo se mi to xkrát. Člověk, který takový je, nemá potřebu o tom mluvit.

Souhlasím! Setkala jsem se mnohokrát s tím samým.
Navíc.... čtyřicátník co se vytahuje na fóru pro ženy a píše tam kecy o svém penisu.... no promiň, ale to je přímo über trapný Neradím rozhodně rozchod, ale já bych si ho už asi nemohla vážit.

Cituji maky29: akra, v minulosti ho musel někdo asi hodně zkosit...

Hlavně ho nezačni ještě litovat někteří tohle mají holt v povaze.

Velmi mi to připomnělo vztah s mým bývalým. Až jsem měla chvíli pocit, že čtu o něm. Kdykoli slyším jen náznak jakéhokoli kontrolování ze strany partnera, ježí se mi všechny chlupy.
U nás to bylo přesné. Napsat si s kamarádem? Nemožný. Tak jsem pak radši mlžila. OKamžitě přišla kontrola všeho, pochopitelně bez mého vědomí, následovaná hodinovým výslechem, jak jsem mu to mohla zatajit. Byl schopný tímto mým prohřeškem omluvit jakékoli své chování a vracel mi to i po letech. Taky lev. S tou frekvencí sexu to samý..
Tenhle tvůj bude schopný obhájit si před sebou cokoli a snažit se tě vmanipulovat do situace, kdy se mu budeš vlastně mít omlouvat za to, žes jednak něco našla, a jednak si ho dovoluješ podezírat.
Manipulátor a docela bezcharakterní. Jeho už neomlouvá ani věk.

Reaguji na BlackCoffee: Děkuji za názor. Čtu o svém životě...opakované otázky ohledně mého mlžení, pokud se mu něco nezdálo - vracel se k tomu stále dokola. Chce znát vše, i mou minulost...říká, že pozná kdy lžu dle intonace hlasu a gest...nejhorší je, že mnohdy se plete - a to potom cítím totální bezmoc. Vždy jsem si říkala, že je to daň za mé lhaní, a tak se to snažila "přežít". Už několik měsíců jsem absolutně upřímná - a stejně se jeho podezírání nezmírnilo. Ale teď vidím, že mě smažil a sám žije dost podivně. Jsem zklamaná...

Reaguji na montaana219: Díky. Já se s tím nesetkala. Asi něco na tom bude...hodně si zakládá a své cti...

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji maky29: opakované otázky ohledně mého mlžení, pokud se mu něco nezdálo - vracel se k tomu stále dokola

A co jeho lhaní? To taky tak probíráte jako to tvé?
Podotýkám, že partner se dopustil taky několika lží ohledně setkání s bývalými partnerkami...přesto mu nikam nelezu.

Koukám, že pán káže vodu a pije víno. Jak psala BlackC - manipulátor.

Cituji maky29: říká, že pozná kdy lžu dle intonace hlasu a gest

To mi přijde, že s tebou jedná jak s děckem.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

v této diskusi uváděl míry svého přirození

Hledám ďolík pro svůj kolík.

A můžu se zeptat? Tam uvedl pravdu nebo si přidal? Já jen...kdybych někdy brouzdala....tak esik je to směroplatný.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mimochodem, a promiň jestli jsem byla moc oprsklá, vygooglila jsem si tu diskuzi, kam tvůj partner přispíval a ženský tam z něj měly spíš srandu ,takže se asi nemusíš bát, že by se s nějakou na základě té jeho "nabídky" scházel.....

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak, co dalšího k tomu můžu říct je to, že můj bývalý byl podobný typ. Sex měl, kdy si na to vzpomněl, ale stejně měl neustále potřebu psát si s různýma holkama na facebooku,se svýma bejvalkama, lajkovat jim fotky, scházet se s nimi. Prostě si tím zvyšoval ego. Jsem přesvědčená, že mě i podvedl. Ale kdykoli jsem na něco přišla, taky to bylo samé, že přeci neudělal nic špatného, že furt všechno musím řešit, ať mu dám pokoj, že nejsem normální. A taky byl dost žárlivý! Když byl v práci a já jsem mu neodpověděla pár hodin na sms, byl schopen mi psát, že si určitě někde vyš.......užívám, ať si to teda užiju a další kydy. Ale pokud udělal to samé on, bylo to v pořádku. Pracuje přeci, tak mi nemůže furt odpovídat.... no škoda mluvit. Neříkám, že ten tvůj je takhle hrozný, ale dávej si na tohle chování a takovou manipulaci pozor.

Cituji montaana219: Mimochodem, a promiň jestli jsem byla moc oprsklá, vygooglila jsem si tu diskuzi, kam tvůj partner přispíval a ženský tam z něj měly spíš srandu ,takže se asi nemusíš bát, že by se s nějakou na základě té jeho "nabídky" scházel.....

Taky sem se teď musela kouknout... pokud si chtěl zvýšit ego, tak se mu spíš snížilo

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jestli podvedl nebo nepodvedl už by pro mě asi nebylo směrodatný, hrozně by u mě klesl a nemohla bych si ho už vážit, připadal by mi směšný - takže sbohem a šáteček, pána i s tím jeho lulanem bych poslala o dům dál.

Holky, nehodíte odkaz na diskusi? Sem nebo do zpráv ?

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Navíc, kdykoli se může objevit nějaká, co si dá řict, slovo dá slovo a bude mu ho obdivovat osobně. V týhle atmosféře bych žít nechtěla.

Ahoj holky,
moc Vám děkuji za názory.
Každý Váš příspěvek obsahuje něco, co cítím v sobě . Od názoru, že je to jen blbnutí na netu a nic to neznamená...nebo že se jednou objeví nějaká, která si říct dá...že partner vykazuje znaky manipulace...že má v sobě nějaký problém - s egem, sebevědomím...

Celá záležitost je komplikovaná...partner si velmi rozumí s mým synem a tvoří báječnou dvojku, kde to sedlo. Ke mně se chová (pokud nemá své výkyvy) hezky. Žili jsme spokojeně (on má své chyby, ale mám je i já - taky to se mnou není lehké...jsme oba staří solitéři).

Musím přemýšlet...

Děkuji moc,

Maky

 

Téma Partner si píše na diskusích se sexuální tématikou je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené