Smazat

Partneři, co se chovají jako přátelé

Přítele miluji, ale on se ke mně nechová jako ke své dívce, spíš jako ke kamarádce. Navíc mě začal přitahovat kamarád, se kterým se občas setkáme na koncerteh a já nevím jak z toho ven...

S přítelem jsem přes 2 roky. Vztah máme podle všech opravdu úžasný a já už vím proč-jsme prostě nejlepší kamarádi, co si občas dají pusu a vedou se za ruce. Mně takový vztah nevadí, zvykla jsem si, sice jsem příteli říkala, že bych chtěla aby mi dával více najevo lásku, ale teď už mi náš vztah vcelku vyhovuje, miluji ho, veřím mu, ale není to nějaká vášeň. Jenže s tím že se k sobě chováme jako přátelé souvisí i to, že vlastně nemám potřebu s ním spát a to přítel nedokáže pochopit. Je přece logické, že když se mezi lidma pošťuchujeme a hašteříme jako přátelé, tak najednou doma nebudu nadržená dračice nebo ne? No a navíc se do toho zamotal ještě jeden kluk, který sice vztah nehledá, ale hrozně se navzájem přitahujeme. K ničemu nedošlo, jen je mezi námi prostě to napětí. Přítele miluji, jemu náš vztah taky vyhovuje, akorát by chtěl více sexu, já chci také sex, ale ne s ním, zároveň ho nechci ztratit, je to skvělý člověk..
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Je přece logické, že když se mezi lidma pošťuchujeme a hašteříme jako přátelé, tak najednou doma nebudu nadržená dračice nebo ne? "
No co já vím, mne to celkem logické přijde. Pokud tě to doma nebaví, není to spíš tím, že jste spolu "už" dva roky ? Připadalo by ti přitažlivější, kdyby se pořád po tobě plazil, všude zapaloval svíčky a vzdychal, jak tě strašně miluje - přehnaně řečeno Podle mne takový "parťácký" vztah má hodně šancí na dlouhé trvání.

Pálí Tě dobré bydlo. Pořádně si to rozmysli, jestli ti to za to stojí. Já su přítelova nej kamarádka, pošťuchujeme se a doma (klidně i venku), když mám chuť, jsem nadržená dračice. Nevidím v tom problém teda, podle mne je to přirozené. Spíš Tě už asi přítel nepřitahuje, nebo to v posteli nikdy za moc nestálo, když s ním nechceš spát a s jiným ano.

arrow
profile_image
Ovečkaa
od 27. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vášeň asi časem opadne v každém vztahu a pak právě přichází na řadu to ostatní (skutečná láska, vzájemné porozumění a souznění, důvěra atd.), co dělá vztah tím opravdovým vztahem. Aspoň tak to vidím já.
Spíš bych řekla, že tě láká "zakázané ovoce" a budeš si muset v hlavě srovnat priority.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak jako. Já jsem s přítelem 5 let..Jsme spíš jako kamarádí od začátku. Ani jeden nejsme na takové nějaké plazení se po sobě na veřejnosti. Ani za ruce se nevodíme, protože nám to není příjemné a přijde nám to nepohodlné..Ani se nutně nepusinkujeme všude....a řekla bych že doma v posteli nebo kdekoliv jinde, kde se provozuje sex jsem "dračice" Takže tvého přítele chápu..ono je to možné...Ale pokud tě prostě už nepřitahuje, tak pro tebe už je jenom kamarád a ne že tak jen chováte..to jsou podle mě rozdílné věci.... Mě na mém příteli štve milion věcí...ale přitahuje mě pořád...Když někdo říká, že vášeň opadne, tak je to sice pravda..ale neměl by tě přestat přitahovat.. a už vůbec ne po 2 letech..to by podle mě ani vášeň ještě neměla opadat..Ale to už záleží na tom jak je pro koho sex ve vztahu důležitý..

 

Váš příspěvek

Partneři, co se chovají jako přátelé

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené