Smazat

Partnerka nebo už jsem jen 'kámoš'?

Partner o mě ztratil zájem a chová se ke mě spíše jako ke kamarádovi. Není na mě nějak 'zlý' ale nechová se jako milující partner. Nevím, jak se k tomu postavit, jak reagovat. Jde to vůbec ještě změnit?

Ahoj holky,
chtěla bych poradit. Jsem v situaci, kdy nevim, co si myslet a potřebovala bych se od něčeho odrazit. Moc by mi pomohl váš názor. Pokusím se popsat svoji situaci.
S partnerem jsme spolu něco málo přes rok. Poslední dobou se docela trápím jeho 'nezájmem'. Myslím tím, že mi chybí jeho zájem o mě, jako o partnerku. Když přijde domů, sedne si k počítači a v podstatě se ani nezeptá, jaký jsem měla den. Když se zeptám já, řekne něco jako 'jo, bylo to v pohodě' a dál se věnuje svým věcem. Když mu sama něco říkám, kolikrát vidím, že mě ani neposlouchá. Chová se ke mě spíše jako ke kamarádovi - poplácání po rameni, vtípký (hlavně o jiných ženách), říká mi o holkách, které se mu líbí, jsou pro něj sexy (včetně mých kamarádek).
Ví, že mě to zraňuje, ale je to z jeho strany nějak přirozené, nic se nemění ani po promluvě. Bohužel, osobně si myslím, že pokud muž vnímá svoji polovičku jako ženu a partnerku, kterou miluje, tak se k ní chová jinak - pohlazení (místo poplácání), žádné řeči o jiných sexy ženách, více naslouchá a snaží se trávit společně čas...
Zajímal by mě váš názor - jak by jste vnímaly takové chování z partnerovy strany? Je to ztráta zájmu a už jsem pro něj pohý kamarád nebo dělám z komára velblouda? Napadá vás nějaké řešení jak se z této 'degradované' pozice dostat, resp. co s tím dělat?
Ještě bych chtěla dodat, že jsem těhotná, takže zvednout si sebevědomí nějakým malým flirtem nebo chodit ven za zábavou momentálně neni řešení.
Moc děkuji za radu, docela mě to trápí. L.
 
arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Leila: Možná když se přestaneš snažit a tak nějak se mu podvědomě "podbízet" a snažit se o záchranu vztahu, něco se v něm pohne a začne se snažit on. Tak držím palce , ať to dopadne dle tvých představ a jsi hlavně šťastná a spokojená.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Aleopa: Možná když se přestaneš snažit a tak nějak se mu podvědomě "podbízet" a snažit se o záchranu vztahu, něco se v něm pohne a začne se snažit on.


asi tak, bolí to sice, ale mě by asi taky nebavilo, kdyby se mi chlap podbízel. Ale v těhotenství taky můžeš mít nervy a vnímání posunutý, mně stačí MS a hned mam pocit, že všecko je spiknutý proti mně

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ellenuschka: to mě teď taky napadlo, je možné, že v těhotenství, ale trochu i po porodu a později můžeš mít "změněné" vnímání v důsledku třeba hormonálních změn, můžeš být např. přecitlivělá

arrow
profile_image
Leila
od 10. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky, opravdu diky moc! Jste skvělé. Moc mi tato porada pomohla

 

Téma Partnerka nebo už jsem jen 'kámoš'? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené